İçeriğe git

Resim
- - - - -

tailoring- skining

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 Charissa

Charissa

Üye

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2011 - 12:30 ÖS

Merhabalar ,
Sizlere 2 sorum var

1-Skiningde Derileri nasıl cloth parçalarına çevireblrm ?
2-Tailoring uğraştıran bir meslekmidir?

oyundan kimse cevap vermedi veya yardımcı olmadı , o kadar trade kanalından bağırdım :) belki kızacaksnz ne bicim topic die ancak başka çarem kalmadı , cok ugrastım ama bulamadım şimdiden teşekkürler

• 0

#2 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 10 Ocak 2011 - 12:33 ÖS

Merhabalar ,
Sizlere 2 sorum var

1-Skiningde Derileri nasıl cloth parçalarına çevireblrm ?
2-Tailoring uğraştıran bir meslekmidir?

oyundan kimse cevap vermedi veya yardımcı olmadı , o kadar trade kanalından bağırdım :) belki kızacaksnz ne bicim topic die ancak başka çarem kalmadı , cok ugrastım ama bulamadım şimdiden teşekkürler

derileri cloth a ancak derileri AH de satıp AH den cloth alabilirsin onun dısında imkanın yok.

tailoring ugrastıran meslek mi .evet bolca cloth toplaman gerekecek ve cogu zaman AH e bile gidebilirsin ozellikle eski haritaların cloth ları.
  • 0

#3 Charissa

Charissa

Üye

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2011 - 12:45 ÖS

peki bu clothları nerden bulabilirim , bi yerde derileri cloth a çeviriyormuşsun die okumuştum , sadece drop mu :S
  • 0

#4 kurcenli

kurcenli

Scout

• Members
  • 53 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2011 - 03:13 ÖS

derileri cloth çeviremezsin öyle bir şey yok yanlış duymuşsun, clothlar kestigin mooblardan düşüyor, wowhead'den aradıgın clath ismini girersen en çok hangi moblardan düşüyor görebilirsin.
  • 0

#5 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2011 - 03:58 ÖS

Eğer zindan yapıyorsan ve zindan mobları humanoidse en çok oradan düşer. Bununla birlikte her humanoidden düşme şansı olur. (İlla zindan gerekmez)
  • 0

#6 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2011 - 04:11 ÖS

Vaktı zamanında ben yazdıydım hangi cloth hangi bölgeden ne kadar sıklıkla düşer diye (bölge derken oradaki humanoid mobları kastediyorum) amma silmişler zannımca. Kargacanın da dedği gibi tüm humanoidlerden düşer, Cloth - Items - World of Warcraft linkinde cloth'lar yer alıyor tıkılarsan üzerlerine ayrıntılı bilgiyi bulabilirsin.
  • 0

#7 sarpbora

sarpbora

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2011 - 10:26 ÖÖ

Cataclsymde tailoring de masterlık duruyor mu yoksa kalktı mı???
  • 0

#8 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2011 - 12:55 ÖS

varda artık bir katkısı yok öyle

@Charissa 4,06da tailoringlerin cloth droplama sansı %100 arttırılcak buda baya rahatlatır seni
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı