İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cata yükseltmesinde "up to date" sorunum.

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 aLCuiN

aLCuiN

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 02:57 ÖÖ

Dün Blizzard üzerinden accountumu cataya yükselttim cd key alarak. Oyuna girdiğimde cd keyi almadan önce her hangi bir download olmamasına rağmen, accountum cataya tanımlanınca launcher 900mb civarında birşeyler indirmeye başladı. Benimde o ara bir işim çıktı bir yere gittim ve işim bir kaç saat sürdü eve geldiğimde pc kapanmış bir halde buldum (yeğenim kapamış). Pc yi açıp launcheri çalıştırınca normalde non critical update yazan satır yerinde up to date yazdığını gördüm. Şimdi benim anlamadığım indirme tamamlanmadan mı kapandı makine yada dosyaları bozukmu indirdi? Bu problemle karşılaşan varmı, varsa ne yapmam gerekiyor? Repair filan yaptım oyunu yemedi.
  • 0
Only my will...

#2 Darkpwr

Darkpwr

Scout

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 01:25 ÖS

launcher 15.8 gb total download sa cekmıs demektır...
  • 0

#3 aLCuiN

aLCuiN

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 10:18 ÖS

Launcherda her hangi bir boyut yazmıyor malesef. Açınca World of Warcraft up to date yazıyor Play tuşunun yanında. Fakat oyuna girebiliyorum her hangi bir sorun yok gibi gözüküyor. Yamalarla alakalı problemler için bir kaç topic baktım ve mavi postlardan okudum nafile. Neden up to date?!
  • 0
Only my will...

#4 erkancsk

erkancsk

Senior Sergeant

• Members
  • 204 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2010 - 01:38 ÖÖ

yüklemen tamamlanmış problem yok
  • 0

#5 aLCuiN

aLCuiN

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2010 - 01:44 ÖÖ

yüklemen tamamlanmış problem yok

Peki, normalde non-critical update filan yazardı şimdi neden up to date yazıyor? Yani bizim bildiğimiz güncel anlamında değilmi?
  • 0
Only my will...

#6 yasin61

yasin61

Sergeant

• Members
  • 78 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2010 - 07:28 ÖÖ

Non-critacal update de önemli olmayan bir update yyapiyo sen o cikinca beklemen gerekiyo.Cata update ni yapinca non criticali da yapmis sonra up to date yazmis yani hic bir sorun yok bendede öyle yaziyo suan
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı