İçeriğe git

Resim
- - - - -

Lilian Voss

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2011 - 10:14 ÖS

Resmi ekleyen

High Priest Benedictus Voss un biricik kızı Lilian Voss...

Valkyr lar tarafından diriltilen voss ile undead başlangıç bölgesi olan deathknell de tanışıyoruz ve daha kendisinin bir undead olduğunun farkında değil, undeadlere lanetler yağdırıyor ve babasının ona yardım edebileceğini düşünüyor.. ikna etme cabalarımıza karşın bizi dinlemiyor ve scarlet kampına doğru yol alıyor..

Daha sonra kendisi ile tekrar karşılaştığımızda scarlet kampında esir tutulduğunu görüyoruz.. ve babasından yardım istemeye gelen voss, babası tarafından gönderilen bir cellat tarafından idam edilmek üzereyken olan oluyor ve lilian bizi şaşırtıcak derecede güçlü bir karakter olduğunun ilk sinyallerini bize veriyor.. Demir parmaklı kafesin icindeyken tek hamlede dışarı cıkıp yine tek hamlede celladının canını alıyor.. biz mekanı terkediyoruz fakat lilian ile münasebetimiz henüz son bulmuş değil..

Daha sonra scarlet manastırının etrafındaki scarlet kamplarının cesetlerle dolu olduğunu farkediyoruz. biraz daha etrafta dolandıktan sonra agaça ters şekilde asılmış bir scarlet askerine denk geliyoruz.. cesedin yanına geldiğimizde kulağımıza gelen fısıltılar ve sonrasında lilian voss ile tekrar karşılaşıyoruz.

Bu sefer onunla beraber yola devam ederek, babasının bulunduğu kuleye kadar yolcuğunda ona eşlik ediyoruz... evet ancak eşlik edebildiğimizi söyleyebilirim cünkü pek yardımımız dokunmuyor...

Lilian stealth dolaşabiliyor.. ve shadow priest benzeri, etrafı siyah,mor renklerde gölgelerle cevrili.. massive death grip kullanarak etrafındaki tüm mobları aynı anda yanına cekip tek bir hareketle hepsini parcalıyor.. babasını ise kule icinde duvardan duvara vura vura katlediyor.. =)

Şimdilik görünürde lilian voss ile ilgili başka herhangi bir veri olmasada ileride bu karakterin forsaken cephesinde önemli bir mevkiye ulaşması kuvvetle muhtemel. İnternette lilian için yeni dark lady diyen bile var..

Şimdilik tek bildiğimiz şey, lilian voss'un tek başına olduğu ve önüne cıkan her scarlet üyesini katlettiği..

ha birde ek olarak şöyle birşey var..;

Resmi ekleyen

Liliana Vess - MTG Salvation Wiki
  • 0

#2 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 11:29 ÖÖ

Gerçekten etkileyici bir kişiymiş. Kim tarafından öldürüldüğü veya nasıl öldüğü ile ilgili bir bilgi var mı?
  • 0

#3 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 12:37 ÖS

Kimisi Leydimizin tahtını alır diyor ama bunu diyenler Zaten bırak Forsaken olmayı horde oyuncusu bile değil ancak Leydimiz adaletli bir liderdir eminim Liliana başarılarının karşılıgını Terkedilmişlerde bulacaktır..
  • 0

#4 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 04:43 ÖS

anlatılana göre (yeni questleri yapmadım henüz) lilian epey 6 okka durumunda, eh zamanla güzel işler çıkarır. eğer ki bu karakter magic: the gathering serisindeki liliana'dan esinlenilerek yapıldıysa, hele bir planeswalker ayarındaysa...heroes of might and magic göndermesi varsa vs. vs.... bu ablanın epey gideri olacaktır, blizzard bunun üzerinden güzel işler çevirir.

benim fikrim mi; scarlet katlettikten sonra isterse gnome olsun :)
  • 0

#5 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 06:30 ÖS

Bir güzel çalışma daha. sağol bilgiler için.
  • 0

#6 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 17 Ocak 2011 - 02:37 ÖS

Ellerine sağlık :)
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#7 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 17 Ocak 2011 - 03:08 ÖS

Gerçekten etkileyici bir kişiymiş. Kim tarafından öldürüldüğü veya nasıl öldüğü ile ilgili bir bilgi var mı?

sana ingilizce öğretmek istiyorum ankaradaysan ulaş bana
  • 0

#8 bloklendro

bloklendro

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 17 Ocak 2011 - 06:29 ÖS

Henüz acemi sanırım biraz daha tecrübe kazandıktan sonra müthiş bi karakter olabilir xD
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı