İçeriğe git

Resim
- - - - -

Pilgrim's Bounty Rehberi

• Please log in to reply
Bu konuya 27 yanıt gönderildi

#1 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 05:51 ÖS

"FOOD FIGHT!":Ana şehirlerdeki yemek masasısında otururken masadaki baska bir kişiye 3 defa atarsanızolucaktır.Bunun yoluda masaya oturunca skill barınız degisicek ve 1. skili kullanırsanız olur.

Now We're Cookin':Event vendorundan alıcagınız yemek kitabından çıkan bütün recipeleri yaparsanız alıcagınız bir achievementdir.Bunun için fazladan kasmayın daily questlerini yaparken bunuda yaparsınız arada.

Pilgrim's Paunch:Ana şehirlerdeki yemek masalarında her masada 5 adet sandalye bulunmakta ve her sandalye farklı bir buff vermektedir.Bütün sandalyeyelre 1.er kere oturup yemek bufflarını 5er kere yemeniz gerekmektedir ve bunu bütün ana şehirlerde yapmanız gerekli.

Pilgrim's Peril: Daily questlerle gelen giysilerden şapka ve bir adet elbise giyip karsı ırkın şehirlerindeki yemek masalarına oturmanız lazım.Sadece 1 kere oturmanız yeter.

Pilgrim's Progress:Size verilen 5 adet daily questi yapmanız yeterlidir.Unutmayın her şehirde farklı bir görev var.Hepsini 1 günde yapabilirsiniz.

Sharing is Caring:Pilgrim's Paunch adlı achievementı yaptıgınızda otomatikman olucaktır.

Terokkar Turkey Time: Daily questlerden gelen şapka ve giysiyi giyip talon king lkissi kesmeniz gerekli.Arada anzuda yaparsınız:)

The Turkinator:Geldik en saçma achevementa.Bu achiyi yapmak için trisfal glade veya elwenn ormanında etrafta dolasan hindiler avlamanız gerekli.Ama sorun surda.İlk hindiyi kestiginizde size 30 snlik bir buff veriyor ve buff bitmeden 40 tanesini kesmenizi istiyor.Size önerim /target wild turkey macrosunu kullanın.Buff bitmeden ard ard kesmeniz gerekli.

Turkey Lurkey: Daily questlerden gelen Turkey Shooter adlı itemi bütün rogue ırklarına kullanmanız gerekli.

Kolay gelsin.
  • 0
Nothing is true. Everything is Permitted

#2 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 05:56 ÖS

Scarlett =/
  • 0
Resmi ekleyen

#3 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 06:11 ÖS

Teşekkürler açıklamalar için. Müsait olduğum gün yapayım bari.
  • 0

#4 WraThor!an

WraThor!an

Knight Lieutenant

• Members
  • 635 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 07:00 ÖS

Teşekkürler paylaşım için. En gereksiz eventlerden biri bence, ama mağlum violet drake için katlanıcaz :)
  • 0

#5 lombak

lombak

Scout

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 07:48 ÖS

The Turkinator: her kesilen yeni hindi de 30 sn buff geliyor yani etrafta hidi kesen çok diğilse bir hindi kestiğinde sonrakini bulup kesmek için 30 sn var kolay aslında şehir şehir dolaşmakdan daha kolay hatta
  • 0

#6 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 09:09 ÖS

Teşekkürler paylaşım için. En gereksiz eventlerden biri bence, ama mağlum violet drake için katlanıcaz :D

violet drake için bu eventa gerek yok
  • 0

#7 Nakavt

Nakavt

Knight Lieutenant

• Members
  • 561 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 10:04 ÖS

Teşekkürler paylaşım için. En gereksiz eventlerden biri bence, ama mağlum violet drake için katlanıcaz :D

violet drake achisinde geçmiyor Pilgrim
  • 0

#8 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 10:34 ÖS

violet drake için yapman gerekmiyor (tüm forumca yazıcaz seni elaleme rezil edicez kusura bakma)
  • 0

#9 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 10:52 ÖS

Abi haberin olsun violet drake için bu gerekmiyor boşuna zamanını harcama...
Üstümdekiler size de şuku! Hem de atarlı üyeden!
  • 0
Resmi ekleyen

#10 Loodyeyes

Loodyeyes

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 40 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 11:12 ÖS

6 eventi yaptım.3 tanesi kaldı..

Çok kalabalık bir realmde oynuyorum.Biraz zor olacak gibi...Clothie'yim zaten 2 vuruşta öldürüyorlar.Yanıma DK arkadaşımı da alsam 5-10 kere ölerek belki :D

Şu rogue olayında horde kolay zaten alliance için karekterimle starting zoneların orada bekleyip arkadaşıma yeni karekter yarattırıp tek tek avlıycam galiba.Başka çözüm yok.
  • 0

#11 emosyon

emosyon

Knight Lieutenant

• Members
  • 588 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 11:26 ÖS

teşekkürler güzel çalışma.
  • 0

#12 emosyon

emosyon

Knight Lieutenant

• Members
  • 588 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2010 - 12:19 ÖÖ

şu " The Turkinator " brz zor ya
  • 0

#13 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 22 Kasım 2010 - 12:30 ÖÖ

evet uğraştırmıştı biraz :D tenha zamanları seçmek lazım.
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#14 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 22 Kasım 2010 - 01:03 ÖÖ

The Turkinator'u 2.denememde tamamladım. Ama bütün kaslarım gerildi ve şu anda ellerim titriyor. Panik haldeydim yani, özellikle 30'dan sonra epey adrenalin salgıladı vücut. :D

4 Archive kaldı geriye, tamamlandığında da Pilgrim olucam. :D
  • 0

#15 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2010 - 01:11 ÖÖ

The Turkinator'u 2.denememde tamamladım. Ama bütün kaslarım gerildi ve şu anda ellerim titriyor. Panik haldeydim yani, özellikle 30'dan sonra epey adrenalin salgıladı vücut. :D

2 kere 36'da takıldım, sinirden nevrim döndü. Daha sonra tamamladım neyse ki.
  • 0

#16 Myapocalypse

Myapocalypse

Üye

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2010 - 01:44 ÖÖ

ben ilkinde 32 de kaldım ama hiç kasmamıştım.2.denememde 38 de tıkandım 5sn kalmıştı ki 2 tane buldum allahtan.Çok zor değil ya abartmayın bence :D yani horde için kolay bence ally ne yapar bilmem de ben hep yürüyerek hindi kestim kısacana :=)
  • 0

#17 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2010 - 02:10 ÖÖ

arkadaşlar tirisfalda scarlet monastery altinda küçük bir oval alan var. orada 60 yaptim biraktim 40 tan sonra saymiyor ama ben kendim saydim 60 falan olmuştu gitse gidiyordu yani o derece güzel kasiliyor. ama tam bir çember çizin üstten başlayın saat yönü tamamlayin çok rahat 40 yaparsiniz.

diğer şehirlerdeki masalara oturmak içinde darkshoredan darnassusa gidin. darnassusda teleport olunca ölün :D ben 70 lvl im başka şansım yoktu res sick le kalktim. böylece öteki yoldan içeri girmiş olucaksınzı warrior terrace den. ama oradan girmeden ancient protectorü görün sola sapin kapinin üstüne cikiosunuz hiç guardlarla uğraşmadan aşağı inin öylece zaten hemen önünüzde yiyecek masalari oturun kalkin doğru binekle teleporta. teleporttan sonra yine ölün sizi darkshore mezarlığı bekliyor olucak :D oradan yine ress sickle kalkip exodari yapin. o da direk kapinin önünde olucak. bu sirada hazir gelmişken bunlar explore da edebilrisiniz. bunlari bugun yaptım paylaşayım dedim
yarnda sw if yi falan söylerim :D

hiçde cooking kasmamiştim iyi oldu bu event 345 cooking oldu :)
  • 0

#18 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 22 Kasım 2010 - 02:26 ÖÖ

Eline sağlık güzel çalışma olmuş.
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#19 Pyroblis

Pyroblis

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2010 - 04:58 ÖS

Silvermoona gidemiorum yarım ltfen allyım
  • 0

#20 emosyon

emosyon

Knight Lieutenant

• Members
  • 588 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2010 - 05:06 ÖS

benimde 3.de bitti :D

WTB Orc and Dwarf Rogue !
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı