İçeriğe git

Resim
- - - - -

Role Play Fotoğraf ve Anı Paylaşım

• Please log in to reply
Bu konuya 25 yanıt gönderildi

#21 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 04:46 ÖÖ

Horde tarafında halen rp faliyeti varmı acaba siteye baktim ama sanırım birkez bir rp olmuşmu olmamışmı tam anlayalım ama
  • 0

#22 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 23 Eylül 2011 - 06:05 ÖS

Valla zypherius'cum, isterdim ki devam edyoruz diyeyim. Ama Mahir'in üniversite işleri oldu. Diğer arkadaşların staj, okul vs. işleri oldu. Çok disiplinli ve sağlam adımlarla başladığımız işe devam edemedik. Şahsen çok isterdim oradaki işlere devam edelim ama olmadı.

Zaten orayı son zamanlarda ingilizce RP ortamına çevirmek zorunda kalmıştık. Hatta bazı guildlerle anlaştık büyük RP'lere davet edildik. Katılmak nasip olmadı çünkü gene toplanamadık. Yabancı üye alacaktık onun içinde Argentarchives de forum oluşturmaya başlamıştık o işte Mahir'in gitmesiyle yarım kaldı. Şimdilik askıda bütün işler. Herşey olduğu yerde ama ilerleme yok. Bir gün tekrar aktif olursak zaten bilgi yazıları yazarız.

Ayrıca Horde tarafında RP işi için deneyimli oyuncu olma şartı arıyorduk. Yani Ally tarafında deneyim kazanması gerekiyor katılacak olanların.Ardından yeterli görülürse Horde tarafında bize katılıyordu falan fişman işte. Ama şuan pasifiz.
  • 0

#23 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 03 Ekim 2011 - 06:56 ÖS

Bir gün canım sıkıldı tek başıma Undercity önlerine gittim. Orada 'Royal Undercity Guard' guildi benimle epey eğlenme girişiminde bulundu ama kombatımı açtırıp beni kesemediler. Duel attılar ben onlardan 3 kişiyi kestim. Epey eğlenceliydi. :D

Posted Image

Bu arkadaşları da Undercity önlerinden hızla geçerken gördüm sonra havadan peşlerine takıldım. Kendileri 'House of Ostenburg' guildi. Baktım kombatları açık benim DK'ya geçtim 10'una birden daldım. (Normalde 10 kişilerdi resimde 9) 9'unu kestim 1'i kaçtı. Can sıkıntısı adamların RP'yi trollemiş oldum. Onlara da kombat açık gezmemeleri için bir ders vermiş oldum. :(

Posted Image
  • 0

#24 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 03 Ekim 2011 - 07:10 ÖS

Horde tarafında 7-8 kişilik küçük bir guild kurduk. Full DK guildiydik. Tam anlamıyla toplanıp gerçek bir RP yapamadık ama yaptığımız RP'lerden bazı kareler aktarmak istiyorum. (Can sıkıntısı işte. :D)

İlk RP eventımızdı. Eksik olmamıza rağmen çok ciddi başlamıştık. Öncelikle bir tanışma toplantısı düzenleyerek başladık. Herkes mektupla teker teker davet edilmişti. Ama gelemeyenler oldu.
Posted Image

İlk random RPmiz. 3 kişi gaza gelip rasgele bir RP yapmıştık. Event dışı. :(
Posted Image

Altta göreceğiniz RP etkinlikleri tamamen random olarak başlayıp sonra guild ismimizi insanlara ilk tanıttığımız ana dönüşen RP görüntüleri. Hepsi Mahir'in başının altından çıktı. RP ilerleyen anlara doğru ingilizce yapıldıktan sonra biz de Horde RP'yi ingilizce RP grubu yapmaya karar verdik. Bu o düşünceye girmemize sebep olan andı. :( Bu resimde Mahir'in bizi sürüklediği bir yer var. Meğerse uzaktan burada RP yapanları görmüş tabii biz kafamıza göre RP yapıyorduk bu plandan habersizdik. Kendisi kurmuş. :)
Posted Image

'Blood Knight Guard' ve 'Deathstalkers' guildleri gizli bir toplantı ve çalışma içerisindeymiş. Biz de aniden bölgeye geldik. Tabii tanınmadığımız için hoş karşılanmadık. :( (Bu iki guildde oyunda baya aktif RP yapan guildler, saygınlıkları fazla. Bunlara ek horde olarak Rotgarde, Royal Undercity Guard, Dawnherald, Hand of Agony gibi guildler var)
Posted Image

Mahir'in kim olduğumuzu ve ne için orada olduğumuzu anlatmasıyla ortam yumuşadı ve biz bölgeden ayrıldık. Ardından Tranquilen'de, oradaki undead guildiyle müttefiklik anlaşması yaptık.
Posted Image

Bütün Horde ilerlememiz de bu kadar olabildi zaten. Ardından online olma sorunları yaşayan arkadaşlar yüzünden devamını getiremedik. Umarım tekrar toplanma fırsatı bulursak daha iyilerini yapacaz. :)

Konu Nem. tarafından 03 Ekim 2011 - 07:13 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#25 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 04 Ekim 2011 - 10:42 ÖÖ

Horde tarafında 7-8 kişilik küçük bir guild kurduk. Full DK guildiydik. Tam anlamıyla toplanıp gerçek bir RP yapamadık ama yaptığımız RP'lerden bazı kareler aktarmak istiyorum. (Can sıkıntısı işte. :D)

İlk RP eventımızdı. Eksik olmamıza rağmen çok ciddi başlamıştık. Öncelikle bir tanışma toplantısı düzenleyerek başladık. Herkes mektupla teker teker davet edilmişti. Ama gelemeyenler oldu.
Posted Image

İlk random RPmiz. 3 kişi gaza gelip rasgele bir RP yapmıştık. Event dışı. :(
Posted Image

Altta göreceğiniz RP etkinlikleri tamamen random olarak başlayıp sonra guild ismimizi insanlara ilk tanıttığımız ana dönüşen RP görüntüleri. Hepsi Mahir'in başının altından çıktı. RP ilerleyen anlara doğru ingilizce yapıldıktan sonra biz de Horde RP'yi ingilizce RP grubu yapmaya karar verdik. Bu o düşünceye girmemize sebep olan andı. :) Bu resimde Mahir'in bizi sürüklediği bir yer var. Meğerse uzaktan burada RP yapanları görmüş tabii biz kafamıza göre RP yapıyorduk bu plandan habersizdik. Kendisi kurmuş. :)
Posted Image

'Blood Knight Guard' ve 'Deathstalkers' guildleri gizli bir toplantı ve çalışma içerisindeymiş. Biz de aniden bölgeye geldik. Tabii tanınmadığımız için hoş karşılanmadık. :( (Bu iki guildde oyunda baya aktif RP yapan guildler, saygınlıkları fazla. Bunlara ek horde olarak Rotgarde, Royal Undercity Guard, Dawnherald, Hand of Agony gibi guildler var)
Posted Image

Mahir'in kim olduğumuzu ve ne için orada olduğumuzu anlatmasıyla ortam yumuşadı ve biz bölgeden ayrıldık. Ardından Tranquilen'de, oradaki undead guildiyle müttefiklik anlaşması yaptık.
Posted Image

Bütün Horde ilerlememiz de bu kadar olabildi zaten. Ardından online olma sorunları yaşayan arkadaşlar yüzünden devamını getiremedik. Umarım tekrar toplanma fırsatı bulursak daha iyilerini yapacaz. :)

Valla şimdi girdim cidden guildde kimse kalkmamış RPyi 3 ay ya sığdırmak cidden kötü bir durum şuanda benim açık ancak online olmaması sorun sanırım sen bende ekliydin eğer oyunda olursan al guilde en kötü guild exp kasar ufaktan :(
  • 0

#26 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 04 Ekim 2011 - 04:42 ÖS

Benim hesap yaklaşık 1 aydır kapalı. Ciddi bir aktiviteye girecek olursak ya da 4.3. te bir şeyler yapmayı düşünürsem açacam. Yoksa kapalılığa devam.. :D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı