İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bi Kac Soru Ve Yardım ...

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 khoverado

khoverado

Scout

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 02:29 ÖS

Beyler Ben Fall Of The Lich King Trailerinde, Hani Sonunda LK Frostmourne Hungers Diyo. O Videonun Türkce Anlamını Yazabilirmisiniz? Ve Birde Ebon Blade - Argent Crusade Death Knight Görevlerindeki Konusmaların Türkcesini Yazabilirmisiniz?
Beyler Sizce Arthas geri Dönermi Ruhu Falan. Oyunda Kötü Olsada En Cok Sevdiqim Karakterdir. Warcraft1,2,3, Frozen Throne ve WOTLK olarak Adı En Cok Gecen İsim Onn İsmiydi Ölümü Cok Basit Oldu. Sizce Onun İcin Tekrar Birsey Yapabilirlermi ?
  • 0

#2 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2010 - 02:38 ÖÖ

bence basit olmadı ölümü
  • 0

#3 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationFallen Kingdom Lordaeron

Yazma tarihi: 28 Kasım 2010 - 10:23 ÖS

Tirion baba olmasa Arthas'ı durduramazdı kimse ölümü basit olmadı bencede http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/cool.gif Frostmourne kırılmasaydı Scourge askeri olarak dirilmiştik :) He bir teori sunayım Arthasın bedeni ölü değildi,Tekrar dirilebilir Undead olarak ilerlerde aslında Sylvanas bacımız onu Undead olarak diriltse süper olurdu :)
  • 0
For The Alliance !

#4 deviltoist

deviltoist

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2010 - 10:49 ÖS

Daha durun beyler Bolvar Reyiz var sırada...Yeni LK Spoiler dermişim :mrgreen:
  • 0

#5 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2010 - 05:37 ÖS

Beyler Ben Fall Of The Lich King Trailerinde, Hani Sonunda LK Frostmourne Hungers Diyo. O Videonun Türkce Anlamını Yazabilirmisiniz? Ve Birde Ebon Blade - Argent Crusade Death Knight Görevlerindeki Konusmaların Türkcesini Yazabilirmisiniz?
Beyler Sizce Arthas geri Dönermi Ruhu Falan. Oyunda Kötü Olsada En Cok Sevdiqim Karakterdir. Warcraft1,2,3, Frozen Throne ve WOTLK olarak Adı En Cok Gecen İsim Onn İsmiydi Ölümü Cok Basit Oldu. Sizce Onun İcin Tekrar Birsey Yapabilirlermi ?

o zamanlar arthas bebeydi
  • 0
hayal gücü, bilgiden daha önemlidir

#6 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2010 - 05:43 ÖS

Sylvanas'ın Arthas'ı dirilteceğini sanmıyorum. Bence Arthas defteri artık açılmamak üzere kapandı tıpkı Illadin gibi.
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#7 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationFallen Kingdom Lordaeron

Yazma tarihi: 29 Kasım 2010 - 09:54 ÖS

Blizzcon 2010 Spoiler'de bahsediyordu Arthas'dan ilgimi çekti onla ilgili Worgen,Goblin ile alakalı birşey geçiyordu ...
  • 0
For The Alliance !

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı