İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ankara Cataclysm Buluşması

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 09:01 ÖS

Cataclysm için sıraya girecekler buraya yazarsa toplanılması, görüşülmesi daha kolay olur. Sanırım çoğunluk Tunalı D&R'da olacak? Ben de geleceğim ama geceye kadar kalmayabilirim, zaten okuldan çıkıp geldiğimde oldukça uzun bir sıra oluşmuş olur diye düşünüyorum. Kimler kaçta nereye geliyor?

Edit: Aslında Kentpark'a da gelebilirim yahu, okulumun dibi :) Hem az sıra olur, hem de açık hava olmaz?

#2 Eftalia

Eftalia

Knight Lieutenant

• Members
  • 562 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 09:27 ÖS

Bende Tunalı D&R da olucam, eğer kaçta nerede olacığımız belirlenirse gelirim :)
  • 0

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 09:37 ÖS

Ben D&R olursa geceye kadar kalamam büyük ihtimalle, Kentpark olursa belki düşünebilirim. Kimse mi olmayacak Kentpark'ta? =(

#4 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 09:38 ÖS

Şu alttaki başlıkta da yazdığım gibi media.wow-europe.com'da gece satışı yapacak yerler arasında Tunalı D&R gözükmüyor. Aral'ın açıkladığı listede vardı, orda niye yok anlamadım.

http://forum.wow-tur...e-satisi-2.html

Edit: Adamlar Ankara kısmı yerine Kavaklıdere başlığı altında farklı yere yazmışlar şimdi gördüm.
  • 0

#5 enigmahacker

enigmahacker

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 12:21 ÖÖ

Kentparktayım. Garanti :P)
  • 0

#6 nexaron

nexaron

Sergeant

• Members
  • 77 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 08:30 ÖÖ

TrG - Test - Haber
Siteye göre D&R Tunalı da gece açılışı yapılacak. Geçen sene 300 - 400 kişi vardı benim gördüğüm kadarıyla Tunalı da. Gelebilen Tunalıya gelsin diyorum.:P
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı