İçeriğe git

Resim
- - - - -

Explore Kalimdor (Azuremyst ve Bloodmyst sorunu)

• Please log in to reply
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

#1 shelter

shelter

Corporal

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 05 Ocak 2011 - 10:50 ÖÖ

Explore Kalimdor achievementından (çok klasik) iki eksiğim var.

- Azuremyst Isle [ÇÖZÜLDÜ] [Mountla içeri dalarak, 1 defa ölmeniz yeterli. Horde]
- Bloodmyst Isle [ÇÖZÜLDÜ] [Mountla gezerek tamamlayabilirsiniz.]

sorularım şunlar;

Azuremyst Isle'de
- Ammen Vale eksik sadece. İçeri nasıl girebilirim? (Kapıda lvl85, 270k hp guard var. Herhangi bir taktik var mı?)

Bloodmyst Isle'de
- Nasıl gidebilirim? (Azuremyst'ten mi geçiş yapılıyor? Nasıl geçiş yapabilirim?)

teşekkürler.

Isle of Quel'danas [ÇÖZÜLDÜ] [Shattrath City'den Portal var. Teleport olduğunuzda achivement sayılıyor, bi yer gezmeniz gerekmiyor.]

Konu shelter tarafından 18 Ocak 2011 - 02:41 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 05 Ocak 2011 - 05:21 ÖS

haa şey,ölüp ölüp dirilcen başka çare yok,bende öyle yapmıştım:)
clasını bilmiyorum ama warlock sanırım,bas soulstoneu aç voidin kalkanını at la ata git,ölünce ss le resurect ol gidebildiğin kadar git,tekrar ölünde dirilip dirilp git^^

2. içinde,direk deniziden yüzerek geçicen,merak etme uzak diil fatigue felan yok arada
  • 0

#3 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 10:59 ÖÖ

Güle oynaya yaptım vallahi. Alliance ftw...
Bloodmyste geçiş yapıyorsun ama guard filan yok. Zaten kuşun var üstlerden uçarsın. Ada ve batıklar var keşfedilirken sorun çıkartanlar. Kuşla basitleşmiştir sanırım şu an. Eskiden biraz zordu. wowheadde haritalar var onlar da yardımcı olur.
  • 0

#4 shelter

shelter

Corporal

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 12:36 ÖS

Evet, Horde - Warlock.

SS'le resurrect olmaktan bahsedebilir misin? Nasıl kullanılacağını bilmiyorum.
  • 0

#5 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 02:36 ÖS

Şinci ss yarattıktan sonra kendi üzerinde kullanırsan öldükten sonra mezara gitcen mi değil soulstone u kullanacak mısın diye sorar. Evet dersen, öldüğün yerde canlanırsın. Canlanmadan evvel etrafta çok nps olmamasına dikkat etmek lazım.
  • 0

#6 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 08:58 ÖS

yanlız tbc bölgelerinde kuş kullanamıyosun..

Ayrıca o geçişi biliyorum çok fazla npc var,bide çok dar bi yer,başka hiç bi yolu yok gircen araya ölcen sonra tekrar mezarını başına gidip "gidip canlana bildiğin en sağa yere kadar gitcen",işte bi kaç metrede bir ölerek varcan başka yolu yok^^
  • 0

#7 shelter

shelter

Corporal

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 03:44 ÖS

Çok teşekkürler.

Sırada sadece Isle Of Quel'danas kaldı.
Araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım. Veriler eski hep.

Kimi kaynaklar daily yap diyor. Kimi de çeşitli noktalardan uçabilirsin diyor. FlightPathlere gittim, adaya uçuş yok.
  • 0

#8 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 05:19 ÖS

Çok teşekkürler.

Sırada sadece Isle Of Quel'danas kaldı.
Araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım. Veriler eski hep.

Kimi kaynaklar daily yap diyor. Kimi de çeşitli noktalardan uçabilirsin diyor. FlightPathlere gittim, adaya uçuş yok.

Horde tarafından bildiğim tek uçuş noktası silevrmoondan,başka hiçbiyerden uçamassın horde olarak,fakat neyseki sen bi hordesun^^

hiç olmadı bi sunwell raidi kuruyorum de millet seni summonlasın sonra aynen naş:)
  • 0

#9 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 05:21 ÖS

TBC bölgelerini anlamadım. Dranei ve Belf şehirleri mi?
  • 0

#10 shelter

shelter

Corporal

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 05:33 ÖS

Horde tarafından bildiğim tek uçuş noktası silevrmoondan,başka hiçbiyerden uçamassın horde olarak,fakat neyseki sen bi hordesun^^

hiç olmadı bi sunwell raidi kuruyorum de millet seni summonlasın sonra aynen naş:)

Silvermoon kapı çıkışında bi FlightMaster var. Ona gittim. Bu noktanın seni bağlayabileceği bir yer yok dedi. En az bir defa gitmiş olmam gerekiyor sanırım.

Nasıl çözeceğimi bulamadım.
  • 0

#11 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 06:27 ÖS

TBC bölgelerini anlamadım. Dranei ve Belf şehirleri mi?

yani silvermoonun komple bulunduğu bölge (bişi foresttı) ve azuremtyhs ve bllodmyths isles
  • 0

#12 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 06:31 ÖS

Bilmiyordum, akşam bir deneyeyim. Belflerin bölgeye (thedrassildi yamulmuyorsam) geçitle geçildiğinden uçarak girmemize izin vermiyordu ama, içeride uçabileceğini düşünmüştüm.
  • 0

#13 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 06:33 ÖS

Isle of Quel'Danas - Zone - World of Warcraft

sanırım level 70 te gidebiliyosun,yada 65 te

ayrıca tbcnde olmalı

Edit:ah tabi yaaaa,ilk gidişinde shatred cityden portal alman lazım,nası unuttum:)
  • 0

#14 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 08 Ocak 2011 - 08:03 ÖS

blasted lands portalini kullan orgrimmarda'ki oradan hellfire 'a geç. oradan da thrallmar shatrat yolunu kullan. flight yap yani. shatratta zaten isle of quel danas portali var
  • 0

#15 shelter

shelter

Corporal

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 12 Ocak 2011 - 12:44 ÖS

blasted lands portalini kullan orgrimmarda'ki oradan hellfire 'a geç. oradan da thrallmar shatrat yolunu kullan. flight yap yani. shatratta zaten isle of quel danas portali var

teşekkürler, deneyeceğim. bir tek o eksik kaldı. (Explore Eastern Kingdoms'ta)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı