İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cairne Bloodhoof'un Ölümü.

• Please log in to reply
Bu konuya 269 yanıt gönderildi

#261 bloodlust

bloodlust

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 25 Şubat 2011 - 06:37 ÖÖ

Garrosh iyi bir komutan ve orcları idare edebilir belki, fakat lore'u hiçe sayıp gaza gelen arkadaşların söylediği hikaye ile alakasız şeyleri bir kenara çekersek bunca zamandır aslında söylemek istenen Garrosh'un horde'u idare edemediği çıkıyor. Defalarca söyledik diğer ırkları bir arada tutabilecek kapasitesi yok. Bu işi layığıyla en iyi yapacak kişi Cairne'idi, belki ilerleyen zamanlarda Cairne'nin oğlu ön plana çıkar. Şu an kendisi ile ilgili pek bilgiye ulaşamadım fakat karakteri Garrosh'tan üstün bir paladin.
  • 0

#262 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 25 Şubat 2011 - 09:26 ÖÖ

Garrosh iyi bir komutan ve orcları idare edebilir belki, fakat lore'u hiçe sayıp gaza gelen arkadaşların söylediği hikaye ile alakasız şeyleri bir kenara çekersek bunca zamandır aslında söylemek istenen Garrosh'un horde'u idare edemediği çıkıyor. Defalarca söyledik diğer ırkları bir arada tutabilecek kapasitesi yok. Bu işi layığıyla en iyi yapacak kişi Cairne'idi, belki ilerleyen zamanlarda Cairne'nin oğlu ön plana çıkar. Şu an kendisi ile ilgili pek bilgiye ulaşamadım fakat karakteri Garrosh'tan üstün bir paladin.

Cairne'nin oğlunun ilerleyen dönemde Warchief olabileceğini düşünüyorsan bu şu demek oluyor; Blizz ..çtı şimdide sıvama kısmına geçiyor. Cairne tamam ama oğlunun Lore'da ne bir yeri,ne tecrübesi ne karakteristik olarak öne çıkan bir özelliği var. En azından ben bilmiyorum hatam varsa düzeltin. Şu an Garrosh ölse Warchief olabilecek yegane kişi Vol'Jin olur. Hem güçlü,hem tecrübeli, hem bilge. Sylvanas'ta Warchief'lik yapamaz yapıya ters olur,o çok daha farklı rollere bürünebilir. Başka da adam yok zaten liderler arasından bu işi yapabilecek. Ama tabi bunlar teori adamlar küt diye hiç piyasada olmayan birini koca Horde'un başına getiripte bunu bir şekilde Lore'a bağlarlarsa hiç şaşırmamak gerek.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#263 Itachi

Itachi

Knight Lieutenant

• Members
  • 839 İleti

Yazma tarihi: 25 Şubat 2011 - 12:08 ÖS

baine bloodhoofu loreda tek gördüğüm yer warcraft3 bonus campaigni "founding of durotar"da rexxarla taurenlerin desteğini istemeye gittiğimizde centaurlar tarafından kaçırılmış olduğunu öğreniyoduk ve kurtarıyorduk

ordaki karakter modeli cairne ile aynı idi tek farkı biraz daha ufak ebatlarda olmasıydı :D
  • 0

#264 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 25 Şubat 2011 - 02:35 ÖS

Şu oyunda hala "lore"dan söz edilmiyor ya ne desem bilemiyorum...

http://www.nerfnow.com/comic/image/463
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#265 bloodlust

bloodlust

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2011 - 01:29 ÖÖ

Garrosh'unda Burning Crusade'den önce bir yeri yoktu diye biliyorum. Sonuçta bir çok karakter sonradan dahil olmuştur bu da kurgulanan bir iş için doğal bir durum. İlla warchief olacak değil fakat Baine hakkında babasının yanında saygı değer bir savaşçı ve paladinliği alması dışında hiç bir veri yok ve şu an taurenlerin başına geçti. Warchief olacağını beklediğimi tam söylemek istemedim ama oladabilir enteresan söylenmemiş bir fikir sundum. Baine'nin lider olması ve bembeyaz boş bir sayfa gibi olması çok güzel doldurularak Garrosh gibi popüler bir karakter olabileceği kanısındayım. Thrall, Garrosh, Baine, Vol Jin, Sylvanas vbg. popüler karakterleri aktif tutmaları çeşitlilik kazandırır.
  • 0

#266 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2011 - 03:41 ÖÖ

Baine konusunda Livatya'nın dediklerine katılıyorum, Vol'jin veya Saurfang aklıma gelen warchief erdemine sahip herolar, Sylvanas ise horde savunma bakanı olabilir garrosh ile beraber.

her ne kadar undead ruhu taşısam ve Sylvanas'a sonsuz hizmet etme dürtüm olsa da, hayır ! Sylvanas warchief olacak erdeme (?!?) sahip değil. Ama işler değişir, horde gene warcraft'ın ilk zamanlarındaki kötü istilacı çocuk olursa evet o zaman Sylvanas tek warchief olur gözümde.

Baine ise taurenlerin bilgeliği göz önünde bulundurulduğu taktirde danışman, diplomat, babasının tecrübeleri ile olgunlaşmış bilir kişiden ötesi olmaz, olamaz... tabi hikaye neler getirir o da bilinmez.
  • 0

#267 asil456

asil456

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2011 - 03:32 ÖS

Garrosh daha henüz o kadar aptalca bir şey yapmadı. Adam gayet iyi gidiyor.
Bi bekleyelim, ortaya koyduğu kararları gördükten sonra o kararlar üstünde tartışalım. Olmadı yönetim istifa diyerek yürürüz oturduğu mülke.
  • 0

#268 PsikoTrex

PsikoTrex

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2011 - 06:33 ÖS

Bence oy verme sistemi olsun lol Tüm hordlar tüm serverlarla interaktif şekilde seçim yapsın. Sandik sayından en çok oya ulaşan aday Warchieft olsun =D Böylece Demokratik Horde Cumhuriyetler Birliği kurulmuş olur. LoL
  • 0

#269 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2011 - 06:45 ÖS

İleri demokrasi horde'u bozar:D
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#270 Sparrior

Sparrior

Sergeant

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 02 Eylül 2013 - 12:25 ÖÖ

Garoş'un adil bişey yaptığını görmedim zaten.

Gören varsa banada sölesin :D

Allahtan gidiyo 8 gün sonra

• 0

2 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 2 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı