İçeriğe git

Resim
- - - - -

Argent Dawn Repu İşi Bittimi?

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 o0dewil0o

o0dewil0o

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 45 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2010 - 03:43 ÖS

Arkadaşlar biliyorsunuz son patchle beraber azeroth-kalimdor degişti.şimdi ben argent dawnın trınketını aldım reputation kasmak için ama ne stratholmede nede eastern plaugernsteki scourge mobları kestiğimde repu gelmiyor.eskiden geliyordu ama.
onuda geçtim bu trınketle biliyorsunuz repu veren itemler çıkıyordu moblardan.itemler cıkıyor ama verebilcegimiz npclere veremiyoruz.acaba nasıl repu kasıcaz bir bilgisi olan varmı şuan honoredım ben.
  • 0

#2 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2010 - 04:37 ÖS

dün guildden bi arkadaş oha lan bi görev yaptım 25k rep verdi argent dawna diye koca koca yazmıştı.sanırım artık görevle kasılıyor ve eskisine göre çok daha kolay bir şekilde.
  • 0

#3 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 30 Kasım 2010 - 07:23 ÖS

Bir kaç yer daha sırf görev ile kasılabilir hale getirildi.Görevler 1k ile 2k arası rep veriyor.
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#4 DjOmeR

DjOmeR

Scout

• Members
  • 336 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2010 - 10:09 ÖS

Oyleyse gidip hizli hizli yapiyim onlarida su Argent Champion'u bir aliyim. Tabi kaldirildi filan olmadiysa.
  • 0

#5 WILT

WILT

Senior Sergeant

• Members
  • 137 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2010 - 12:10 ÖÖ

Bir kaç yer daha sırf görev ile kasılabilir hale getirildi.Görevler 1k ile 2k arası rep veriyor.

Nereler bunlar?
  • 0

#6 lombak

lombak

Scout

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2010 - 08:54 ÖÖ

dün guildden bi arkadaş oha lan bi görev yaptım 25k rep verdi argent dawna diye koca koca yazmıştı.sanırım artık görevle kasılıyor ve eskisine göre çok daha kolay bir şekilde.

bu Quest bana da lazım :)
  • 0

#7 SemXorah

SemXorah

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2010 - 10:44 ÖÖ

Lord Raymond George bu adamı bulun o verir 2 Q..
  • 0

#8 Valier

Valier

First Sergeant

• Members
  • 261 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2010 - 01:25 ÖS

Arkadaşlar ben argent down kasarken realm değiştirip horde olduğum için argent down rep takıldı. 2300 küsürde takılan rep görev yapmama rağmen 1 gıdım ilerlemiyor. ne yapmamı önerirsiniz ?
  • 0
Bana müsade beyler

#9 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 01 Aralık 2010 - 04:45 ÖS

@WILT

Thorium Brotherhood,Sıfırdan başlayıp revered'ın ortasına kadar getirdi Q ile.
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#10 megrim

megrim

First Sergeant

• Members
  • 232 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 01:17 ÖS

O npc 'nin questı vermesi için once epl nin en doğusunda fionia adında bir npc var o size 2 quest verecek.Onları tamamladığınız da tekrar fiona'ya geleceksiniz.
Sonra bu npc tekrar bir quest vererek sizi caravanıyla ilk tower'a gönderecek. Bu tower'in tepesindeki npcdeki questi yaptıktan sonra fiona tekrar bir quest verecek.ve sizi diğer tower'a gonderecek.
Fiona tekrar bir görev verecek ve sizi light's chopeldeki gudwine gönderecek. Orada chopel'in içinde sizi chopel'in arkadasında bulunacak graveyarda gönderen bir görev olacak.
Bu görevleri verince argent dawn'a friendlyseniz yaklasık 20k rep verecektir.
Sonra bu ghost npc de 2 tane görev çıkacak. 1 tanesi stratholmes'ta diğeri (daha kolay olan) scolomance'ta rottilgore adlı bossu kesmenizi isteyen 2 görevdir. Bu scolomance'ta görev her seferinde 2k argent dawn rep verecektir.
Ayrıca artık stratholmes'tan trinket ile moblardan düşen tokenlar bir işe yaramamaktadır.
  • 0

#11 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 02:57 ÖS

O npc 'nin questı vermesi için once epl nin en doğusunda fionia adında bir npc var o size 2 quest verecek.Onları tamamladığınız da tekrar fiona'ya geleceksiniz.
Sonra bu npc tekrar bir quest vererek sizi caravanıyla ilk tower'a gönderecek. Bu tower'in tepesindeki npcdeki questi yaptıktan sonra fiona tekrar bir quest verecek.ve sizi diğer tower'a gonderecek.
Fiona tekrar bir görev verecek ve sizi light's chopeldeki gudwine gönderecek. Orada chopel'in içinde sizi chopel'in arkadasında bulunacak graveyarda gönderen bir görev olacak.
Bu görevleri verince argent dawn'a friendlyseniz yaklasık 20k rep verecektir.
Sonra bu ghost npc de 2 tane görev çıkacak. 1 tanesi stratholmes'ta diğeri (daha kolay olan) scolomance'ta rottilgore adlı bossu kesmenizi isteyen 2 görevdir. Bu scolomance'ta görev her seferinde 2k argent dawn rep verecektir.
Ayrıca artık stratholmes'tan trinket ile moblardan düşen tokenlar bir işe yaramamaktadır.

Fiona adlı dişi worgen Npc'nin quest serisini bitirdiğinizde Full Caravan - Achievement - World of Warcraft Achievement'ine sahip olacaksınız.
Ek bilgi olsun. =)
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#12 lombak

lombak

Scout

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 08 Şubat 2011 - 06:56 ÖS

caravan arch serisini tamamlarken gelen bir Quest i verince direk revered oluyorsun ondan sonra revered e kadar repu veren npc den 2 k veren 2 Quest alıyorsun bunlar dugeon Questleri zaten 80 ve ustu biri için basıt ötesi ve biteni verince yenisini veriyor sadece revered yapan Quet e kadar caravan ile uğraşmak zor geliyor
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı