İçeriğe git

Resim
- - - - -

catada randoma giriş yapamıyorum..

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 barissh

barissh

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 10 Aralık 2010 - 11:30 ÖS

lvl 82 charımla 2 dungeonun yerini keşfetmeme rağmen random yapamıyorum nedeni ne olabilir?Seçilen dungeon için gerekenleri karşılamıyorsunuz şeklinde uyarı veriyor.Keşfettiğim dungeonlar Blackrock Cavern ve Thorone of the Tides. İlk olarak Blackrock Caverni keşfetmiştm ve random yapabiliyordum ama Thorone of the Tides ı keşfettiğimden beri random yapamıyorum.:-?
  • 0

#2 Deatmachine

Deatmachine

Üye

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2010 - 12:08 ÖÖ

item wl'in yetmiyordur ?
  • 0

#3 barissh

barissh

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2010 - 12:12 ÖÖ

sanmam ilk dungeonu keşfettiğimde 264 item lvl ortalamam vardı şimdi 280
  • 0

#4 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2010 - 02:01 ÖÖ

role seçior musun?
  • 0

#5 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2010 - 02:44 ÖÖ

Keşfetmen gereken üçüncü bir dungeon var. İsmini hatırlamıyorum Stonecore olabilir ama aynı sorun bizde de oldu geçenlerde level atlayınca randoma girememeye başladım. Üçüncü dungeonu explore yapınca düzeldi. Levelinin ve gearının elverdiği tüm dungeonlar explore edilmeden random atamıyorsun.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#6 klklkl

klklkl

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2010 - 06:40 ÖS

bu konuyla ilgili garip bir duyum aldım. doğruluğu konusunda şüphelerim var fakat paylaşmak belki faydalı olabilir diye düşünüyorum. eğer dg yerlerini keşfettikten sonra giriş problemi yaşıyorsan, bulduğun dg yerlerine yakın bir yerlerde olman gerekiyor gibilerinden birşey söyledi oyunda birileri. yani orgrimmarda ya da stormwindde sıra bekleyince gelmiyormuş. yakına bir yere gitmek gerekiyormuş bu sorun oluyorsa. bu konuyla ilgili bilgi sahibi olan birileri varsa yanıtlayabilir. hepimiz öğrenmiş oluruz. çünkü bana gereksiz ve saçmaymış gibi geldi. bugün aynı sorunu ben de yaşadım. dg yerine gittik sıra aldık küt diye geldi. her ne kadar saçma bir mantık da olsa belki şanstan belki doğruluğundan sorun bir şekilde çözülmüş oldu.

( gerçi blizzin şu cata da üfürdüğü pek çok şey zaten inanılmaz saçma olmuş durumda, birisi birşey söylediğinde saçma da olsa "oha yok artık arkadaş olamaz öyle şey" diyemiyorum. )
  • 0

#7 Black_Majesty

Black_Majesty

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 15 Aralık 2010 - 10:38 ÖÖ

lvl 82 charımla 2 dungeonun yerini keşfetmeme rağmen random yapamıyorum nedeni ne olabilir?Seçilen dungeon için gerekenleri karşılamıyorsunuz şeklinde uyarı veriyor.Keşfettiğim dungeonlar Blackrock Cavern ve Thorone of the Tides. İlk olarak Blackrock Caverni keşfetmiştm ve random yapabiliyordum ama Thorone of the Tides ı keşfettiğimden beri random yapamıyorum.:-?

Dostum aynısı benim arkadaşıma oldu yerlerini keşfetmemize rağmen randomu bırak normal olarak bile giremiyor. Kilitli gözüküyor. 82 lvl üstündeki itemlerde ii durumda. Anlamadım bi türlü.. Ben rahatlıkla giriyorum.:-?
  • 0

#8 pekozgur

pekozgur

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 15 Aralık 2010 - 11:38 ÖÖ

Dungeon Finder'a tıkladığınızda Random Cataclysm değil de Specific Dungeon'a tıklayın. Açılan menüden sizin keşfettiğiniz dungeonların üstüne geldiğinizde eğer "You need average item level 329 your current average item level is 320" gibi bir şey yazıyorsa item level'ınızın yetmediğini görebilirsiniz. Eğer bir partideyseniz ve atıyorum 3 kişi iseniz sadece 1 kişi bile istenen item level'a yetmiyorsa giremezsiniz.
  • 0

#9 dezo

dezo

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 16 Aralık 2010 - 11:12 ÖÖ

arkadaşlar DPS class lar random heroic kuyruğunda ne kadar bekliyorlar.kaç gündür sabrediyorum ama değişen bişey yok.acaba sebebi bendemidir diye düşünüp duruyorum.eskiden çok daha hızlı sıra gelirdi.şimdi 1 saat beklediğim hatta daha uzun süren hc kuyrukları yaşıyorum.sizdede aynımıdır?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı