İçeriğe git

Resim
- - - - -

Unearthing Uldum

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 Sepiroth

Sepiroth

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 23 Aralık 2010 - 11:35 ÖÖ

Arkadaşlar yapacak quest bulamıyorum. 73 adet görev yaptım. En son muradin görevlerini lost city dungeonunu yaparak bitirdim. Fakat ondan sonra hiç bi yerde q bulamaz oldum. Yani npclerin hemen hepsini gezdim diyebilirim. Ama yok yok yok. Görevleri yapmış olanlar lost city dungeonunu bitirdikten sonra nereden görev alacağımı söyleyebilirmi.
  • 0

#2 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 23 Aralık 2010 - 11:49 ÖÖ

harrisonun questlerini takip edersen 100den fazla quest yapıyorsun. seni en son halls of originationa yolluyor. orda 2 tane daha quest yapıyon. ayrıca haritada altta gnomelerin az üstünde büyük uldum mobların olduğu yerde bi adam var oda sana quest veriyor. bundan başka loft cityin sol tarafında ki yeşillik alanda kurt ve kuşlar var. o kuşları kesince 1 questte ordan düşüyor.
73 te kaldığına göre harrison quest zincirini bi yerde eksik bırakmış olabilirsin onu bul. ayrıca haritanın alt sol tarafında korsanların bulunduğu yer var. ordaki goblindende quest alıp yapıyorsun. ve bu serinin sonu seni hallf origination dungeonuna gönderiyor.

öncelikle haritada gezerken çok yavaş bir şekilde ilerle. kuşla değilde mountla gezersen daha ii olur. çünkü ekran bazen geç geliyor ve adamdaki questi göremeden uçup gitmiş oluyorsun. çok yavaş ilerleyecek şekilde ve bölgeleri tek tek dolaşarak gezersen tüm questleri göreceksin. bende 106da kalmıştım. 3. seferde çok yavaş dolaştım ve üstünden o kadar kuşla uçtuğum npcyi yavaş dolaşarak quest verdiğini görebildim.

unutmadan söylim. brandan questi alıp halls of origination a girdiğinde 1. bossu kestikten sonra sol taraftaki bossta brana questi ver. ordaki bossu kes. bossu kestikten sonra arkasındaki portaldan geçme branın gelmesini bekle ve brana questi verip yenisini al ve üst kattaki 4 bossu kes. 4 bossu kestikten sonra gene asansöre git ve bir üst kata çık orada bran seni bekliyor olacak. asansör çıkma makinasına tıkladığında en alttakini seç. çoğu kişi bulamıyor orayı.
  • 0

#3 Sepiroth

Sepiroth

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 23 Aralık 2010 - 12:03 ÖS

Ha işte en son o questi verdim. Brann bilgisayara tekmeyi koydu çıktık dışarı çıkış o çıkış. Nereden devam etmem gerektiği hakkında bir fikrim yok. Mob kestiğinizde düşen questlerin hepsini yaptım.
  • 1

#4 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 23 Aralık 2010 - 12:41 ÖS

dediğim şekilde bölgeleri mountuna bin yavaş yavaş ve tek tek gez. ama kuşla gezme çünkü görmeden geçme ihtimalin çok yüksek.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı