İçeriğe git

Resim
- - - - -

RP çeşitlilik önerisi.

• Please log in to reply
Bu konuya 45 yanıt gönderildi

#41 sinan263

sinan263

Corporal

• Members
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 25 Şubat 2011 - 05:49 ÖS

RP'yi oyunun akışına göre yapın.Ormanda yürürken bir grup düşman ırk yolunuzu kesip size saldırıyor.sizde isterseniz iz toplayıp intikam alın.
  • 0

#42 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 25 Şubat 2011 - 08:22 ÖS

Bayat kalır.
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#43 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2011 - 03:20 ÖÖ

Online oyunlarda rp genellikle aksiyon üstünden değil muhabbet sohbet üstünden sözlü olarak yapılır arkadaşlar. Yoksa git sabahtan akşama kadar düşman ırkın npc lerini kes, tekrar respawn olduktan sonra rp havasına girebilir misiniz yani?
Ben giremem açıkcası. Onun için rp leri vurdu kırdı olayından çok sözlü olarak yaparım. Çok daha zevkli ve devamlılığı daha yüksek.
  • 0

#44 sinan263

sinan263

Corporal

• Members
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2011 - 08:27 ÖS

Online oyunlarda rp genellikle aksiyon üstünden değil muhabbet sohbet üstünden sözlü olarak yapılır arkadaşlar. Yoksa git sabahtan akşama kadar düşman ırkın npc lerini kes, tekrar respawn olduktan sonra rp havasına girebilir misiniz yani?
Ben giremem açıkcası. Onun için rp leri vurdu kırdı olayından çok sözlü olarak yaparım. Çok daha zevkli ve devamlılığı daha yüksek.

Ben onu örnek verdim.
  • 0

#45 fartboy

fartboy

Üye

• Members
  • 303 İleti

Yazma tarihi: 03 Mart 2011 - 01:28 ÖS

2ay sonra yanınızdayım az sabır :P
  • 0

#46 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 06 Nisan 2011 - 09:12 ÖS

Hadi hayırlısı bakalım. Mahir'den de ses soluk çıkmıyor. Kapıldı sınav telaşesine. Yaza bişeyler yapacaksak eğer adam akıllı temellere oturtalım yapalım. Nasılsa okullar başladığında kopanlar yine olacaktır. 3 ay güzelce RP yapmak hoş olur. Uzun zaman oldu oyunada girmeyeli özledim iyiden iyiye şaka bi yana. Bende 2 ay sonra oyundayım inşallah. :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı