İçeriğe git

Resim
- - - - -

RP çeşitlilik önerisi.

• Please log in to reply
Bu konuya 45 yanıt gönderildi

#21 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 14 Aralık 2010 - 04:15 ÖS

Ben bi Mahir'le konuşayımda ona göre bir karar verelim bakalım. Tüm ırkları katmak istesek bile konuşma sıkıntısı olmasa zaten katılımcı sayımız oldukça fazla olur.
  • 0

#22 lokknes

lokknes

Scout

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2010 - 05:52 ÖS

Horde ve alliance vent'den konuşur
  • 0

#23 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 15 Aralık 2010 - 08:34 ÖS

Her ırktan oluşan bir katiller ya da hırsızlar loncası kurun.....

fikirlerimi birleştirdim

iki lonca olacak horde ally birlesik ventler olcak (mahir abiyle geçen sene yaptığımız argent dawn ravenholdt gibi)
p.s: shamanisticure sende gelsene abi? Iyi eğleniriz
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#24 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 15 Aralık 2010 - 09:12 ÖS

Hırsız,suikastçi bıktık be biraz yeni şeyler araştırın. Bizim de gözümüz gönlümüz açılsın. ^^
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#25 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 15 Aralık 2010 - 09:45 ÖS

RP yaparken pasif olarak rol yapmaktan yana değilim açıkcası ve bu oyununda temelinde savaşmak olduğu için savaş konulu RP'ler daha çok konu edinilebiliyor. Söz ve konuşma içeren RP yerine aktivite içeren RP bana daha şenlikli geliyor.

Yani savaşalım, sevişelim, tepişelim, kapışalım herneyse yapalım ama sözlü RP'yi bunların 10'da 1'i kadar yapalım. Şahsen görüşüm bu yönde. Yanlışta düşünüyor olabilirim.
  • 0

#26 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 15 Aralık 2010 - 09:49 ÖS

Rp aslında sırf diyalog üstünedir, vurdu kırdı girince işin içine adı pvp oluyor :)
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#27 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 15 Aralık 2010 - 09:58 ÖS

Haklısında hocam dikkat edilmesi gereken bir nokta var bizim için. Biz RP yapmayı bilmeyen bir kadroya sahibiz. Yani mesela şunu çok net söyleyebilirim Mahir konuşmayı ilerletmediği zaman konuşmalar ya kontrolden çıkıyor ya da konu sapıyordu bir kaç konuşmadan sonra. Yani konuşulacak konuyu, konunun nereye bağlandığını ve sonuçlarının neler olduğunu RP yapana aktarmazsan konu kontrolden çıkıp farklı bir yöne geçebiliyor veya konuşma bir anda tıkanıyor.

Bu kadro için en azından RP zamana yayılarak çok aktiviteyle başlayıp azalarak yapılabilir. Yoksa gerçekten ilerlemiyor ve sıkıcı duruma düşüyor. En azından şimdilik çok aktivite lazım deyip kıvırıyım. :)
  • 0

#28 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 15 Aralık 2010 - 10:20 ÖS

Ejderha Mızrağı üçlemesi ve Kara Elf üçlemesi en temel frp ye giriş kitaplarıdır tabiri caizse. Bunların -hatta tek başına Ejderha Mızrağı'nın bile- okunması rp yapabilme kabiliyetini oldukça geliştirir.
Bütün ekibe ev ödevi ver, okusunlar o kitapları :)
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#29 Efsuncu

Efsuncu

First Sergeant

• Members
  • 225 İleti

Yazma tarihi: 16 Aralık 2010 - 07:31 ÖS

o değilde ben hiç online bulamıyorum aegis of the southtan o nolcak :D
  • 0

#30 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 16 Aralık 2010 - 07:50 ÖS

Bende anlamadım zaten. Bekliyorum bi gelişme olsun diye ama yok. yaklaşık 1 haftadır hareket yok.
  • 0

#31 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 06:09 ÖS

En yakın 1 hafta sonra Argent Dawn'a horde tarafına migrate yapıyorum. Karakterimi Argente alınca tekrar bilgi vericem horde tarafına gelmek isteyen olursa diye.
  • 0

#32 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 11:30 ÖS

argent dawn ally tarafınaki guildde rp yapılıyor her akşam eğer horde tarafı sarmasa gelirsin :)
  • 0

#33 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 11:34 ÖS

valla yapıyorsunuzda hiç çaktırmıyorsunuz reklamınızı yapsanıza. :) resim falan paylaşın hareketlilik katın buralara. :)

karakterimi ally yapmak istemiyorum ondan allye gelmek istemiyorum. Birde cata+aktivasyon+migrate masrtraflı gelcek bana :)
  • 0

#34 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 05:36 ÖS

hehe haklısın valla bende yeni karakter açtım 48 oldu 3 gündür kasıyorum bende isterdim horde açayım kasayım ama o kısımda kimsecikler yok diye biliyorum.
  • 0

#35 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 06:19 ÖS

evet kimse yok ben insanları teşvik etmek istiyorum ama işte güvenilir rp de ün yapmış insanlar lazım. :)
  • 0

#36 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 12:59 ÖS

Arkadaşlar ben bir kaç gün içerisinde (inşallah) oyuna giricem.Memlekete geçeyimde hayırlısıyla. Ben migrate yapmayı düşnüyorum horde'a ancak gelecek veya orda bulunan bekleriz gel diyen var mı? Migrate e para harcayıp orda kimseyi bulamamak veya kimsenin gelmemesi hiç iyi olmaz benim için masrafıma yazık olur. Varsa oluşuma destek verecek olanlar ona göre ben alıcam charı.
  • 0

#37 Archivel

Archivel

Pasif Üye

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2011 - 03:14 ÖS

Hocam ally de kassanız yavaştan olmazmı.Zaten çok yüksek lvl olmak gerekmiyor birtek ulaşım için kasmak lazım.
  • 0
Resmi ekleyen

#38 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 19 Ocak 2011 - 07:45 ÖS

arkadaşlar ben belf dkmı argent e migrate ettim. Eğer gelmek isteyen olursa bekllerim. Neler yapabileceğimizi konuşuruz. Amaç eğlenmek vakit geçirmek zaten.
  • 0

#39 Kollera

Kollera

Üye

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2011 - 12:23 ÖS

arkadaşlar ben belf dkmı argent e migrate ettim. Eğer gelmek isteyen olursa bekllerim. Neler yapabileceğimizi konuşuruz. Amaç eğlenmek vakit geçirmek zaten.

Sonunda yapmışsın Ismet abi =D Hayırlı olsun:)
  • 0

#40 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 27 Ocak 2011 - 01:06 ÖS

eyw gerçi pek gelen giden yok ama takılıyorum kendim. ;)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı