İçeriğe git

Resim
- - - - -

Eskişehir Cataclysm Buluşması

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 snkbrkn

snkbrkn

Knight

• Members
  • 377 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 11:33 ÖS

Eskişehirde ki WoWcular kimler görelim tanışalım bakalım :) Birde ek paketimizi aldık mı oh mis gibi gün işte :) Pazartesi 11:30 da Espark önünde buluşuyoruz ve 12'de kapılar açılır açılmaz hücum ediyoruz...

Facebook Etkinlik sayfası: Login | Facebook

• -1

#2 cyceno

cyceno

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 11:55 ÖS

Biz saat 10-11 gibi sinema diye üst otoparkta beklemicekmiydik?:)
  • 0

#3 snkbrkn

snkbrkn

Knight

• Members
  • 377 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 11:59 ÖS

Çaktırma orasını :P
  • 0

#4 Savior444

Savior444

Üye

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 16 Aralık 2010 - 07:55 ÖÖ

wow için yardım es es lıler... wow un eskı oynayıcalarındanım tabı kac sene gectı aradan ve tekrardan baslamk ıstyorum oyuna... oyunu pcye yukledım pachler tam... baska neler yapmam gerektıgını bılmıyorum... daha dogrusu bı arkadas TürkWOW Forumları bu sıteyı onerdı uyelık almam gerekıyor ama alınmıyor ve bu oyuna tekrardan baslamam gerek yarıdımcı olurmusunuz HELP cıldırmak uzereyım... tepebası....:D
  • 0

#5 St-Ghost

St-Ghost

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 116 İleti

Yazma tarihi: 16 Aralık 2010 - 07:02 ÖS

wow için yardım es es lıler... wow un eskı oynayıcalarındanım tabı kac sene gectı aradan ve tekrardan baslamk ıstyorum oyuna... oyunu pcye yukledım pachler tam... baska neler yapmam gerektıgını bılmıyorum... daha dogrusu bı arkadas TürkWOW Forumları bu sıteyı onerdı uyelık almam gerekıyor ama alınmıyor ve bu oyuna tekrardan baslamam gerek yarıdımcı olurmusunuz HELP cıldırmak uzereyım... tepebası....:D

öncelikle oyunu alman gerek. esparktaki d&r'dan veya media marktan temin edebilirsin. ardından kutunun içindeki cd'key ile üyelik açıp oyuna giriyorsun. tabi bu kadar uğraşmayıp direk internet üzerinden de daha ucuza cdkey alabilirsin ama forumda başka site linki vermek serbest mi bilmiyorum. eğer istersen özel msj ile link atabilirim. ya da direk google'dan "wow cd key alımı" diye aratırsan bir çok site çıkacaktır.
  • 0

IRON HAND - Oyuncu Grubu

WoW - Diablo3 - GW2 - LoL

Iron Hand

Resmi ekleyen

#6 jacoben

jacoben

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 17 Aralık 2010 - 11:16 ÖÖ

bende eskisehirde yasiyorum genel olarak hangi serverlarda oynadiginizi yazarsaniz belki kucuk bir dungeon ekibi kurup cafede beraber takilabiliriz.. Hemde tanismis oluruz..
  • 0

#7 St-Ghost

St-Ghost

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 116 İleti

Yazma tarihi: 17 Aralık 2010 - 12:20 ÖS

Ben Frostmane realminde Alliance olarak oynuyorum. Bulunduğum guildde 5 eskişehirli arkadaş var.
  • 0

IRON HAND - Oyuncu Grubu

WoW - Diablo3 - GW2 - LoL

Iron Hand

Resmi ekleyen

#8 laanakafa

laanakafa

First Sergeant

• Members
  • 254 İleti

Yazma tarihi: 18 Aralık 2010 - 09:36 ÖÖ

cataclysm gecesi ben de media markt'taydım ama başlığı görmemiştim :/ görmüş olsaydım mutlaka iletişime geçerdim. neyse sağlık olsun.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı