İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cataclysm Gece Satışı?

• Please log in to reply
Bu konuya 49 yanıt gönderildi

#21 ste1n

ste1n

Senior Sergeant

• Members
  • 133 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2010 - 10:33 ÖS

ya bu nezih beşiktaş nedir orası nerdedir bi türlü çözemedim
  • 0

#22 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 12:39 ÖÖ

Çarşının içindeydi galiba ama emin olamadım :/
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#23 deftones

deftones

Champion

• Members
  • 1.199 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 03:51 ÖÖ

izmirde mediamarkt ın gece satışı yapacak olması çok ama çok iyi olmuş! narlıdereden, balçovadan kalkıpta taaaaaa bornovaya gitmek baya koyar adama :) sırf gece bornovaya gitmemek için online alıp indiricektim mediamarkt ı gorunce vazgectim gidip ordan alıcam 6 aralık gecesi:)

bu arada aral 6 aralık gecesi yazmış ama 7 aralık gecesi degilmiydi?
  • 0

#24 lanet

lanet

Lieutenant General

• Members
  • 2.013 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 09:20 ÖÖ

hah iste bende onu soruyorum cata salı günü cıkıyor gibi carsamba yine serverlar kapatılacak ben onu anladım dikkatimi dün takvime bakarken çekti..
  • 0

#25 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 04:54 ÖS

6 aralık gecesi saat 12de açılıyor realmler. Ayın 7si oluyor yani saat 12yi geçtiği için.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#26 SwarLz

SwarLz

Knight Lieutenant

• Members
  • 745 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 06:14 ÖS

@deftones Media Markt kesin yapıyo mu gece satışı?
  • 0

#27 Anatoliann

Anatoliann

Scout

• Members
  • 122 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 08:44 ÖS

torium teknosada gece satışı olucak yazıyo wow-europe tada ama telefon edince satmıyoruz diyolar:S
  • 0

#28 deftones

deftones

Champion

• Members
  • 1.199 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 11:08 ÖS

@deftones Media Markt kesin yapıyo mu gece satışı?

evet bugün konustum kesin yapıyormuş:D universite kitlesine uzak oldugu için forum d&r kadar kalabalık olacagını sanmıyorum güzel oldu bu iş:(
  • 0

#29 babba

babba

First Sergeant

• Members
  • 237 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 01:28 ÖÖ

evet pazartesi gecesi salıya geçerken yani pazartesi 24 de salı 00:00 da.. ama TR saatiyle 01:00 oluyor başlama anı için verdikleri söz...
evet sitesinde 3-5 lira pahalı ama D&R ye gitmek gelmek daha fazla para..
amaa koleksiyoncular diyorsa onlara saygı ile eğiliyorum o kanlı canlı olayı başka bişey tabi..
stadda maç izlemekle Tv de maç izlemek gibi bişey.. saygılarımla :D
  • 0

#30 babba

babba

First Sergeant

• Members
  • 237 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 01:36 ÖÖ

ayrıca sadece D&R ler değil Aral Bayisi..
Vatan Bilgisayar gibi büyük bilgisayar firmaları da satıyor...
6 sı akşamı kapanmadan alınabilir sanırım gece yarısını beklemeden.
stoklarına önceden giriyor çünkü.
ama prensiptir satarlar mı? Onu bilemem...
VATAN COMPUTER - ARAL - PC WORLD OF WARCRAFT CATACLYSM - Tüm Oyunlar
  • 0

#31 babba

babba

First Sergeant

• Members
  • 237 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 01:43 ÖÖ

mesela TeknoSA bugün iyibariyle 03.12.2010 stoklarına girdiğini duyurdu ama satar mı bilmem 7 si diyor satış tarihine

ARAL WORLD OF WARCRAFT CATACLYSM PC OYUN - Teknosa Alışveriş Sitesi
  • 0

#32 EmrecanOnLine

EmrecanOnLine

Scout

• Members
  • 93 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 06:04 ÖS

http://media.wow-eur...ng/en/index.xml

Adresten kesin satış olacak yerleri görmek mümkün. Sunucular gece 12'de Cataclysm'e geçeceği için satışların da aynı saatte başlıyor olması gerek. Ancak burası Türkiye, o yüzden kesin saat kaçta satacakları belli olmayabilir bazı yerlerde. 1 saat erken satalım da kapatıp gidelim diye düşünenler bile olur eminim.
Sağolsun ülkemizdeki firmalar stok sayılarını vs. bildirmedikleri, hatta satıp satmayacaklarını bile bilmeyenler olması sebebiyle ben dijital aldım. Sonradan gider bir kutu alırım o kadar lazım olursa. Madem o gün hemen oynamak istiyoruz, dijital daha mantıklı geldi.
Bu arada 8 Aralık çarşamba günü EU sunucuları için maintenance olmayacaktır. Belki çıkış günü ve sonraki birkaç günde, server resetleri, hotfixler vb. olabilir ama yeni paket çıktığı günün sonrasındaki Çarşamba maintenance olmamıştı daha önce.
Saygılarımla.
  • 0

#33 babba

babba

First Sergeant

• Members
  • 237 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 06:19 ÖS

800 tane sorun çıktı öncekilerde.. raidler kapandı kapandı açıldı.. buglar havalarda uçuştu.. neticede 2-3 haftadan önce oturmaz sistem. test realmler kıstas olamaz.. köşede bucakta o kadar sorunlu dataya sahip oyuncu varki.. onlar lets go dediği anda kafayı yer cata dataları.. bunları biliyoruz zaten strese gerek yok sonuçta oturacaktır sistem...
  • 0

#34 Olgi

Olgi

Senior Sergeant

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2010 - 08:49 ÖS

arkadaşlar wow media'dan baktığım kadarıyla bursa medimarkt/nilpark'ta satış gözüküyor, ancak öncesinden edindiğim bilgiye göre sadece electro world'de satışı olacak.bursa'da media mark'ın da gece satışı olacağı kesin mi?
  • 0

#35 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2010 - 09:25 ÖS

ya beyler Ispartada dnr varda sizce gelir mi? Starcraft falan zamaninda gelmişti...
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#36 lordar

lordar

Knight Lieutenant

• Members
  • 491 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 12:25 ÖÖ

Antalya'daki D&R mağazaları hep Avm'lerin içerisinde olduğundan gece satışları yapamıyorlar.Genel nedeni bu.Sizde gidip sabahleyin mağaza açılınca alın ne diyim :P
  • 0

#37 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 12:43 ÖS

Her yerde Tunalı Hilmi D&R'da gece satışı yapılacağı söyleniyor ama media.wow-europe.com'da Tunalı geçmiyor. Biz 4 arkadaş programımızı oraya gidecek şekilde yapmıştık. 1 gün kala bu linki görmek sinirimi bozdu.

• 0

#38 deftones

deftones

Champion

• Members
  • 1.199 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 01:23 ÖS

valla gece satışı falan yada ertesi gün almak yok yani işten gucten vakit yok:) vakti olmayanlara tek ve yegane tavsiyem sallayın gece satışı falan pre order yapı verin gitsin alt tarafı 850mb bişey .
  • 0

#39 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 02:43 ÖS

izmirde mediamarkt ın gece satışı yapacak olması çok ama çok iyi olmuş! narlıdereden, balçovadan kalkıpta taaaaaa bornovaya gitmek baya koyar adama :P sırf gece bornovaya gitmemek için online alıp indiricektim mediamarkt ı gorunce vazgectim gidip ordan alıcam 6 aralık gecesi:)

bu arada aral 6 aralık gecesi yazmış ama 7 aralık gecesi degilmiydi?

1 accountuma web den aldım ..EU daki hesabıma bunu bekliyodum SC2 i almıstım media markt o zaman sölemislerdi..

valla bende salı aksamı Media Markt olcam ..umarım yagıslı olmazda eglene eglene evlerimize doneriz :D

Media markt izmir sayfasındaki duyuru :
1# World of Warcraft Cataclysm 06 Aralık 2010 saat 24:00'de mağazamızda satışa sunulacaktır.
Salı aksamı görüsmek üzere
  • 0
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#40 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 02:58 ÖS

Her yerde Tunalı Hilmi D&R'da gece satışı yapılacağı söyleniyor ama media.wow-europe.com'da Tunalı geçmiyor. Biz 4 arkadaş programımızı oraya gidecek şekilde yapmıştık. 1 gün kala bu linki görmek sinirimi bozdu.

Bu durumda ben de dost civarında olurum hocam, yarın yazarım ben akşama dostta satış olacaksa sabahtan dersim var okula giderim dönüşte sorarım.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı