İçeriğe git

Resim
- - - - -

Catalysm döneminde Forsaken hareketleri

• Please log in to reply
Bu konuya 70 yanıt gönderildi

#61 vomgnar

vomgnar

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 18 Şubat 2012 - 03:37 ÖS

küfür mü yazıyo yukarda anlamadım ki sokak dili demişşin? yazım yanlışlarıda düzeltilir sorun değil
  • 0

#62 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 25 Şubat 2012 - 06:42 ÖS

Anlamadım gitti abi niye bu kadar sağlam savunuyorsunuz şu undeadleri undeadler durmasın ally vasat zaten bütün Azeroth Undead yuvası olsun bizde kurtulalım .

Hoş konu doğrudan Lordaerona kaymış ama el insaf önce ilerlemeyi durduralım sonra savaşları kazanalım azıcık toprak alalım da sonra Lordaeronu düşünelim .WoW sonsuz değil sonuçta yani başkent verilmez falandan ziyade w4 içinde bir şehir kaybolabilir yani ne Stormwind ölümsüz nede Gilneas eğer ölümsüz bi şehir olsaydı Lordaeron düşmezdi zamanında afedersiniz en ta..klı şehirlerdendi. Herşey değişebilir ama olaylar keyifli gidiyor bence kesin birşey var oda bu dünya ne Ally'e kalır nede Horde'a ...

Ve vomgnar cidden gözüm ağrıdı be abi boşluk bırak biraz :mellow:

Lore yanlışım olabilir ama sonuçta kimse güvende değil ;)

Konu Moonslam tarafından 25 Şubat 2012 - 06:45 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#63 silentbullet

silentbullet

Scout

• Members
  • 209 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2012 - 02:00 ÖÖ

Şimdi tabiki eğer cumhuriyetle yönetilseydi Lordaeron, derdik ki evet Lordaeron Forsakenlarındır. Ama adı üstünde Krallık yani babadan oğula geçiyor yönetimi. Kralı kimdi? Terena Menethil. Noldu ona? Öldü. Yeni kralın kim olması gerekiyor? Prens Arthas. Ona noldu? Ee o da maalum. Peki şimdiki kralı kim olacak? Kralı yok AMA kraliçesi var. Tam olarak kraliçesi demek uygun mudur bilmiyorum ama şu an için oyunda ki statüsü belli olmayan(statüyü geç oyunda olmayan ama gelecektir muhakkak) Calia Menethil. Yani Lordaeron'un tapusu Calia Menethil'dedir. Prensesimiz gün yüzüne çıkmadan, birşey söylemeden, yapmadan etmeden Forsakenler 'Burası bizimdir' diyemez, deme haklarıda yoktur.

BENCE prensesimiz ortaya çıktığında şöyle söyleyebilir; 'Ben sizin kraliçenizim ve sizi tedavi edip tekrardan bedene sokacam, bu topraklar tekrardan yeşerek, domates patlıcan yatişecek' ki bu bazı(bunu kabul edenlerin) forsakenların tekrar human olması demek ve kabul etmeyen Forsakenların Lordaerondan çekip gitmesi demek. Haaaa olur da mal sahibi yerini almaya gelipte banshee kraliçesi karşı çıkarsaaaa o zaman Forsakenlar Lordaeron da işgalçi olur. Sonra noluuur? Gilneas da ki Ally kardeşlerimize kemik partisi veririiiiiz http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif Kısacası Sylvanas'a karşı savaş açılır ve Ally ın ezici üstünlüğü ile sonuçlanır.

YADA 'Size yaşattığımız acılardan dolayı özürdiliyor, Lordaeron'u size bırakıyorum' der. Kiiii, bu durumda da Lordaeron tamamen Forsakenların olur. Şöyle söyleyecektir gibi kesin bir ifade diyemeyiz.

Bu arada Sylvanas Arathi'yi vebaya bularken Tirion'da elleri ceblerinde beklemez. Sonuçta o da eski bir Lordaeronlu ve Lordaeronun varisi (yada Alliance of Lordaeron'un içinden birisi) gelip bütün Lordaeronluları şöyle yada böyle tekrardan birleştirdiğinde Tirion'un o safa katılmaması için hiç bir neden yok zaten önceden de o saftaydı sonra Argent'a geçti. Hapşırsan gelecek zaten ;) Argent'tan ayrılıyorum der ayrılır. Zaten Argent LK'i devirdikten sonra misyonunu büyük ölçüde tamamladı bundan sonra yoluna Tirion'suzda devam edebilir.

Haa Horde'un eli armut mu topluyor? Hayır tabiki de yukarda koskoca BE'ler duruyor. Her ne kadar eski güçleri olmasada bu olaylar olana kadar toparlanırlar. Ama dediğim gibi Prenses Calia'nın ortaya çıkması lazım bu dediklerim için çünkü varis o. Ve ortaya çıkması olası bir Lordaeron savaşında Ally a büyük ve ummadığı bir destek olur. SW Krallığı(belki, kral kalimdordan destek gelmemesi için oraya saldırabilir)-İF-Gnomelar-Gilneaslılar-eski Lordaeronlular vs Forsakenlar-BE'ler-Kalimdor Horde'larından birileri(o da belki, maalum kralımız kalimdora bu kadar yerleşmişken Kalimdordan birilerinin EK'ya gelmesi biraz zor gibi).

Kısacası Forsakenlar Lordaeron'da işgalçi mi, sahibi mi? Şu an için belli değil. Belli olmadığı içinde 'Forsakenlar sapına kadar haklı' demek gibi birşey olamaz bence.

Bu arada Prenses nerdeydi iyide bu zamana kadar derseniz; kardeşinin babasını öldürdüğünü görünce saklanmış olabilir, kocasını arıyor olabilir vs. Ama lore bakımından MoP'ta gelmesi büyük ihtimal. Diyeceksiniz ki Kraliçe Lianne Menethil var daha Prenses Calia'ya ne hacet?. Evet var ama benimde analarıya işim olmaz birader, direkt kızlarla :mellow:

Lore eksiğim vardır illaki koskoca lore ve sürekli güncelleniyor ama bilgim kadarıyla bende bunu yazdım. Baktım Forsakenlar haklı maklı muhabbeti dönüyor http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0

#64 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2012 - 11:15 ÖÖ

Arkadaşlar kasmaya gerek yok yahu. Lordaeron şuan kimin elinde?
-Forsaken.
Forsaken orduları, Gilneas savaşında veba kullandığı sırada Tirion ne yaptıda, Arathi'de tepki gösterecek?

Ayrıca bende Sylvanas ve Forsaken fanıyım ama bunlar birer kurgu, neden bu kadar savunuyorsunuz yahu Alliance'yi yada Horde'u, hepimiz kardeşiz boşverin gitsin.:D

Konu SoulSlay tarafından 28 Şubat 2012 - 11:16 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#65 Caesar

Caesar

Scout

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2012 - 05:28 ÖS

-Forsaken.
Forsaken orduları, Gilneas savaşında veba kullandığı sırada Tirion ne yaptıda, Arathi'de tepki gösterecek?

Ayrıca bende Sylvanas ve Forsaken fanıyım ama bunlar birer kurgu, neden bu kadar savunuyorsunuz yahu Alliance'yi yada Horde'u, hepimiz kardeşiz boşverin gitsin.:D

Buna Role Playing deniyor. Dışardan bakıldığında anlam veremiyorsanız bence konunun içine girip insanları alevlendirmeyin.
  • 1

#66 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2012 - 05:33 ÖS

Oyun içinde kalmayan tartışmalara "Role Playing" mi deniyor?
Öğrenmiş oldum eyvallah.
Hepimiz kardeşiz diyerek insanları alevlendirdiğim için çok mahçup oldum şimdi bak.

"İyi RP'ler" Diyerek kaçayım buradan.:D

Konu SoulSlay tarafından 28 Şubat 2012 - 05:42 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

#67 zeyfesk

zeyfesk

Senior Sergeant

• Members
  • 193 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2012 - 07:19 ÖS

Oyun içinde kalmayan tartışmalara "Role Playing" mi deniyor?
Öğrenmiş oldum eyvallah.
Hepimiz kardeşiz diyerek insanları alevlendirdiğim için çok mahçup oldum şimdi bak.

"İyi RP'ler" Diyerek kaçayım buradan.:D

oy kıyamam ben sana yaaa sen geldin de buralarda bilmediğin işlere mi karıştın :)
dişleri çok ağrıyo ondan ama yoksa hiç yapmaz öyle şeyler :)
  • 0

#68 Itachi

Itachi

Knight Lieutenant

• Members
  • 839 İleti

Yazma tarihi: 03 Mart 2012 - 11:45 ÖÖ

arifin manchester'a attığı golü arıyordum nerelere geldim
  • 0

#69 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 04 Mart 2012 - 01:36 ÖÖ

-Forsaken.

Ayrıca bende Sylvanas ve Forsaken fanıyım ama bunlar birer kurgu, neden bu kadar savunuyorsunuz yahu Alliance'yi yada Horde'u, hepimiz kardeşiz boşverin gitsin.:)

uzun zamandır şöyle alevli kımıl kımıl bi horde ally çatışması olmuyor bari o ruhu diriltelim biraz :)
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#70 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 04 Mart 2012 - 02:35 ÖÖ

uzun zamandır şöyle alevli kımıl kımıl bi horde ally çatışması olmuyor bari o ruhu diriltelim biraz :)

Yaw tamamda birbirlerine sataşıyor millet.:)
Hem ally hem horde oynuyorum ben kime sataşıcam. :)
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

#71 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 04 Mart 2012 - 09:51 ÖÖ

Yaw tamamda birbirlerine sataşıyor millet.:)
Hem ally hem horde oynuyorum ben kime sataşıcam. :)

Kendi içinde yaşa sen çatışmayı. Ne bileyim bir nevi deli cevat olabilirsin belki http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
Resmi ekleyen
  • 1
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı