İçeriğe git

Resim
- - - - -

Goblinler

• Please log in to reply
Bu konuya 37 yanıt gönderildi

#1 rockmemo

rockmemo

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 02:22 ÖS

Henüz konusu açılmadığı için genele açayım dedim.:-D Evet, Horde'un yeni üyesi Goblinler cataclysm ile birlikte aramıza katıldı.Daha yeni bir goblin açmama rağmen birkaç gözlemim oldu.Öncelikle oyuna başlar başlmaz bir pet veriyorlar.(hunter race'i açtım onla alakalı olabilir) sonra altınıza bir güzel ara çekiliyor.Diğer ırklar gibi direk git şu kadar öldür demiyor.Öncelikle arabanıza binip geziyorsunuz ve son derece teknolijik goblin şehrinin keyfini çıkarıyorsunuz.Aynı DK görevleri gibi bana çok eğlenceli geldi açıkcası.Yine DKlar gibi ön haritada oynuyorsunuz.Hikayeye göre gemiye binip kaçtıktan sonra Aliance gemileri Horde gemilerini ateşe tutuyor sonra sizi fark edip size saldırıyorlar.Hemen ardıkdan bir adada başlıyor, bazı goblinleri kurtarıyorsunuz.Tabi malesef size oyun başında verdiği araba gidiyor..Sonra Horde ile tanışıp onların görevlerini yapmaya başlıyorsunuz tabi burası eski sistem ama son derece eğlenceli questlerde var.
Ben şuan hayla adadayım sonra başka görevlerde var fakat o kısımlarıda süpriz olsun.Sizde goblin deneyimlerinizi paylaşırsanız sevirim.:D
Goblin özellikleri:
-Goblinler düşmanları patlayıcı fırlata bilme özelliklerini sahiptir.
-Ayrıca onlara özel bir özellik olarak bir skill ile büyük bir atlayış yapabilirler.

GOBLİNLER:
Zeki yaratıklardır, genelde patlayıcı maddeler üzerinde çalışırlar.Aynı konu üzerinde fazla durmaz,ya çöpe atar yada başka bir fikirleri üzerinde çalışmaya başlarlar.
Aliance ile karşılaştıracak olursak gnomelara benzemektedirler.Zaten bazı icatları paylaşmış ve ya gobliler tarafından fikirleri alınmış ve kulanılmıştır bu yüzden çoğu icatları birbirine benzemektedir.
(Not:Bazı yerleri kısaca atladım.)
Petimde gitti..
  • 0

#2 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 02:27 ÖS

mage, warlock, warrior ve dk oynuorum goblin olarak. iyi ki geldiler :D
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#3 rockmemo

rockmemo

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 02:30 ÖS

Evet bende çok sevdim goblinleri :D diğerlerine kıyasla daha eğlenceli gibi, acaba bilgin varmı diğer ırklarında ilk görevleri değiştimi :D?
  • 0

#4 istemihan

istemihan

Senior Sergeant

• Members
  • 151 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 02:39 ÖS

teşekkürler anlattığın için :D
  • 0

#5 rockmemo

rockmemo

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 02:43 ÖS

Ben teşekkür ederim.Eğer sizlerinde bildiğiniz bilgiler varsa verirseniz sevinirim.İlk bilgilerim'i düzenler herkes görsün diye koyarım :D
  • 0

#6 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 02:47 ÖS

Rogue'umu goblin yaptım.PvP'deki racialları çok etkili.Ve görünüşleri mükemmel hoşuma gittiler açıkcası.
  • 0

#7 rockmemo

rockmemo

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 02:52 ÖS

Bende hunter açtım ama yeni açtığım için daha ne kadar iyi ne kadar kötü bilmiyorum :D
  • 0

#8 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 03:31 ÖS

Vay demek herkes goblinleri sevdi. Merak ettim şimdi yaw. :D (Oyuna giremiyorum ondan) :D
  • 0

#9 WraThor!an

WraThor!an

Knight Lieutenant

• Members
  • 635 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 04:50 ÖS

İlk çıktığı gün hemen priestimi ve rogue'umu goblin yaptım. Şu an da goblin shaman kasıyorum. Söylenecek söz yok, yemede yanında yat.

Worgen ile kıyaslayınca cidden çok eğlenceli ve sevecenler.
  • 0

#10 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 06:02 ÖS

henüz cata almadım ama goblin mage gibi hayallerim var zaten ben goblinden çok keyif alacağımı düşünüyordum birde burdakileri oukuyunca iyicene heyecanlandım artık cata almak istiyorummmmmmmmmm...
  • 0

#11 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 06:13 ÖS

goblin rogue açacağım ve isim

"Greengnome" olucak
yada
"Grééngnomé"
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#12 rockmemo

rockmemo

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 11:04 ÖS

en kısa zamana alman dileği ile büyülü cüce.Sizde görüşlerinizi paylaşın avantaj ve dezavantajları ,başlık büyüsün?
  • 0

#13 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 02:51 ÖÖ

Valla acayip eğlenceli gayet sempatik bi ırk. Rocket boost çok kullanışlı cd sayıyorum resmen :( Ben warrior kasıyorum ama casting animasyonu gayet güzel. Worgenlerin ciddiyetine nazaran bunlara hemen alışıyosunuz kanınız kaynıyor. Onun dışında başlangıç questleri süper, sanki bi adnventure oyunu gibi keyif alıyosunuz her türlü tavsiye ederim. (hunter biraz garip geliyor bana o kadar)
  • 0

#14 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 05:00 ÖÖ

Alliance a Worgen bize Goblin WTF modundaydım. Tüm düşüncelerim değişti. Oynaması çok zevkli. Racial lar abartı biraz. Eminim 3 aya nerf gelir.
  • 0

#15 matrax2002

matrax2002

Knight Lieutenant

• Members
  • 628 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 07:10 ÖÖ

goblin castingine bayıldım...bowling topu gibi çıkartıyolar ellerinden büyüyü süperrrr :(
  • 0

#16 kinderfeld

kinderfeld

Senior Sergeant

• Members
  • 149 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 08:57 ÖÖ

shamanım artık goblin..!! ve yok böyle bir eğlence :(
  • 0
Resmi ekleyen

#17 edwardweo

edwardweo

Gececi

• Members
  • 1.124 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 10:26 ÖÖ

goblin casting karsıdakini psikolojik olarak bitiriyor resmen. al sana der gibi :D baslangıc qları ise mukemmel gercekten.
  • 0

#18 rockmemo

rockmemo

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 03:42 ÖS

Arkadaşlar goblinde hunter açtım, başlar başlamaz pet verdi ama normal meşhur hunter questi lvl 14 olmasına rağmen gelmedi..Nasıl yapacağım şimdi? Hep petim olan ıstakozla mı takılıcam?başka pet alamayacakmıyım? yanıt bekliyorum.Teşekkürler.
  • 0

#19 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 04:00 ÖS

Male goblinler /chicken yaptığında acayip derecede Aydemir Akbaş'a benzemiyor mu?
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#20 mskasaman

mskasaman

Üye

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 09:30 ÖS

Beyler goblin irkinda warchief's emesarry gorevi origmara gtmemizi istior nsl yapilagini bilen varsa hizli cwp atabilirmi
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı