İçeriğe git

Resim
- - - - -

Deepholm 47/125

• Please log in to reply
Bu konuya 20 yanıt gönderildi

#1 Lock

Lock

Scout

• Members
  • 132 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 11:12 ÖÖ

Deepholmde 47 quest yaptım ve kaldım. Hiçbir quest bulamıyorum. Şuan 85im ama questleri yapmadığım için Therezane ile rep de kasamıyorum. Bikaç guide okudum Earthcaller Torunscar diye bi adamı bulmam gerek sanırım şuan quest almak için ama malesef onu da bulamadım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • 0

#2 Kayba

Kayba

Centurion

• Members
  • 755 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 12:45 ÖS

walla bende 49da kaldım geziyorum mapte ama bir türlü bulamadım :S

yardım +1

Earthcaller Torunscar bu eleman dailylerin olduğu yerde ama oraya gitmek içni questleri yapman gerekiyor
  • 0

#3 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 12:58 ÖS

117'ya kadar gidiyor. 117dan sonrasında sorun var. tüm haritayı tekrar dolaşın.
  • 0

#4 PsikoTrex

PsikoTrex

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 01:56 ÖS

Bendede aynı problem var.. Uldum Full bitidim. Twilight full bitirdim. Ama Deepholmda 40 küsürlerde kaldım.. Hiç questde atlamadım. Çıldırmak üzereyim sinir oldum bakmadığım yer kalmadı..
  • 0

#5 Al'Akir

Al'Akir

Scout

• Members
  • 363 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 01:59 ÖS

Deepholmde 47 quest yaptım ve kaldım. Hiçbir quest bulamıyorum. Şuan 85im ama questleri yapmadığım için Therezane ile rep de kasamıyorum. Bikaç guide okudum Earthcaller Torunscar diye bi adamı bulmam gerek sanırım şuan quest almak için ama malesef onu da bulamadım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Earthcaller Torunscar - NPC - World of Warcraft
  • 0

#6 PsikoTrex

PsikoTrex

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 02:07 ÖS

Ben sorunumu çözdüm sanırım. Cacheyi sildim ve parçalanmış horde gemilerinin ordaki q gözükür oldu. Cacheyi silip yeniden dene (:
  • 0

#7 Lock

Lock

Scout

• Members
  • 132 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 03:10 ÖS

Cache dosyası tam olarak ne işe yarıyor?
  • 0

#8 Kayba

Kayba

Centurion

• Members
  • 755 İleti

Yazma tarihi: 15 Aralık 2010 - 02:41 ÖS

walla ben deepholm'da gezmekten kafasında Q işareti olan mob kesmekten usandım. Quest felan yok :S
  • 0

#9 BullShit

BullShit

Senior Sergeant

• Members
  • 125 İleti

Yazma tarihi: 23 Aralık 2010 - 08:28 ÖÖ

bende 59da kaldım dostum. çok aceleye getirmişler oyunu bi ton bug var hala. daha dün vashj'ir'de ki son quest yapılamıyodu bugün düzeltmişler. illa ticket manyağı yaptırıcaklar.
  • 0

#10 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 23 Aralık 2010 - 11:07 ÖÖ

bölgeleri tekrar dolaşın ama çok yavaş ilerleyin. ekran geç gelebiliyor ve questi göremeden gidebiliyorsunuz. bana da uldumda olmuştu. 3. seferde her bölge de durup ekranın tam geldiğine emin olduktan sonra ilerledim ve üstünden uçtuğum npcde quest olduğunu ancak böyle farkedebildim. quest bölgesini bırakıp başka bölgeye geçmeden önce quest bölgenizi rahat bulabileceğiniz bir kısımda sona erdirirseniz sonra sıkıntı yaşamazsınız. 85 olduktan sonra döndüğünüzde rahatça bulursunuz. vajhiride tamamlarsam catalysm bölgelerinin hepsi bitmiş olacak. vajhirde 30 a yakın quest kaldı.
  • 0

#11 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 23 Aralık 2010 - 05:45 ÖS

Allah Allah ! Ben nasıl 117 quest yapıp 6x daily açtırdım acaba :D
Gunship 'e baktınız mı ?

Bu arada achivede 125 yazıyo ama 110 questle verdi achiyi. Questlerin sonuna kadar gittim High priest, Taş-Ana falan, 110+7 questle fulledim. Ardından dailyler...
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#12 kisacafdcan

kisacafdcan

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 24 Aralık 2010 - 04:49 ÖS

therezanın dailyleirne baslayamıyorum haritayıda iyice gezdim fakat quest bulamıorum gme ticket mı atmalıyım yada therezan repini kasmanın basak bi yolu yok mu friendly olsam tabardını alıp kasacam ama birbriimiz tanımıyoruz bile :D(

arkadaslar ben level 82 ye kadar vashj de kastım 83 de depholme gectim 84-85 uldum ve thighlands deepholmdeki 150 qyu tamamlayamadıgım için therezan repini kasamoyorum mount hjyaldada kasmadıgım için orayıda kasamıorum quest alamıyorum wotlk döneminde reputation tokenleri vardı cataclysmde yok mu 2.bir soru yani artık bittimi gectimi buralarının replerini artık kasamıyacakmıyız böyle bir şey çok adaletsiz vemantıksız olmazmı bu konuyla ilgiili birçok arkadasın problemi var fakat net bir cevap yazılmamıs eger ticket atmamız gerekiyorsa hep birlikte atalım çözümünü bulan arkadas varsada paylasırsa seviniriz
  • 0

#13 Scary10

Scary10

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 25 Aralık 2010 - 08:24 ÖÖ

benim de 65 de kaldı hiç q yok tüm haritaya baktım yokmu şöyle gizli bi q veren yer
  • 0

#14 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 25 Aralık 2010 - 10:53 ÖÖ

116 quest yeterli olmuş.
http://img832.images.../5338/jbach.jpg
chain olarak her questi yapmıştım ve ach vermiş haberim yoktu.

edit: deepholm - Wowhead Search
buradan baslayip tarayabilirsiniz.
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#15 kisacafdcan

kisacafdcan

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 11 Ocak 2011 - 12:54 ÖS

questini abondon edipde tekrardan alıp sorununu çözen varsa yardımlarınızı bekliyorum deepholm bölgesinin questini abondon etmstim fakat halen bulamadım çözüm bulan olursa buraya yazarsa sevinrim
  • 0

#16 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 11 Ocak 2011 - 04:24 ÖS

Hiç sorun yaşamamıştım deepholme de. Kendiliğinden akmıştı. Bir bölge diğerine yöneltmeden görevleri bitirmiyor zaten. En son görev yaptığınız bölgeye gidip bakmak faydalı olabilir.
Şu da olabilir bazı q lar videolu o q yu ilk anda yapdıysanız daha sonra bölgeyi bulamayabilirsiniz. Bir de başlangıçta bloodlu bir q vardı patlangoçlu, onda bir şey olmuş olabilir.
  • 0

#17 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 11 Ocak 2011 - 06:07 ÖS

therezanın dailyleirne baslayamıyorum haritayıda iyice gezdim fakat quest bulamıorum gme ticket mı atmalıyım yada therezan repini kasmanın basak bi yolu yok mu friendly olsam tabardını alıp kasacam ama birbriimiz tanımıyoruz bile :)(

arkadaslar ben level 82 ye kadar vashj de kastım 83 de depholme gectim 84-85 uldum ve thighlands deepholmdeki 150 qyu tamamlayamadıgım için therezan repini kasamoyorum mount hjyaldada kasmadıgım için orayıda kasamıorum quest alamıyorum wotlk döneminde reputation tokenleri vardı cataclysmde yok mu 2.bir soru yani artık bittimi gectimi buralarının replerini artık kasamıyacakmıyız böyle bir şey çok adaletsiz vemantıksız olmazmı bu konuyla ilgiili birçok arkadasın problemi var fakat net bir cevap yazılmamıs eger ticket atmamız gerekiyorsa hep birlikte atalım çözümünü bulan arkadas varsada paylasırsa seviniriz

ha hayır şöyle:cataclysmle gelen yeni yerlerin her birinin bir facitonu var,ve o factionı açmak için o bölgenin görevlerini büyük bi kısmını yapman lazım..görevleri okuyup birez dikkat edersen çok ince düşünülmüş bi hikayeyi yaşadığımızı farkedeceksin,ve işte o bölgenin hikayesi bitincede o bölgeni facitonı açılcak..

dolayısıyla istediğin zaman o bolgedeki görevleri yaparak ve hikayeni sonuna gelerek factionı açabilirsin..

thrazane içinde bütün questleri bitirdiysen temple earthde tharazanenin yerine giden bi portal var,portalsızda gidebilirin ama belki fark etmemişsindir girişini..

ama dediğimg ibi önce hikayeyi bitirmen lazım
  • 0

#18 kisacafdcan

kisacafdcan

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 12 Ocak 2011 - 03:40 ÖS

sanrım sıkıntıyı atam anlatamadım birçok arkadas var aynı problemi yasayan sorun o bölgenin questini abondon ettigin zaman bir daha alamaman ve öylece kalman söylenen en son kaldıgın bölgeye git oralara bak dendi ama bana çözüm olmadı baska arkadaslarada olmadı çözüm bulan uamrım olur bu gidisle hcatayı head ve shoulderi enchsiz btrcz
  • 0

#19 psylocke

psylocke

Üye

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2011 - 11:56 ÖS

Aynı sıkıntı bende de var. Her yerini dolaştım. Cache yi temizledim quest bulamadım. Cataclysm bölgelerinde aldığınız questi tamamlayın, silmeyin, iptal etmeyin yoksa aynı bug başınıza gelebilir. Ortada gözükmeyen 60 quest bekliyor bendede.
  • 0

#20 ZoRi

ZoRi

Scout

• Members
  • 217 İleti

Yazma tarihi: 22 Ocak 2011 - 01:11 ÖS

Benim bug dan filan haberim olmadan komple bitirdim arkadaşlar, en son orgrimmar da bitiyo orasının görevleri Horde için... Yalnız bi iki kere görev başlatan itemler düşmüştü sanırım moblardan, onlardan da olabilir, isimlerini hatırlamıyorum...
  • 0

1 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı

Google (1)