İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yenilmez (Invincible)

• Please log in to reply
Bu konuya 18 yanıt gönderildi

#1 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 05:40 ÖS

Yenilmez (Invincible)

Resmi ekleyen

Yenilmez (Invincible) Trisfal de Balnir çiftliğinde (Balnir Farmstead) Stormwindin düştüğü senenin kış mevsiminde doğmuştur.Prens Arthas 9 yaşındayken Balnir ailesi tarafından ona hediye edilmiştir.Balnir ailesinin atlarından daha değişik bir at olan Yenilmez üzerinde beyaz bir kaplamaya sahiptir(normalde gri oluyormuş).Arthas atın ismine "Snowfall(Karın Düşüşü)" veya "Starfall(Yıldız Düşüşü) ismini vermeyi düşünmüş ama bir Lordaeron geleneğine göre şovalyeler atlarının isimlerine bir olaydan sonra isim verirlermiş.(Örn:Uther Steadfast , Kral Terenas Courageous) Arthas atın ismine "Yenilmez" koymuş.

10 yıl sonra kış olduğunda , Arthas Gümüş El Şovalyelerine katılmadan önce soğuk hava şartları yüzünden Yenilmez felce uğramıştır.Arthas atı iyileştiremediği için atı öldürmek zorunda kalmıştır.Arthas'ın isteğine göre at Balnir Çiftliğine gömülmüştür.Yenilmez'in ölümü Arthası paladin olma konusunda etkileyen bir konu olmuştur.

Lordaeron'un düşüşünden ve Arthas bir Death Knight olduğunda babasını öldürdükten sonra yaptığı ilk iş Balnir Çiftliğine koşup Yenilmezi Frostmourne ile hayata geri getirmekti.Böylece at bir "Undead atına" dönüşmüştür.

Scourge Sunwell'e (Güneş Kuyusu) saldırırken Anasterian Sunstrider Arthasla savaşırken Arthası atından indirmek için kılıcıyla atın ön ayaklarına darbe indirir.Yenilmezin yaralanması Arthası deli eder ve Arthas "Felo'melorn" u (Anasterianın kılcı) nı kırar ve Anasterianı öldürür.Arthas atını iyileştirir ve at undead olarak hizmet etmeye devam eder.

Mezarı:
Resmi ekleyen

Şu an World Of Warcraftta Lich Kingi 25man Heroic modunda öldürürseniz Reins of Invincible adlı mount düşer...
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#2 emosyon

emosyon

Knight Lieutenant

• Members
  • 588 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 06:25 ÖS

güzel konu olmuş teşekkürler.
  • 0

#3 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 07:09 ÖS

Ellerine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş. Elinde Arthas'ın Quel'Thalas'a saldırmasıyla ilgili bilgi varsa paylaşabilir misin?
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#4 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationFallen Kingdom Lordaeron

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 07:43 ÖS

Arthasın Quel Thalas'a saldırmasının asıl amacı Kel Thuzad'ı geri getirmekti zaten o amacına ulaştıktan sonra Quel Thalas ile ilgilenmedi bir daha Yani çok büyütülecek bir konu değil Arthas'ın Quel Thalas'a saldırması Arthas o zamanlarda nereyi istese ele geçirebilecek güçteydi bu Ha Orklar olsun Ha Night Elfler ...
  • 0
For The Alliance !

#5 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 09:28 ÖS

buarada invincible diye bir soundtrack var 10 numara youtubeda bir bakin derim..
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#6 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 09:29 ÖS

Ellerine sağlık güzel paylaşım :)
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#7 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 09:52 ÖS

Drop rate azaldı bu mountta ne yazık ki.
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#8 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 09:53 ÖS

Şimdi merak ettim mezarını bir gün gidip bakmam lazım :) . Paylaşım için teşekkürler.
  • 0

#9 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 11:41 ÖS

Ben Quel'Thalas savaşını merak ediyorum kaç kişi öldü, Kral Anasterian nasıl öldü, şimdiki önemli kişiler savaşta ne gibi roller üstlendi, savaşta ne gibi başarıları ve hataları oldu bunun gibi şeyler eğer bunları bulabileceğim bir site varsa verebilir misiniz? Wowwiki'de bunlarla ilgili fazla bilgi bulamadım.
  • 0

FOR THE HORDE!

#10 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 01:23 ÖÖ

Ben Quel'Thalas savaşını merak ediyorum kaç kişi öldü, Kral Anasterian nasıl öldü, şimdiki önemli kişiler savaşta ne gibi roller üstlendi, savaşta ne gibi başarıları ve hataları oldu bunun gibi şeyler eğer bunları bulabileceğim bir site varsa verebilir misiniz? Wowwiki'de bunlarla ilgili fazla bilgi bulamadım.

büyük ihtimal yazılmamıştır orayı sallamışlardır. zaten bakanlarda wowikiden bakıp çeviriyor resimler de oradan blizzplanetten deviantarttan geliyor siz oradan bulamadiysaniz buradakilerinde bulup yazma şansı yok.
  • 0

#11 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 11:01 ÖÖ

wowwikide invincible yazarsan en alt paragraft sunwellde anasterianin nasıl öldüğü yazıyor.
  • 0

#12 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationFallen Kingdom Lordaeron

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 11:40 ÖÖ

Quel Thalas savaşı önemsiz bir savaştı.Arthas'ın açısından bakarsak öyleydi.Elf ordusu her zaman zayıf bir ordu olarak kalmıştır ve halen bu böyledir arkalarında Horde olmasa çok ezerlerdi Blood Elf'leri : ) Şahsen ben Blood Elf'leri Hordeden saymıyorum Horde ile içten dıştan alakası yok.Çok Blood Elf seviyorsanız Undead olun : ) Dark Lady Sylvanas var.Bu savaşı niy bu kadar merak ediyorsun anlam çıkaramadım bir türlü,Önemli bir savaş olsaydı mutlaka bilgi verilirdi örneğin Arthas'ın Icecrown'da düşmesi gibi ayrıntılar açık hepsi : )
  • 0
For The Alliance !

#13 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 01:10 ÖS

Quel'Thalas Savaşı bence önemli savaştı Arthas Güneşkuyusu'nu(Sunwell) ele geçiremeseydi Kel'thuzad'ı diriltemeyecekti ve Archimonde Azeroth'a gelemeyecekti. Kan(Blood) elflerin bence gayet güçlü bir ordusu var ama karşılarındaki Musibet(Scourge) ordusu ve eğer o hain elf Dar'Khan Drathir olmasa belki de Arthas Güneşkuyusu'nu(Sunwell) ele geçiremeyecekti. Ayrıca Slyvanas Arthas'ı çok uğraştırmıştır ve ordusuyla birlikte Arthas'ın Musibet(Scourge) ordusuna büyük kayıp vermiştir. Arthas bu yüzden Slyvanas'ı öldürdükten sonra kendine hizmet etmesi için tekrar diriltmiştir. Terkedilenler'in(Forsaken) bu kadar güçlü olmasının büyük çoğunluğu Slyvanas'ın güçlü ve iyi bir lider olmasıdır.
  • 0

FOR THE HORDE!

#14 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 01:35 ÖS

Quel Thalas savaşı önemsiz bir savaştı.Arthas'ın açısından bakarsak öyleydi.Elf ordusu her zaman zayıf bir ordu olarak kalmıştır ve halen bu böyledir arkalarında Horde olmasa çok ezerlerdi Blood Elf'leri : ) Şahsen ben Blood Elf'leri Hordeden saymıyorum Horde ile içten dıştan alakası yok.Çok Blood Elf seviyorsanız Undead olun : ) Dark Lady Sylvanas var.Bu savaşı niy bu kadar merak ediyorsun anlam çıkaramadım bir türlü,Önemli bir savaş olsaydı mutlaka bilgi verilirdi örneğin Arthas'ın Icecrown'da düşmesi gibi ayrıntılar açık hepsi : )

Sunwell üçlemesini oku anlarsın...
  • 0

#15 WraThor!an

WraThor!an

Knight Lieutenant

• Members
  • 635 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 01:39 ÖS

Quel'Thalas Savaşı bence önemli savaştı Arthas Güneşkuyusu'nu(Sunwell) ele geçiremeseydi Kel'thuzad'ı diriltemeyecekti ve Archimonde Azeroth'a gelemeyecekti. Kan(Blood) elflerin bence gayet güçlü bir ordusu var ama karşılarındaki Musibet(Scourge) ordusu ve eğer o hain elf Dar'Khan Drathir olmasa belki de Arthas Güneşkuyusu'nu(Sunwell) ele geçiremeyecekti. Ayrıca Slyvanas Arthas'ı çok uğraştırmıştır ve ordusuyla birlikte Arthas'ın Musibet(Scourge) ordusuna büyük kayıp vermiştir. Arthas bu yüzden Slyvanas'ı öldürdükten sonra kendine hizmet etmesi için tekrar diriltmiştir. Terkedilenler'in(Forsaken) bu kadar güçlü olmasının büyük çoğunluğu Slyvanas'ın güçlü ve iyi bir lider olmasıdır.

Tamam Sylvanas iyi bir lider ama undeadlerin gücünün çoğu Plague'den geliyor ve hillsbrad/silverpine/epl questlerini yaparsan şu sıralar her fırsatta plague kullandıklarını görürsün. Cataclysm'de artık plague görmezdik diyorduk bütün eastern kingdom sayelerinde yeşil bir gaz bulutu oldu.
  • 0

#16 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 10:17 ÖS

dehşet süper bi mount ya denk düşürmek lazım aslında
  • 0

#17 Lehster

Lehster

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2010 - 10:20 ÖÖ

Invincible felç olmadı Arthas onu çok yüksek biyerden atlatmaya çalışınca iki ön bacağını da kırdı Arthas da onu öldürmek zorunda kaldı
  • 0

#18 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2010 - 04:03 ÖS

wowwikide öyle yazıyor... Belkide düşünce olmuştur?
  • 0

#19 black_3591

black_3591

Corporal

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2010 - 11:23 ÖS

çok güzel ayrıntılar bilgilendirme için teşekkürler :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı