İçeriğe git

Resim
- - - - -

IF AirField

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Repins

Repins

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2010 - 05:40 ÖS

Yeni bir karakter kasmaya başladım, yeni başlayan arkadaşlarda olduğu için onları beklemekteyim haliyle bol zamanım kalıyor. Lvl 85 olduğumda Explorer ve Loremaster achivementlerini de almak gibi bir amaç edindim bende, yeni başlayan arkadaşlarım bana yetişsin diye.

45 LvL bir Horde olarak Explorer için neredeyse tüm Eastern Kingdom'u bitirdim. Az bir şey kaldı diyordum ki Dun Morogh'da ( Dwarf başlama haritası ) Ironforge AirField diye bi yer kaldı sadece. Buraya nasıl gidilir diye baktığımda nette buraya girmenin ban sebebi olduğunu vs gördüm. İnsanlar haritada ordan burdan zıplayıp, slow fall açıp ancak geçebilmişler. Şimdi nasıl alıcaz bu achivementi?

Özet: 45 lvl horde nasıl gider?
  • 0

#2 sircrypto

sircrypto

Scout

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2010 - 07:22 ÖS

Haha, level 60'ken buraya parachute ile giderdim RP yapmaya. :rolleyes: Ama hiç banlanmadım. Neyse senin dediğin yer şurası:
http://img696.images...9062/lolpdy.png

Bende parachute ile gitmiştim.. :D
  • 0

#3 DunkPrince

DunkPrince

Scout

• Members
  • 322 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2010 - 07:44 ÖS

azerothda uçulabildiği için artık girilir :rolleyes:
  • 0

#4 Repins

Repins

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2010 - 09:42 ÖS

45 lvl ile uçmak bir hayal. Ancak 2 silver karşılığı en yakın kuşçuya uçarım :rolleyes:

En güzeli 85'i beklemek olacak herhalde.
  • 0

#5 Bman

Bman

Corporal

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2010 - 03:28 ÖS

If ye nin kapısına gelmeden saga don yolun sonunda nogger foggerdan slow fall acılana kadar kullan sonra mount a bin tam karsıya atla sonra yukarı tırman mapi tarif et tabi bu arada olebilirsin ama cok istiyorsan alabilirsin bu sekilde p.s : %100 luk mount zorunlu degil ama siddetle onerilir
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı