İçeriğe git

Resim
- - - - -

Işte yeni yarısmamız!

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 36 yanıt gönderildi

#21 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 14 Mayıs 2008 - 12:01 ÖÖ

bana adam gibi video programı verirmisiniz yaparım güzel ama program bulamadım,fraps dediğin 30 sn 30sn çekio,snagit pc i paramparça edio >.<
  • 0

#22 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 14 Mayıs 2008 - 04:15 ÖS

Free Screen Recorder - screen capture program, video screen recording software.
Bunu kullanabilirsin
  • 0

#23 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 14 Mayıs 2008 - 07:39 ÖS

çok saolasın :D
  • 0

#24 xxfearxx

xxfearxx

Knight Lieutenant

• Members
  • 558 İleti

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2008 - 10:40 ÖÖ

evet beyler video çeken varmı?

yoksa öle kendimi çekip /dance yapıp koyacam buraya hediyeyi alacam :P:P
  • 0

#25 saseta

saseta

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2008 - 05:57 ÖS

hediyeyi alırsında ne zaman alırsın ilk yarışmanın ödülleri hala yok ortada :D
  • 0

#26 Idioblastic

Idioblastic

Sergeant

• Members
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2008 - 09:59 ÖS

Valla nette cok örnegi var bakip deneyebilirsiniz bir cok sey. Benim aklim su oldschool deep purple falan üzerinden bi klip olmasına takıldı. Valla söyle özgün anadolu müzikleriyle cok fantastik bi kurgu olabilir :P Anadolu ozanlarıyla Taurenleri falan bir arada görmek ellerinde davullarla falan güzel bir kurgu olabilirdi ;)
  • 0

#27 xxfearxx

xxfearxx

Knight Lieutenant

• Members
  • 558 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2008 - 12:37 ÖÖ

bari şarkılar türkçe olsaydı hem kendimizi daha iyi tanıtırdık ne bu şimdi bağırıyor rock müzigi herkesin tarzı değildir ki. ben bile rock dinleyip kafa sallayacağıma pop dinleyip popo salardım :P yoksa tersimi oluyordu :) şaka bir yana gerçekten türk müziği felan olsa kendimizi açıkca tanıştırabileceğimiz iyi olurdu.
  • 0

#28 xxfearxx

xxfearxx

Knight Lieutenant

• Members
  • 558 İleti

Yazma tarihi: 25 Mayıs 2008 - 12:05 ÖS

daha ilk yarışmanın ödülleri verlimeden ikinci yarışma yapılıyor ödül güzel gözükmesede kazananın onuru olarak vermeniz gerekiyor adam onca zaman sarf edip sizlere kendi bilgilerini sunuyor. Peki ne için, koca bir ''hiç'' için mi? Değildir inşallah.

İkinci yarışmayı yaparken konuya kazanana kaç gün sonra sürpriz hediyenin verileceğinide açıklasanız güzel olur.

video yarışması biraz zaman alır biliyoruz ancak daha ilk yarışmanın ödülü verilmeden neden ikinci yarışmada yapılıyor onu anlamadım. Kazananın hakkını vermeniz gerekiyor. Hikaye yarışmasında adam hala 2.5 aydır sizden ödülünü bekliyor.

Bunu şimdi yazmamın sebebi ilk yarışmayı yeni görmemem oldu ne kadarda bu bölüme baksam göz ardı etmişim zaman, tarih, hangi kargo ile, kargoyu alıcı'mı satıcımı ödüyor onlarıda belirtseniz süper olurdu...
  • 0

#29 saseta

saseta

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2008 - 03:07 ÖS

Duyarlı olduğun için teşekkür ederim ama gördüğün gibi yazdığının üstünden 1 gün geçti ve kimse hiç bir şey söylemiyor ya da açıklama yapmıyor. Ben özeldende mesaj attım ama cevap fln gelmedi. En son bir sorun çıktı denildi ve üstüne 1 ay geçti. 1 ayda çözülemeyecek ne tür bir "t-shirt" sorunu çıkabilir ki? Burda söylememin nedeni, benim gibi zaman harcamayın eğer amacınız 'ödülü alsam hatıra olsa' ise. Bende keyifle yaptım ama sonuçta ödül yok isteyen katılsın sadece birinci açıklanacak denilse hiçbirşey söylenemezdi. Eğer okursanız forumda ki yazıları, birinciyle ilgili planlarımız var yazıyordu. Planların olmaması gibi hediyede ortada yok. Sanmıyorum ki gelsin. Neyse sonuç olarak eğer ödülü merak edipte katılıyorsanız yarışmaya kendinizi kasmayın, zamanınızı harcamayın. Yok eğlence amaçlı yapıyorsanız, tabi ki ne güzel eğlenin :P Burda sitede emeği olan herkese birşey demiyorum sadece hediye ile ilgilenen kim ise onun işini yapmadığını söylüyorum. Yoksa bu site ile hiçbir sorunum yok :D
  • 0

#30 Archely

Archely

Ancient Leader

• Saygın Uye
  • 926 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2008 - 08:31 ÖS

Saseta, odul ile Ozel ilgileniyordu fakat su aralar bazi problemleri var sanirim, odul konusunu merak etme :) Sadece yurtdisindan getirildigi icin bir sorun yasanmis, gecikme icin tekrar ozur dileriz. Odul'un eline gececektir merak etme ^^
  • 0
In the end, you will all serve me!..

#31 aegean

aegean

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2008 - 08:36 ÖS

Saseta, odul ile Ozel ilgileniyordu fakat su aralar bazi problemleri var sanirim, odul konusunu merak etme :D Sadece yurtdisindan getirildigi icin bir sorun yasanmis, gecikme icin tekrar ozur dileriz. Odul'un eline gececektir merak etme ^^

öyle diyosanız
  • 0

#32 xxfearxx

xxfearxx

Knight Lieutenant

• Members
  • 558 İleti

Yazma tarihi: 08 Temmuz 2008 - 10:18 ÖÖ

aradan baya süre geçmiş ancak kimse uğraşmamış sanırsam ben hemen yarışma bitmeden küçük bi video hazırlayayim.

madem katılan yok bende belf kadın açıp şarkı boyunca durmadan /dance edeyim zaten maksat olay bu :)
  • 0

#33 saseta

saseta

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2008 - 01:34 ÖÖ

valla o kadar zmn geçti biz Ozelle konuştuk anlaştık en son 3 hafta önce bana hediyemi gönderiyordu hala yok :D valla elektirik parasına değmez bilgisayarını yorduğuna değmez :) bırak o bloodelfi kas daha ii en azndan eğlenirsin. hatta kasarken video ya çek bari kazandın olsun adı :)
  • 0

#34 xxfearxx

xxfearxx

Knight Lieutenant

• Members
  • 558 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2008 - 02:53 ÖÖ

ben seni savunacagim kadar savundum:D yetkililer gondericez sorun cikti dediler insallah bu sorun 1 ay daha surmez senin icin hem yarismayi kazandigin icin tebrik ediyorum hemde odulunu alamadigin icin gecmis olsun diliyorum umarim en yakin surede hediyene kavusurdun :D
  • 0

#35 Silvermoon

Silvermoon

General

• Members
  • 2.234 İleti

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2008 - 03:51 ÖS

Free Screen Recorder - screen capture program, video screen recording software.
Bunu kullanabilirsin

Bu güzel ve pratik bir programmış sevdim bunu, sağol üstat.
  • 0

#36 aegean

aegean

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 13 Temmuz 2008 - 02:28 ÖÖ

çıkarcı biri gibi gözükmek istemem ama gerçekten sinir bozucu bi durum..bilmiyorum ilk yarışmanın üstünden kaç ay geçti, heralde ödül bize unutturulmaya çalışılıyo? ödül olmasa da yine de yazıp yollardım, ama üstesnden gelemiceiniz şeyleri vaat etmeyin, kendinizi küçük düşürüyosunuz. bu konu zerre kadar umrunda olmuyan tek insan da yarışma yetkilisi Ozel oldu, ne bir özür, ne bir bilgilendirme, yarışmadan sonra ödül hakkında konuşmaya bile tenezzül etmedi, kestirip attı..
şu kazananla yapılacak "büyük" projeyi de unutmamak lazım=)
bunu söylemekten nefret ediorm ama olan oldu, inşallah başkasının başına gelmez bir daha..inşallah bu yarışmalar devam eder ama ödülsüz olarak weya vaad edilen ödül gerçekten hakedene ulaştırılacak kadar özenle..
  • 0

#37 Archely

Archely

Ancient Leader

• Saygın Uye
  • 926 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2008 - 11:50 ÖS

Su anda faal olarak ilgilenemiyorum WoW-Turk le, Odul gonderilmediyse kendi adima ozur dilerim.
Yarisma ile ne ben ilgilendim ne de en ufak bir vaadim oldu ama sanirim diger arkadaslarin yaptiklari dogrudan bizi de etkiliyor. Ve benim canim sizden cok sıkılıyor emin olun.

Bu yarisma iptal edilmistir, Yarismayi acan Admin geri donene kadar.

Locked.
  • 0
In the end, you will all serve me!..

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı