İçeriğe git

Resim
- - - - -

Uldum Görev

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 GoodKat

GoodKat

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 21 Aralık 2010 - 05:12 ÖS

Deepholm görevlerini bitirtikten sonra orgimara geldim ve uldum'a devam edıcektım ama görevi alırken bırde baktım uldum'a gıtmek ıcın gorev yok ve daha önceden görev gözüküyordu

83 LvL &90'ım

Hyjal'la başlamıştım Deepholm'la devam ettim Ulduma gidemıyorum. Vashir'e mı devam edecem.Bilgilerinize muhtacım

Şimdiden Teşekkürler
  • 0

#2 moondancer

moondancer

Scout

• Members
  • 203 İleti

Yazma tarihi: 21 Aralık 2010 - 05:30 ÖS

Forumda Questler diye bir bölüm var; oraya açsan daha iyi olurdu.

Soruya gelirsek, Uldum'a ilk kez gitmek için ana şehirlerden portal bulunmuyor. Tanaris'e gidip Uldum kapısında görevlere başlaman gerekiyor. Eğer tabeladan görevi aldıysan haritada Tanaris'teki görevi vereceğin npc'yi görürsün.
  • 0

#3 GoodKat

GoodKat

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 21 Aralık 2010 - 05:43 ÖS

Sorun şurdaki tabelada olan görev yok vashir'de gözukuyordu şimdi o da yok
  • 0

#4 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 21 Aralık 2010 - 07:24 ÖS

Tabeladaki görev 83 de açılıyo sanırım. quest listesine baktınız mı "L" den ? Belki almış olabilirsiniz.

Warchief's Command: Uldum! - Quest - World of Warcraft
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#5 ULUBATLI

ULUBATLI

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2010 - 12:39 ÖS

ek yapmak istiyorum, Aynı olay benimde başıma geldi kuşla kendim gittim ve questlere başladım 40 quest yaptım ve map üzerinde quest kalmadı 108 olması gereken bölgede geri kalan questleri alamıyorum,geri kalan questler için ne yapmam gerekiyor
  • 0

#6 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 25 Aralık 2010 - 04:16 ÖS

gitmek için gereken görevi grommash holdun içindeki archeology trainer veriyor. sizi tanarise gönderiyor ordan bir kervana eşlik ediyorsunuz ve sonra olaylar gelişiyor ...
  • 0

#7 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2010 - 12:41 ÖS

Sanırım buradaki görevlerde de bug var. 108 görevin 107 sini yaptım ve yapacak görev kalmadı. 3 gün görev aradım ama nafile. Dün oyuna girdiğimde uldum achimentini almış görünüyordum ancak achimentte 107 / 108 yazıyor. Sanırım Blizzard içinden çıkamadığı durumları bu şekilde kamufle etmeye devam edicek :(
  • 0

#8 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2010 - 12:56 ÖS

bende bug yok ben 108de aldım. hatta fazla bile yaptım 108den.
  • 0

#9 lowelj

lowelj

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 1.173 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2010 - 12:59 ÖS

Bende de deepholm 116/125 ama achivi aldım :(
  • 0

#10 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2010 - 01:55 ÖS

Uldum ve Harrison Jones fanatiği olarak size yardımcı olmaya geldim. Öncelikle eğer 107 görev yapmışsanız. Harrison abimizle girdiğiniz ilk tapınakda renkli bözüler var. Sarı oldukları için size saldırmıyorlar. Birini kesin ve görevi alın. sonra 4 köşeye de gidip her renkten 5 tane böcüyü kesip görevi teslim edin. Achiniz hayırlı olsun.

40 civarında kalnların iki tane görevi vardır. Biri salhettir biri de Harison jones abimizdir muhtemelen. Salheti iptal edip tekrar alın (kendisi şehre -ramkahen- sırtınızı verince nehrin sağ yakasında kalır kumlu bir tepededir) aldığınız gibi yine kendisiyle konuşup aslanları miyavlatın.

Harrison abimse (bak abi diyorum. O kadar samimiyiz) yanına gidip konuşun araya film girsin, olsun bitsin.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı