İçeriğe git

Resim
- - - - -

Blizzard onayladı

• Please log in to reply
Bu konuya 54 yanıt gönderildi

#21 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 12 Ocak 2011 - 04:41 ÖS

O yuzden Male karakter acmayalım :D
  • 0

#22 cyceno

cyceno

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 12 Ocak 2011 - 05:41 ÖS

Belf gay ise, orc onu motora atabiliyor ve ''kız arkadaşlarım'' derken belfide dahil ediyorsa orc ne oluyor? Maçomu? Bence orcta gay. Tüm orclar gay xD
  • 0

#23 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 12 Ocak 2011 - 05:46 ÖS

Belf gay ise, orc onu motora atabiliyor ve ''kız arkadaşlarım'' derken belfide dahil ediyorsa orc ne oluyor? Maçomu? Bence orcta gay. Tüm orclar gay xD

orc döşüü kıllı karizmatik oluyor..
  • 0

#24 knuckle

knuckle

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 12 Ocak 2011 - 06:00 ÖS

Peki bu durumda belf hatunları nasıl çoğalabiliyorlar ? Bölünerek ? Bütün belf'ler amip ?
  • 0

#25 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 12 Ocak 2011 - 06:11 ÖS

gaylik humanlara özgü bişey.. (böylede korurum belfciklerimi)
  • 1

#26 bigcenk

bigcenk

First Sergeant

• Members
  • 371 İleti

Yazma tarihi: 12 Ocak 2011 - 09:09 ÖS

YouTube - Horde Does Not Want Paladins! / Horde Paladin İstemiyor! bu parçayı horde blood elf istemiyor diye değiştirmek lazım...
  • 0

#27 DjOmeR

DjOmeR

Scout

• Members
  • 336 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2011 - 01:09 ÖÖ

Oynayanlarda da gay olabilir dislamayalim mantigi tabi.
Ama dislasalar daha iyi.
  • 0

#28 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2011 - 03:18 ÖÖ

Hiç Karakterinizi don atlet dolastırmadınız mı ? o zaman bizzat don atlet dolasmıs mı oldunuz ? oyunda Male Belf biraz kırık orası bi gercek de (dans etmesi ve /silyy sakalarındanyola cıkarak bunu yazıyorum) Oyuncuyla uzaktan yakından alakasını Çözemedim. ne yani simdi goblin oynayan herkes kepce mi Blizzard goblin oynayanlara kepce mi demek istiyor? yada Female Nelf oynayanlara balon bacak mı ? Oyun bu, tadına varmak lazım :D. Buarada o gorev muthisti Deathwing'i yumruklamak acayip eglenceli. Bir de gnome un bahsettigi dunya küçültücü alet super bi mizah anlayısı :D
  • 0

#29 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2011 - 06:15 ÖÖ

Resmi ekleyen
aaa oda ne Gelbin diye blood elf var kihkihkihkihkhikhikh kesin var bu belflerde bişey.zaten silly yapınca hotter than me diyolar khikhihkihkhih...

Orc başlangıç bölgesinde Yarrog baneshadow diye bi npc var ikihkhihkhihkhiki...

Motorlu orca erkek blood elf vermişler ama sorun blood elfte kihkihkhihkhihki...

homofobik olmaya gerek yok beyler alt tarafı bir oyun ve bu oyun içinde cinsellikte barındırmıyor.herşeyden nem kapmaya hacet yok veya çoğu kişinin anlam veremediği blood elfler gaydir saçmalığını uzatmaya
  • 0

#30 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2011 - 07:23 ÖÖ

ya zaten ben buralara gelebileceğini tahmin etmiştim, pek şaşırmadım.. blood elf oynayan gaydir cıkarımları yapanlar yada analiz sonucu olarak bunu görenler bile var aslına bakarsanız bunada şaşırmadım..

kısa özet geceyim, bütün blood elfler gay değildir ama eğilimli ırk olduğunu inkar edicek yok sanırım.. blizzardda oyun icine yerleştirdiği kücük esprilerle bunu belli ediyor bize..

fakat blizzard bile bunun makarasını oyuna eklerken, bizim millet davasını yapıyor.. ben bu noktayı anlayamıyorum.. bence bir yerden sonra bu iş ruh hastalığına doğru gidiyor.. insanlar sırf oynadıkları karaktere gay dediler diye saldırganlaşıyorlar, cok ilginc..

Konu Malkavian tarafından 13 Ocak 2011 - 07:39 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#31 Hangman2

Hangman2

First Sergeant

• Members
  • 300 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2011 - 08:42 ÖÖ

Ufacık bir şarkı sözü ne kadar büyüdü ya.Hayret edilcek bir olay.
  • 0

#32 Al'Akir

Al'Akir

Scout

• Members
  • 363 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2011 - 12:43 ÖS

Bunu var ya bu kadar takan bir bizim millettir. (: 3 sayfa tartışırız!
  • 0

#33 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2011 - 01:16 ÖS

Belflerin gaye benzediğini hiç düşünmüyorum. Horde oynasam yine belf oynarım. Bana göre en erkeksi ırk.
Bir gayle birlikte olan aktif de olsa gaydir. Bu durumda orclar da gay olmuş olur. Kaldıki ırkların tamamı da gay olsa bu oynayanların straigth olmalarına mani değildir.
Ben belflerle bu şekilde dalga geçilmesine çanak tutan blizzi onaylamıyorum. O zaman yapmayacaktın arkadaş böyle bir ırk. Ha gerçi bu tarz şeyler olmasa horde tarafı toptan belf oynayacak diye korkuyor olabilirler.
  • 0

#34 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2011 - 02:43 ÖS

Ha gerçi bu tarz şeyler olmasa horde tarafı toptan belf oynayacak diye korkuyor olabilirler.

+1

gerçi tauren paladin le biraz dengelendi gibi durum. troll druid de dahil tabiki buna. alliance da ortalık karıştı biraz. worgende worgen. başka bişey görmüyorum
  • 0

#35 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2011 - 03:06 ÖS

Göremezsin zaten. Ally tarafı betadan beri sıkıldı artık cici cici karakterlerden (cüce hatunlar hariç:D), hem karizmatik hem çirkin hemde cici değil. Haklılar yani.

Not: Sakın dranie demeyin forumda bununla ilgili bir başlık olduğunu hatırlatırım, sahi ne oldu o başlığa ya:D
  • 0

#36 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2011 - 04:21 ÖS

Worgen candır. Yine de gnome ftw. Geçen bir worgen warrior gördüm tutmuş önünde kılıcı hacivat gibi. Peşpeşe takla atıyor. Çok saçma geldi bana. Ben worgenin silahlarının görünmemesinden yanayım, Druid gibi.
  • 0

#37 hammerusta

hammerusta

Corporal

• Members
  • 82 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2011 - 10:43 ÖS

Not: Sakın dranie demeyin forumda bununla ilgili bir başlık olduğunu hatırlatırım, sahi ne oldu o başlığa ya:D

Türklerin Dranei Sevdası :D

Blood Elf erkekleri oyunun en yakışıklı tiplemesi bence o yüzden bu kadar kıskanılıyor :)
  • 0

#38 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2011 - 11:35 ÖS

Belf erkekleriyle olayımız kedi-ciğer olayı değil. Hem onlar elimizin kiri bile olmazlar o eşşşşek kadar kulaklarla:p

Ayrıca Kargaya katılıyorum. Bilmiyorum belki ileride yapılır ama ümitli değilim.
  • 0

#39 Obiira

Obiira

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 02:37 ÖÖ

Horde'nin yüz karası:D Ben yıllarca arkadaşlarıma dedim dinlemediler, karakterin koşması faul bi kereee... kıvırıyor resmen:D
  • 0
Biz Ne Alliance lar Gördük..!! GüL güL öLdüK...!!! :rolleyes:

#40 asil456

asil456

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 10:05 ÖÖ

Kimse oyun içinde bu ırktan birine durup durduk yerde gay demiyor. Bglerde çok oluyor bu durum.Özellkle adam paladinse. Bi rogue gelir stun atar kesmeye çalışır tam ölecekken bizim pala açar bubble ı, rogue "gay! gay!" diye söver. Tabi biz anlamayız ne dediğini o ayrı.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı