İçeriğe git

Resim
- - - - -

Gece satisi beyoglu istiklal teknosa ( indirim var

• Please log in to reply
Bu konuya 22 yanıt gönderildi

#1 erdii2307

erdii2307

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 02:03 ÖS

bitti.
  • 0

#2 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 02:12 ÖS

kardeş ben ankarada oturuyorum ama helal olsun sana :P bi sorum olacak bu indirim teknosa ankara şubelerindede geçerlimi?
  • 0

#3 erdii2307

erdii2307

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 03:13 ÖS

Valla ona bisey diyemem :P ama zannetmem sade bizim magaza olabilir buyuk ihtimal. Cok aram yok wow ile gec kaldim cunku baslamak icin yoksa oyun manyagiyim bende :)

2 ay once pes 2011 ps3u 79 liradan satmistik simdide bi kampanya yaptik bakalim net fiyat ne kadar olucak
  • 0

#4 matrax2002

matrax2002

Knight Lieutenant

• Members
  • 628 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 03:22 ÖS

ülkenin sizin gibi adamlara ihtiyacı var Erdi! :P ne kadar digital olarak almış olsamda , gece alacak arkadaşlar için büyük iyilik yapıyorsun :)
  • 0

#5 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 03:28 ÖS

Bana göre tam tersi haksızlık yapıyorsunuz. Bu topici görmeyip de orada bütün gece bekleyip stoklar biterse eli boş dönecek adamların suçu ne?

edit: Konunun gerçekliği bile şüphe uyandırıcı, söz konusu mağazaya müşteri çekme taktiğinden ibaret olduğunu düşünüyorum.
  • 0

#6 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 03:49 ÖS

Adamın babasının dükkanı değil bildiğim kadarıyla Teknosa primde vermiyor .On numara güzellik yapmış arkadaş o bölgelere yakın olanlar varsa gayet mantıklı .
Ben almayacağım ama teşekkür ederim sana kardeşim güzel düşüncen için ...
  • 0
i'm Forsaken

#7 lowelj

lowelj

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 1.173 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 03:57 ÖS

Reklamdan dolayı kitlesem mi, bıraksam mı bilemedim...
  • 0

#8 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 04:02 ÖS

Bırak. Sonuçta bütün mağazalara Aral dağıtıyor bu ürünleri. Zaten Aral'ın açıkladığı '' gece satışı listesinde '' bu mağaza'da yer alıyor.

Lakin, İstanbul'da olup etkinlik olmayacak olan bir mağazaya gitmek bence gereksiz.

Şu başlığa bir göz atın arkadaşlar, İstanbuldaysanız ve gece satışına katılacaksanız bence Erenköy D&R'a gitmelisiniz. Sonuç itibariyle bu organizasyon sizler için yapılıyor. Keyifli bir ortam olacaktır, çeşitli hediyeler kazanma şansınız olacaktır. Belki bir Collector's Edition'da siz kaparsınız... :) Kaçırmayın derim.
  • 0

#9 matrax2002

matrax2002

Knight Lieutenant

• Members
  • 628 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 04:02 ÖS

Reklamdan dolayı kitlesem mi, bıraksam mı bilemedim...

Tekjeton eventlerinin reklam olmaması gibi , buda reklamdan sayılmamalı gibi düşünüyorum aslında :)
  • 0

#10 severus

severus

Scout

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 04:04 ÖS

eğer uzaksa fantezi aramayın. çunku ne olur olmaz istiklal gibi merkezi kalabalık yere giderseniz elinizin boş dönmesi muhtemel olucaktır.Aman diyim. neresi yakınsa oraya... Forum istanbul saturn'e gidiyorum ben.Gelen varsa özelden haber versin muhabbet ederiz hem :)
  • 0

#11 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 04:14 ÖS

Bu organizasyon süpermiş yaw ^^aslında forum olarak toplanmak lazımdı orada bir yerde ...
  • 0
i'm Forsaken

#12 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 04:17 ÖS

Tekjeton eventlerinin reklam olmaması gibi , buda reklamdan sayılmamalı gibi düşünüyorum aslında :)

Tekjeton eventine WOW-Turk'de dahil ama. Ayrıca Ticari bir organizasyon değil zira Tekjeton, ticari bir topluluk değil. Bir oyun sitesi ve topluluğu sadece.

Kıyaslanmamalı...
  • 0

#13 Sepiroth

Sepiroth

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 04:19 ÖS

Ben arkadaşımıza yardımından dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca özel mesajda attım. Orada vakit gelene kadar bir iki bişi içip muhabbet edecek arkadaşlarda gelsin. Böylece buluşma tarzında bişi yapmış oluruz.

Burning legion serverinde lumberjak(prot paladin) az çok tanınırım serverde. Tanıyanlara 100golda teknosa içerisinde tanklık görevi yaparım :)
  • 0

#14 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 04:34 ÖS

Arkadaşlar orada hoş sohbet edip, keyifli keyifli organizasyonları izlerken tek kalmayım diyen varsa beni arayabilir ,ben wowturkden demesi yeterli .

0532 6669175 (Erenköy DR için)
  • 0
i'm Forsaken

#15 High-Warlord-Tolme

High-Warlord-Tolme

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 34 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 05:00 ÖS

Ben taksim balo sokakta oturuyorum, eğer CE alabileceğimi bilsem ordaya giderim ama CE satışı varmı bilmiyoruz daha??
  • 0

#16 ABSİNTH

ABSİNTH

Üye

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 05:38 ÖS

Satısa kacta baslanacak acaba bılgılendırırsen sevınırız.
  • 0

#17 erdii2307

erdii2307

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 06:26 ÖS

azâzil7 reklam yapma gibi amacım yok merak etme.

müşteri çekme gibi derdim yok. teknosada çalısıyorum. herhangi bi prim getirisi gibi durumum yok. o saatte bende orda olucam almak isteyen olursa sitelerde bilgilendirin dedikleri için buraya yazıyorum.

zaten gece satısında almanız için ist. içi bi kaç mağaza var ve onlardan biride bizim mağazamız. :) kişileri yargılamadan önce bi araştır istersen. bu siteden kaç kişiyle konustum bugün.

Stok olarak elimizde 400 tane var. collector edition 10 adet geleceği söylendi. tam stogunuda verdim buyur. :)

Satış 24:00 gibi baslar. büyük ihtimalle dostum :)

Not: ekleme yapıyım telefonla görüştüm simdi. yer yogunluguna göre stok adedi değişiyo arkadaslar bilginize. ben 400 yazmıstım elimize 500 tane yollanıyo standart olan. CE modeli mağazanın büyüklüğüne ve çevresine göre değişiyo. benm oldugum magazaya 10 tane yollanıyomuş.

Reklam yaptıgıma iddia eden arkadaş gidip alacağı mağazanın müdürüne sorsun türkiyede bu oyun en çok hangi mağazaya gönderilecek diye o size söyler. yardımcı olmak istedim bütün gün oyun oynayan insanım bende alacak yada parası yetmeyecek olan adamlarında fazlasıyla oldugunu biliyorum. alıp almamanız sizin bileceğiniz iş. isterseniz aralı arayın en çok hangi mağazaya gelicek diye haklı oldugumu anlarsınız.
  • 0

#18 deniz355

deniz355

Sergeant

• Members
  • 63 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 09:41 ÖS

Ne uğraşıyorsunuz bu soğukta ,ben çoktan 57tl ye aldım oyunu upgrade ettim bekliyorum gece yarısını :)
  • 0

#19 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 07 Aralık 2010 - 02:04 ÖÖ

Erdi daha fazla komik olma, düzenlenen organizasyonları hepimiz çok iyi biliyoruz. Ne olduğun, kim olduğun beni ilgilendirmiyor. Söylediğin şeyi gerçekten yaptıysan da daha önce de dediğim gibi yaptığın şey o soğukta bekleyecek insanlara haksızlıktır. (Başka mesaj yazmayacam, konunun devamı beni ilgilendirmiyor.)
  • 0

#20 Itachi

Itachi

Knight Lieutenant

• Members
  • 839 İleti

Yazma tarihi: 07 Aralık 2010 - 01:02 ÖS

en azından poster aldık
sdgfdhj
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı