İçeriğe git

Resim
- - - - -

Goblinler

• Please log in to reply
Bu konuya 37 yanıt gönderildi

#21 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 10:00 ÖS

Beyler goblin irkinda warchief's emesarry gorevi origmara gtmemizi istior nsl yapilagini bilen varsa hizli cwp atabilirmi

Sassy geldiğin ilk yerde botun ortasında bekliyormuş. Trainerlara da yakın yerde. o asistanlık yapacak.
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#22 rockmemo

rockmemo

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 11:40 ÖS

Warchiefin dediği kadınla konuşacak hazır olduğunu belirteceksin gemi seni orgimmara götürecek gerisini yaparsın.
  • 0

#23 rockmemo

rockmemo

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 11:50 ÖS

Arkadaşlar birşey soracağım sizce goblinin yanına hangi pet yakışır :D?
  • 0

#24 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 11:52 ÖS

Goblinden büyük bir şey :D
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#25 matrax2002

matrax2002

Knight Lieutenant

• Members
  • 628 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2010 - 12:23 ÖÖ

yakışanı değil , yarayanı kullanmak lazım :)
  • 0

#26 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 14 Aralık 2010 - 07:57 ÖÖ

tropik, denizle alakalı petler yakışıyor :)
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#27 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2010 - 10:02 ÖÖ

Denizkızı falan :)
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#28 rockmemo

rockmemo

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2010 - 05:03 ÖS

:) hayla ilk verdiği pet duruyor bende :) ben bir kurt almayı düşünüyorum pek gitmez ama değişik durabilir :)
birde matrax2002 sence en yararlısı hangisi :)?
  • 0

#29 spinaker

spinaker

Sergeant

• Members
  • 148 İleti

Yazma tarihi: 15 Aralık 2010 - 10:57 ÖÖ

Geçenlerde bende orc warlock'umu goblin'e çevirdim. İsmimi de Yodâ'ya çevirdim :)

Irksal özelikler açısından kayıplarım olmadı değil. Malum demonumun %10 fazla vurması ve 2min cd'si olan bana SP sağlayan skillerim gitti. Ama zor anlarda zıplama skili gerçekten işimize yarıyor. %1 hasteninde çok bir katkısını görmüş değilim (belki var ama ben hissetmedim)

lock oynayanlar bilir, aff oynayıp drain life ile dps yapmaya çalışıyorsanız, aşağıdaki gibi bir görüntü ortaya çıkıyor buda gerçekten güzel görünüyor. Keşke açtığımız goblin charlarının yüzü biraz daha yuvarlak olabilseydi ki o zaman da goblin olmazlardı sanırım :P

Posted Image

İlerde almayı düşündüğüm achilerden biri ise, Oyunda ne yazıkki Master title'ı yok ama General title'ni almaya çalışacağım.
  • 0

Dwarf,
Yes they are stubborn and prideful.
But when speaking of dwarf, there is really only one thing to remember;

"Dwarfs, quite simple, are born for BATTLE"
citation

#30 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 16 Aralık 2010 - 10:01 ÖS

en kısa zamana alman dileği ile büyülü cüce

saol artık benimde cataclysm'im var :D hemen bi goblin mage açtım ve oyunun keyfine vardım gerçekten çok güzel...
  • 0

#31 Loodyeyes

Loodyeyes

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 40 İleti

Yazma tarihi: 17 Aralık 2010 - 07:44 ÖS

Irksal özelikler açısından kayıplarım olmadı değil. Malum demonumun %10 fazla vurması ve 2min cd'si olan bana SP sağlayan skillerim gitti. Ama zor anlarda zıplama skili gerçekten işimize yarıyor. %1 hasteninde çok bir katkısını görmüş değilim (belki var ama ben hissetmedim)

Ben de Orc Warlock oynuyorum ve gobline çevirme konusunda çok düşündüm.Ama t11'in orca daha çok yakıştığını + blood fury ve pet bonusu + dev omuzlukları aklıma gelince Orc'da kalmamın daha iyi olacağına karar verdim.

Ama goblinleri de çok seviyorum.Çözüm olarak orc warlockumun yanında bir de goblin açacağım.Classına karar vermedim ama hunter veya shaman çok oynamak istiyorum.İnternet ve bilgisayarımın noobluğundan rogue oynayamıyorum zaten.So yeah.:-P
  • 0

#32 matrax2002

matrax2002

Knight Lieutenant

• Members
  • 628 İleti

Yazma tarihi: 17 Aralık 2010 - 08:01 ÖS

:) hayla ilk verdiği pet duruyor bende :) ben bir kurt almayı düşünüyorum pek gitmez ama değişik durabilir :)
birde matrax2002 sence en yararlısı hangisi :)?

şu günlerde verdiği bufftan ötürü kediler :)
  • 0

#33 rockmemo

rockmemo

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 17 Aralık 2010 - 11:28 ÖS

şu günlerde verdiği bufftan ötürü kediler :)

olabilir :) zaten ilgilenemiyorum kaç gündür goblinimle :cry:
  • 0

#34 xaraquies

xaraquies

Sergeant

• Members
  • 80 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2011 - 08:40 ÖS

şu an lvl10 da bg ye giremiyorum goblin adasında olduğum için. Bu ne zamana kadar devam edicek ?
  • 0

#35 trawelmate

trawelmate

Scout

• Members
  • 87 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2011 - 09:01 ÖÖ

Ya düne kadar Gnome lara laf söylüyordunuz. Yok Tauren in toynağı kadar mış , yok çok güzelmiş de oyunun ruhuna tersmiş , yok minicikmiş , dagger bile tutsa tırnak çakısı gibiymiş.

Hatta abartıp Gnome oynayanlara küfür edenler bile vardı. Bakıyorumda Goblinler size gelince hepinizde bir Goblin sevdası başladı.

İddia ediyorum tam tersi bir durum olsaydı , Worgen Horde ye , Goblin Ally a verilseydi , Bugün Goblin oynayanlar, Gnoma ne kadar sövüyorsa , aynısını Goblin ede yapardı.

Not : Bu söylediklerim bazı arkadaşlar için geçerlidir. Ayrıca Goblinin ölürken çıkardığı ses çok gerçekçi olmuş.
  • 0

#36 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2011 - 11:26 ÖÖ

Onu bunu bilmem de, Goblin açtıktan sonra Worgenle hakkatten vakit harcamışım gibi geldi şimdi. Neyse zararın neresinden dönülse kardır, ruhumuz Horde'ymiş napalım.
Ancak şu arabayı kaybetmemek için başlangıç bölgesinde baya bir vakit geçirecekmişim gibi geliyor, hele elemanların arabaya atlayışı çok güzel.
  • 0

#37 Abdullahhate

Abdullahhate

Senior Sergeant

• Members
  • 324 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2011 - 12:33 ÖÖ

Alliance a Worgen bize Goblin WTF modundaydım. Tüm düşüncelerim değişti. Oynaması çok zevkli. Racial lar abartı biraz. Eminim 3 aya nerf gelir.

abartılımı?;) bence nerf falan gelmez. Humanlardaki racial varken goblindeki hikaye. Şuan en büyük adaletsizlik humanlarda. Biz o işi yapabilmek için trinket takarken adamlar keyif çatıyo, goblin 2dk cd ile 1 kere zıplasa nolcak bence birşey olmaz
  • 0

#38 mefioxa

mefioxa

Senior Sergeant

• Members
  • 297 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2013 - 03:29 ÖS

Konuyu hortlatmis olacagiz ama goblin acmak isteyenlere bir uyarida bulunayim,,,,
Damage yediginde surekli bagiriyor bu da benim sinirimi ziplatiyor raciallarindan memnun olmama ragmen sirf bu yuzden irk degistirmeyi dusunuyorum.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı