İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cata dungeon tacts ve dungeon yerleri

• Please log in to reply
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

#1 sozkur

sozkur

Centurion

• Members
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 08 Aralık 2010 - 02:16 ÖS

arkadaşlar dungeonların yerini bulamadım biri hariç :) birde boss taktikleri nelerdir. mesela black rock cavende 3. bossta takıldım kaldım. tankım ve taktik bilmi,yorum :S
  • 0

#2 barius

barius

Knight

• Members
  • 406 İleti

Yazma tarihi: 08 Aralık 2010 - 02:50 ÖS

arkadaşlar dungeonların yerini bulamadım biri hariç :) birde boss taktikleri nelerdir. mesela black rock cavende 3. bossta takıldım kaldım. tankım ve taktik bilmi,yorum :S

ara ara lava sokup 1 saniye tutup cıkarıcaksın bossu.
  • 0

#3 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 08 Aralık 2010 - 02:53 ÖS

A video guide that will help you find the entrances to all the new Cataclysm Dungeon entrances.

Blackrock Caverns - Blackrock Caverns - Zone - World of Warcraft
Throne of the Tides - Throne of the Tides - Zone - World of Warcraft
The Stonecore - The Stonecore - Zone - World of Warcraft
Vortex Pinnacle - The Vortex Pinnacle - Zone - World of Warcraft
Lost City of the Tol'vir - Lost City of the Tol'vir - Zone - World of Warcraft
Halls of Origination - Halls of Origination - Zone - World of Warcraft
Grim Batol - Grim Batol - Zone - World of Warcraft

YouTube - Guide to Cataclysm Dungeon Entrances!

Alintidir.

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#4 wizincanus

wizincanus

First Sergeant

• Members
  • 295 İleti

Yazma tarihi: 08 Aralık 2010 - 03:00 ÖS

Birde yeni dungeonlara girebilmek icin ( dungeon butonunda gözükmesi icin ) dungeonu keşfetmek gerekiyormuş , bu dogrumudur , icinemi gircez yoksa girişi bulsak yeterlimi :)
  • 0

#5 sozkur

sozkur

Centurion

• Members
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 08 Aralık 2010 - 03:15 ÖS

teşk

birde Vashj'ir e geçemiyorum yolda uçarken ölüoyrum :S

giriş bulunanca yetiyor

buldum gemiyle :)
  • 0

#6 Black_Majesty

Black_Majesty

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2010 - 09:42 ÖÖ

Birde yeni dungeonlara girebilmek icin ( dungeon butonunda gözükmesi icin ) dungeonu keşfetmek gerekiyormuş , bu dogrumudur , icinemi gircez yoksa girişi bulsak yeterlimi :D

evet usta mallesef ilk önce keşfetmek gerekiyo..

aşağıdaki linkten yeni dungeonların yerlerini görebilirsiniz..

Cataclysm: Dungeon Entrance Locations
  • 0

#7 lazerci

lazerci

Legionare

• Members
  • 480 İleti
  • LocationİSTANBUL

Yazma tarihi: 09 Aralık 2010 - 10:15 ÖÖ

Bende Vashjre gemiyle gittim, ogriden kalkıp giderken ekran gidip bir gidip gelince yeni yere ışınlandığım anda geldim sandım :D Zaten uçan bineğimleydim hemen havalandım :) geldik diye bi baktıp faitugue yazıyo geminin peşinden uçtum 310 hız almışım allahdan ama gemiye yetişemedim oda aynı hızdaymış merğerse :) Sonra rotayı ana kıtaya çevirdim. Son anda kurtuldum :) İlerden en yakın kısımdan Vashjre geçtim faitgue bitmeden.
Yeni yerleri çok güzel yapmışlar mobların biri ölüyo ölür ölmez diğeri spawn oluyo.
o kadar dolaştım ama mağara girişlerini bulamamıştım, internetden filan bakmadım ama sadece dolaştım haritayı açmak için. Deniz atınıda alamadım baya bi kastıryo yüzerek:D
  • 0

#8 Black_Majesty

Black_Majesty

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2010 - 10:33 ÖÖ

dün bende Throne of the Tides (80-83) e girdim. Mekanı baya güzel yapmışlar. Bosslar çok başarılı, bazı fight larda ara videolar falan giriyo :D. Taktikleri 1 yada 2 kesişte anlıyosunuz okadar kastırmıyo. Tek son boss da biraz dps de abanmak lazım. Çok fazla add spawn oluyo.
  • 0

#9 wizincanus

wizincanus

First Sergeant

• Members
  • 295 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2010 - 10:47 ÖÖ

Eyvlh Orçun emmi :D

teşk

birde Vashj'ir e geçemiyorum yolda uçarken ölüoyrum :S

İlk gideceğin zaman gemiyle sonrasında , ilk event questini aldığımız Waley of Spirits den portalla gidiceksin
  • 0

#10 Sepiroth

Sepiroth

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2010 - 11:17 ÖÖ

Arkadaşlar deepholme nasıl geçiliyor bulabilen varmı. Kıtayı hatim ettim ama yok yok yok :D
  • 0

#11 ylmz01

ylmz01

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 49 İleti

Yazma tarihi: 10 Aralık 2010 - 02:30 ÖS

Bende Vashjre gemiyle gittim, ogriden kalkıp giderken ekran gidip bir gidip gelince yeni yere ışınlandığım anda geldim sandım :) Zaten uçan bineğimleydim hemen havalandım :) geldik diye bi baktıp faitugue yazıyo geminin peşinden uçtum 310 hız almışım allahdan ama gemiye yetişemedim oda aynı hızdaymış merğerse :) Sonra rotayı ana kıtaya çevirdim. Son anda kurtuldum :) İlerden en yakın kısımdan Vashjre geçtim faitgue bitmeden.
Yeni yerleri çok güzel yapmışlar mobların biri ölüyo ölür ölmez diğeri spawn oluyo.
o kadar dolaştım ama mağara girişlerini bulamamıştım, internetden filan bakmadım ama sadece dolaştım haritayı açmak için. Deniz atınıda alamadım baya bi kastıryo yüzerek:D

questleri yapınca sana suyun altında sınırsız kalabilme ve %60 mov. speed buffu veriyor ve %450 ( yanılıyor olabilirim buna yakın bişe) hızlı su altı bineği deniz atı veren quest var onları yapınca su altında rahatça dolaşabilirsin.

ben hclerde çok zorlandım heleki grimbatol ilk bossu kesemedik bi türlü :) mor addı öldürücen uzakta enrage olmasın diye ama hertürlü boss çok vuruyor :) daha gearlarım kötü gerçi ;) yapan yapmıştır hepsini :D

Arkadaşlar deepholme nasıl geçiliyor bulabilen varmı. Kıtayı hatim ettim ama yok yok yok :D

her lvl atladığınızda sw ye yada org. a gidin orada panodaki görevi alın questleri izleyin sizi portallarını açarak sıradaki lvl kasıcağınız yere yolluyacaktır o görevler :)
  • 0

#12 GoodKat

GoodKat

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 19 Aralık 2010 - 02:25 ÖS

Çok Yardımcı oldu sağol
  • 0

#13 drfulkan

drfulkan

Scout

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 20 Aralık 2010 - 02:07 ÖS

Her ıkı lınkıde ınceleyerek sorunumu gıderdım,tesekkurler ...
Bu arada dıger konuya degınmeyı nutmusum,yerlerı belırledıkten sonra basında beklemek gıbı bır olay yok random at sorunsuz calısıyor ıstedıgın yerdede olabılırsın ...
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı