İçeriğe git

Resim
- - - - -

World of Warcraft Cataclysm Full (38 part )

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 BYZEUS

BYZEUS

Üye

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2010 - 12:18 ÖS

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Dünyada 12 milyondan fazla satarak oyun dünyasının rekorlarını alt üst eden World Of Warcraft'ın yeni genişleme paketi Cataclysm

Alıntı değildir kendim upload ettim güvenle indirebilirsiniz

wow-turk.com oyun severleri için

sistem gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

Sistem: Windows XP/Vista/7
İşlemci: Intel Pentium / AMD Athlon XP 1500 [email protected] GHz +
Bellek: 1 GB
Sabit Disk: 25 GB boş alan
Ekran Belleği: 64 Mb
Ekran Kartı: nVidia GeForce FX 5500 / ATI Radeon 9500
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
Ağ: Genişbant Internet Bağlantısı
DirectX: 9.0c
Klavye
Fare
DVD Rom

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Sistem: Windows XP/Vista/7
İşlemci: Intel Core 2 [email protected] GHz / AMD Athlon 64 X2 3800 +
Bellek: 2 GB
Sabit Disk: 25 GB boş alan
Ekran Belleği: 256 Mb
Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
Ağ: Genişbant Internet Bağlantısı
DirectX: 9.0c
Klavye
Fare
DVD Rom

Download Full İndir

Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part01.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part02.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part03.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part04.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part05.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part06.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part07.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part08.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part09.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part10.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part11.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part12.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part13.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part14.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part15.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part16.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part17.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part18.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part19.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part20.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part21.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part22.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part23.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part24.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part25.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part26.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part27.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part28.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part29.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part30.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part31.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part32.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part33.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part34.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part35.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part36.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part37.rar
Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm Full.part38.rar

Rar Pass + Bonus

Hotfile.com: One click file hosting: World of Warcraft Cataclysm rar pass.rar
  • 0

#2 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2010 - 03:16 ÖS

Kendi sitesinden indirmek varken hemde hotfile'dan 38 parça indirmek zulümlerin içinde en beteridir bence...
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#3 Nameless

Nameless

Üye

• Members
  • 106 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2010 - 03:28 ÖS

Çok güldüm bu saatte beni güldürdün :( Hangi s.l.k indirirki okadar partı :)
  • 0

#4 bigcenk

bigcenk

First Sergeant

• Members
  • 371 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2010 - 03:57 ÖS

hotfiledan para kazanıldığı için eklenmiş kesinlikle
  • 0

#5 ozankucuk14

ozankucuk14

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2010 - 04:20 ÖS

indiren adam indirin :( ben ayda 230 gb rahat indirme yapıyodum 4-5 ay önce 100 Mbps hızla :)
  • 0

#6 lowelj

lowelj

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 1.173 İleti

Yazma tarihi: 30 Aralık 2010 - 03:59 ÖS

Üyelerin paylaşımlarının taşıyabileceği risklerden WoW-Türk sorumlu değildir. Bunu göz önüne alarak indirme yapınız.
  • 0

#7 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2010 - 12:02 ÖÖ

World of warcraft sayfasından aralıksız ve bedava indirilebilirken buna hiç gerek yok.
  • 0

#8 TommyCorte

TommyCorte

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 33 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 12:47 ÖS

emeğe saygı :D
  • 0

#9 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 01:25 ÖS

Adam sadece paylaşım yapmak için üye olmuş ve görevini yerine getirmenin verdiği huzurla bir daha girmemiş. :D
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#10 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 02:39 ÖS

Oyundan çıkacak virüs VB şeyler için sakın yönetimi şuçlamayın indirecekseniz bunu göze alarak indirin sorumluluğu yönetim almaz =) ( Çokmu resmi konuştum ne :D )

Ayrıca kimseninde indireceğini düşünmüyorum 38 part :D
  • 0

#11 Prowess

Prowess

First Sergeant

• Members
  • 266 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 04:38 ÖS

sistem gereksinimlerinde Dvd rom yazmış. e bunu millete sen Dl ettireceksen neden Dvd Rom gerek duyalımkine
  • 0

#12 within90

within90

Üye

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 22 Ocak 2011 - 04:09 ÖS

yw abi resmi sitesinin linkii werebilirmisiniz ben bulamadıda :) catayı indirmek için link aranıor ?????
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı