İçeriğe git

Resim
- - - - -

Skinningi sıfırlamayı düşünüyorum ne alim

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 Sadiechan

Sadiechan

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 04:48 ÖS

meslek olarak lw + skinning seçtim skinningi sıfırlamayı düşünüyorum yerine ne kasim engineering kasması pek zor bişi değil gibime geldi fazladan 1 parça epic itemim olur en azından bide galiba Diamond-Blade Shredderlardan deri çıkartabılıomuşlar sizce ne yapim?
karakterim rogue
  • 0

#2 Siwolk

Siwolk

Legionare

• Members
  • 479 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 05:01 ÖS

Rogue ile pvp yapiyorsundur büyük ihtimal, pvp yapan her chara gidiyor engineering. Ama kasarken tabi gerekli materiyaller lazim. Bunlarida almaya kalksan yaklasik 5-6k ediyordu bizim realmdeki fiyatlara göre. (450 skill puanina göre bu fiyat)

Paran var ise yada baska minning meslegi olan bir charin varsa kasabilirsin. PvE icin eldivene haste basiliyor oda iyidir her türlü.
  • 0

#3 Sadiechan

Sadiechan

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 05:23 ÖS

para konusu mühim deil bana çok para kazandırcak bişede istemıorum sadece pve pve konusunda +sı hangi mesleğin en çok onu merak ediyorum
  • 0

#4 SwarLz

SwarLz

Knight Lieutenant

• Members
  • 745 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2011 - 08:13 ÖS

İstediğin şey pvp içinse engineering özellikle bi rogue için ideal.JC hem pvp hem pve için güzel olabilir çünkü sana ekstradan 3 adet normalinden daha fazla stat veren soket takmana izin veriyor.BS ise genelde pve için tercih edilen,bracera ve eldivene soket açmak için.skinningi silerek gelen ciriti de silmiş oluyorsun ondan.
  • 0

#5 knuckle

knuckle

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 08 Ocak 2011 - 02:22 ÖÖ

Engineering iyidir, güzeldir. Dediğin gibi mis gibi itemin de olur. Gerçi ben engineeringi sildim, herbalism aldım yerine. =)
  • 0

#6 aLCuiN

aLCuiN

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 08 Ocak 2011 - 03:37 ÖÖ

Yorumlara bakılırsa; sen skiningi sileceksin ve yerine hiç birşey almıyacaksın :P. En iyisi tek proffesionla tıkıl ohhh mis :D.
  • 0

#7 aysays

aysays

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 39 İleti

Yazma tarihi: 08 Ocak 2011 - 07:28 ÖÖ

para konusu mühim deil bana çok para kazandırcak bişede istemıorum sadece pve pve konusunda +sı hangi mesleğin en çok onu merak ediyorum

para nasıl mühim olmaz efenim sen kazan ki bize faydan olsun dimi http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/eek.gif bide şu dc olayına çözüm bul lütfen;)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı