İçeriğe git

Resim
- - - - -

"The Keymaster" silindi mi?

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 trutalbruth

trutalbruth

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 10:39 ÖS

Bu achievementi daha önce yapmıştım ama oyun içinde göremiyorum. Armory'de var ama yapılmamış görünüyor. Feats of Strength yapmadan direk sildiler mi acaba bilgisi olan var mı?
  • 0

#2 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 09:54 ÖÖ

Bende göremedim.Feats of .. yapsalardı güzel olurdu :/
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#3 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 10:09 ÖÖ

Faction change yaptım 150-200 puan argent achilerim silindi,yeni patch geldi bir bu kadar daha silindi. Sadece 10 puanlık achi için günlerce uğraştığımı biliyorum Keymaster v.b.

Sonuç itibariyle Allah belanı versin Blizz.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#4 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 10:19 ÖÖ

Bir çok achievement kaldırıldı. Anahtar çantanızı açtığınızda bir çok anahtarın da kaldırılmış olacağını göreceksiniz. O koskocaman çantam bomboş şimdi :( Matrixteki keymaster gibi geziniyordum :(
  • 0

Resmi ekleyen

#5 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 11:30 ÖÖ

çogu yerdeki anahtar gereksinimi kalktı gidince görürsünüz bari fos achisi yapsayd sunu blizzard
  • 0
Nothing is true. Everything is Permitted

#6 yigitti

yigitti

Corporal

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 11:31 ÖÖ

Evet insanların yapmak için günlerce ugrastıkları bu achileri kime sorarak nasıl silmeye karar veriyorlar, benımde içimden küfür etmek geliyor. Emeğe saygısızlıkdır bunun adı
  • 0

#7 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 11:49 ÖÖ

evet mesela artik escape from durnholde dgsi key yada quest gerektirmiyor
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#8 CLiFf-BuRtoN

CLiFf-BuRtoN

Sergeant

• Members
  • 75 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 03:53 ÖS

Random Dungeon Tool yokken bir yada iki dungeon yaptığımda kendimi şanslı sayıyoyrdum ki onda da o zamanlar 70 level hunter'ı olan arkadaşım müsait olduğunda gelip bana yardım ediyordu da öyle yapabiliyordum neyse demek istediğim bu yüzden ilk karakterimi kasarken %97'lik bi oranla sırf görev yaparak 80 oldum ve bu yüzden görevlerden gelen achievementlarım bayağı fazlaydı 6550 civarı bi achv. puan'ım vardı fakat yeni patchten sonra orjinal Azeroth'ta yaptığım Questlerin ve bunlardan gelen achievmentların %98'ini silmişler 4560 civarı bir achv. puanım kaldı ve bütün emeklerim de heba olmuş oldu hangi akla uyup bu kadar yaptığım görevi bir anda silebildiler tamam yeni görevlerde gelsin bazı görevler artık çok eskimişti eski dünyada neredeyse görev yapılamaz durumdaydı fakat bu benim ve benim gibi bir çok kişinin achv. ve görev puanlarını silmelerini gerektirmezdi
  • 0

#9 trutalbruth

trutalbruth

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 10:10 ÖS

Tamam bir yere girmeye çalıştığında "requires a cart curt key" ibaresi can sıkıcı ayrıca tüm dungeonları randoma bağladın anahtar vardı yoktu olmasın dedin kaldırdın eyvallahta bari zamanında cebelleşmiş oyuncuyu ödüllendir. Ki halihazırda insanlara verdiğin bir achievement var ve direk siliyorsun neden feats of strength değil bu "master of arms"tan daha mı basit bi achievement? veya "deadliest catch"den?

Edinmek için o kadar uğraştığımız itemlerin bir patch ile çöp olmasına alıştıkta "çöp olan achievement" olayı biraz fazla kaçmış sanki.
  • 0

#10 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 10:18 ÖS

Eye of Eternity key istiyor mu hala acaba ?
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı