İçeriğe git

Resim
- - - - -

Harry potter ölüm yadigarları bölüm 1

• Please log in to reply
Bu konuya 27 yanıt gönderildi

#21 HuNtER KiNg

HuNtER KiNg

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 12:09 ÖÖ

Harrynin bilmediği doğru Harrye göre Snape ihanet ediyor ama Snape aslında İlk filmden beri Dumbledorun Ajanı.
  • 0

#22 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 12:10 ÖÖ

IQ 200 felan herhalde sende? Hala yazıyor ya, sanki biz bilmiyoruz alla alla
  • 0

#23 HuNtER KiNg

HuNtER KiNg

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 12:13 ÖÖ

IQ 200 felan herhalde sende? Hala yazıyor ya, sanki biz bilmiyoruz alla alla

Bunları tek sana söylediğim ne malum yazdıklarına göre kitabını okuduğun belli zaten benim amacım kitabı okumayan arkadaşları bilgiliendirmek ....
  • 0

#24 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 12:15 ÖÖ

Millete paso spoiler vermek zorunda değilsin ama en azından bi ibare felan yaz değil mi?
Adam başlığa sadece film güzel mi güzelse gideyim felan diye düşünüpte girebilir ve yanlışlıkla okuyabilir. Ama tüm kilit noktalarını yazarsan filmin ne anlamı kalır?
  • 0

#25 HuNtER KiNg

HuNtER KiNg

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 12:19 ÖÖ

Millete paso spoiler vermek zorunda değilsin ama en azından bi ibare felan yaz değil mi?
Adam başlığa sadece film güzel mi güzelse gideyim felan diye düşünüpte girebilir ve yanlışlıkla okuyabilir. Ama tüm kilit noktalarını yazarsan filmin ne anlamı kalır?

Dumbledorun ajanı olduğu aslında kilit yer değil bu belliydim ama olsun sen haklısın kardeşim..
  • 0

#26 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 12:36 ÖÖ

Birkaç sene önce 5. kitabı bitirmiş 6.nın Türkiye'ye gelmesini bekliyordum. İnternet sitesinin tekinde 6. kitap hakkında bir haber gördüm, okuyayım dedim.
Adamlar açık açık Dumbledore'un öldüğünü yazmışlar, ne kadar küfrettim bilmiyorum.

Topic in başlığına 'Spoiler' diye yazılmalı artık bundan sonra. Her post spoiler maşallah ;)
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#27 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 11:35 ÖS

ilk bölümü yaklaşık 2 saat önce izledim..

tek söyleyebileceğim şey;

"usta kitabı daha iyi anlatalım ayagına 2 part halinde cekelim.. zaten malum seri bitiyor, gider ayak şöyle saglam bir vole vuralım.."

demiş adamlar..

zira bana 2 saat bilmem kaç dakikalık bir film gibi gelmedi.. arkadaşım uyudu falan.. gerçi kitabı okumamama rağmen önceki kitapları okuduğumdan dolayı aslında bir sürü güzel sahne varken saçma sapan bir sürü gereksiz şeyle doldurmuşlar sanırım.. ya madem iki part yapıyorsun adam gibi sahnelerle, dolu dolu bir film olsun..
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#28 Itachi

Itachi

Knight Lieutenant

• Members
  • 839 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 12:14 ÖÖ

ilk bölümü yaklaşık 2 saat önce izledim..

tek söyleyebileceğim şey;

"usta kitabı daha iyi anlatalım ayagına 2 part halinde cekelim.. zaten malum seri bitiyor, gider ayak şöyle saglam bir vole vuralım.."

demiş adamlar..

zira bana 2 saat bilmem kaç dakikalık bir film gibi gelmedi.. arkadaşım uyudu falan.. gerçi kitabı okumamama rağmen önceki kitapları okuduğumdan dolayı aslında bir sürü güzel sahne varken saçma sapan bir sürü gereksiz şeyle doldurmuşlar sanırım.. ya madem iki part yapıyorsun adam gibi sahnelerle, dolu dolu bir film olsun..

inanılmaz derecede katılıyorum sinir bakanlığından çıkış sahnesinden sonra o kadar sıkıcı ilerliyorki resmen uykum geldi öyle böyle değil.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı