İçeriğe git

Resim
- - - - -

İlk lvl 85 bir paladin oldu

• Please log in to reply
Bu konuya 67 yanıt gönderildi

#61 Sâviour

Sâviour

Sergeant

• Members
  • 71 İleti

Yazma tarihi: 26 Aralık 2010 - 06:09 ÖS

adamın youtube da videosu var nasıl 85 yaptıgına dair.80ken adam 25 tane icc daily questi completed olarak bekletmiş ve dolayısıyla cata release olur olmz o questleri teslim ettigi anda yarım level almış oluyor, ardından da 81e kadar heirloom kullanılabildigi için o şekilde mob tagging yapmış. dahasonrasında da yine mob tagging yapmışlar, tek basına degil guild arkadaslarıyla ebraber kastıgını söylemiş videosunda.yani arkadasları fedakarlık yapmıslar bu eleman world first olsun diye, ve degmiş de.
ortada illegal bir durum yok, açık/bug ıvır zıvır da yok.tamamen grup çalışması, planlı programlı çalışma.
  • 0

#62 olimpos

olimpos

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 01 Ocak 2011 - 09:24 ÖS

o adam 25-30 kişiyle kasmış adamın tek yaptığı moba dokunmakmış adam ilk damage yi verdiğinden exp ve loot ona gidiyor diğer 25-30 kişi mobları katlediyor. adam görevle kasmamış bir mobdan 4-5 k exp geldiği düşünülürse ve bir görevde 27k exp veriyorsa adam 7 snyede bir görev yapıyomuş gibi oluyor ve hep Twilight da kasmış 85 lwl moblar fazla exp ... Böle düşünülürse 5 saat bence okadar uzun bi süre değil
  • 0

#63 Exhalation

Exhalation

Senior Sergeant

• Members
  • 101 İleti

Yazma tarihi: 01 Ocak 2011 - 10:16 ÖS

Güzel bi olay ama wow için kötü olduğunu düşünüyorum çünkü 5 lvl bukadar kolay alınması oyunu basit gibi gösteriyo ''KO'' oldu diyenler bile duydum...
  • 0

#64 BLueDeViL

BLueDeViL

Sergeant

• Members
  • 68 İleti

Yazma tarihi: 01 Ocak 2011 - 10:23 ÖS

Bence kötü değil.Onu diyenler öylece kulaktan duyma bir şekilde yorum yapmıştır diye tahmin ediyorum.İşin aslını bilmiyorlardır

Ki zaten bence WoW da önemli olan 85 olmak değil.Asıl 85 olduktan sonra oyun başlıyor.85 oluncaya kadar sadece karakterimizi tanıyıp özelliklerini pekiştiriyoruz.
  • 0

#65 ElamShin

ElamShin

Legionare

• Members
  • 448 İleti

Yazma tarihi: 02 Ocak 2011 - 12:32 ÖÖ

KO oldu diyenler, evet oyle oldu oynamayin bir zahmet hadi gidinde nefes alalim.
  • 0

#66 wssn

wssn

Scout

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 10:37 ÖS

Burda söz konusu olan kişi Athene. Üç karakter kasmış betada. Sadece son levelin belli bir yüzdesinden sonra mob-taggin yapmış. Tahmin ettiğiniz gibi doğru ve yorucu olmayan questleri ezberleyerek World First yaptı. Onun da dediği gibi ekip başarısı bu. Geçen seferde World First yapmıştı. Ayrıca o adamın neler kaybettiğinden bahsetmişsiniz hep. Emin olun Athene bu işten para kazanıyor içiniz rahat olsun. :P Ayrıca bahsettiği üzere imba bir poker oyuncusuymuş. İlk başladığı zaman arkasındaki LCD'yi almıştı pokerde kazandığı parayla sonra araba falan aldı diye duydum. Neyse wow'la alakası yok. :)
  • 0

#67 black272

black272

Scout

• Members
  • 78 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 05:10 ÖS

Bende sadece oyun oynıyarak para kazanan kişileri duydum. Bu şahısta sanırım öyle birisi, ama senin anlattığın gibi değil, resmen 30kişilik raid yapılmış. Ayrıca herkez biliyorki WOTLK'de enson gelen gearlar lvl80 mobları çocuk oyuncağına çevirmişti, Heroic sololayan palalar vardı. Bu arkadaşda kesin onlardan birisi. 30 kişilik bir grupla raid run tarzında lvl 85 olmak hiçte zor birşey değil.
Burada blizz'in yapması gereken her lvl'da belli bir quest zincirini veya quest sayısını mecbur tutması lazımdı. Ayrıca 5 saatte lvl85 olsan bile dungeon yapabilmek için 2-3gün öyle mal mal beklemek var.
Burada adamın amacı sadece para kazanmak, adını duyurup sponsor vs. bulmak. Bizede bunun tasası kalıyor.
Ben daha Türkiyede böylebir organizasyon yapabilecek oyuncu/guild göremedim. Asıl ders almamız gereken konu budur.....
  • 0

#68 ZoRi

ZoRi

Scout

• Members
  • 217 İleti

Yazma tarihi: 20 Ocak 2011 - 09:46 ÖÖ

Hem TTnet yüzünden bu tür faaliyetlerin çoğunu gerçekleştiremiyoruz, sabaha kadar hatta bir gün boyunca oyunu alıp kurup bağlanamayanlar var... Çok istiyosak bunlara sahip olmayı, olur da bir gün gelir diye yeni realm haberlerini ve günlerini beklemek gerek, yoksa arkadaşların dediği gibi bizim bağlantılarımız yüzünden Oxford vardı da biz mi okumadık durumunda kalıyoruz....
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı