İçeriğe git

Resim
- - - - -

Blizzard onayladı

• Please log in to reply
Bu konuya 54 yanıt gönderildi

#41 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 10:33 ÖÖ

Male Belf oyun içindeki en yakışıklı ve atletik görünümlü ırk. Hemen hemen tüm setler üstünde güzel duruyor,koşuşu kıvırtarak falan değil müthiş atletik ve her an adamın ağzını burnunu dağıtacak gibi koşuyor. Duruşu müthiş havalı ve narsist bir tavrı var.

Adın çıkacağına canın çıksın derler ya burda ne yazsak boş. Bir saat açıklama yaparsın gay elf zuhahah deyip işin içinden çıkarlar.

Dişi nelf'lerin gülüşüde pavyon kadınlarına benziyor mesela,dişi dwarf'ların vücudu dummy gibi. Erkek Dranei'lerin göğüsleri basınçtan patlayacak gibi,Worgen'lar fareye benziyor koşuyor mu cast mi ediyor belli değil. Gnome'lara söylecek laf yok zaten eski Yeşilçam Keloğlan filmlerindeki saray soytarılarına benziyorlar.

Yanılmıyorsam Belf oyunda en fazla tercih edilen ırk. Blizz'in bu durumu baltalamak için bu tip komiklikler yaptığını düşünüyorum,Racial'lerine nerf gelmesi de yakındır demedi demeyin. =)
Bir tarafı rezil ederek nüfus dengelemesi yapmaya çalışmak Blizz politikasıdır. Horde'un Tol Barad gibi yerlere girememesi,bg bekleme sürelerinin Ally'nin 8-10 katı olması da bunun bir parçası bence.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#42 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 12:47 ÖS

Male Belf oyun içindeki en yakışıklı ve atletik görünümlü ırk. Hemen hemen tüm setler üstünde güzel duruyor,koşuşu kıvırtarak falan değil müthiş atletik ve her an adamın ağzını burnunu dağıtacak gibi koşuyor. Duruşu müthiş havalı ve narsist bir tavrı var.

Adın çıkacağına canın çıksın derler ya burda ne yazsak boş. Bir saat açıklama yaparsın gay elf zuhahah deyip işin içinden çıkarlar.

Dişi nelf'lerin gülüşüde pavyon kadınlarına benziyor mesela,dişi dwarf'ların vücudu dummy gibi. Erkek Dranei'lerin göğüsleri basınçtan patlayacak gibi,Worgen'lar fareye benziyor koşuyor mu cast mi ediyor belli değil. Gnome'lara söylecek laf yok zaten eski Yeşilçam Keloğlan filmlerindeki saray soytarılarına benziyorlar.

Yanılmıyorsam Belf oyunda en fazla tercih edilen ırk. Blizz'in bu durumu baltalamak için bu tip komiklikler yaptığını düşünüyorum,Racial'lerine nerf gelmesi de yakındır demedi demeyin. =)
Bir tarafı rezil ederek nüfus dengelemesi yapmaya çalışmak Blizz politikasıdır. Horde'un Tol Barad gibi yerlere girememesi,bg bekleme sürelerinin Ally'nin 8-10 katı olması da bunun bir parçası bence.

Ne güldüm ya gene. :D Süper olmuş. :)
  • 0

#43 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 02:56 ÖS

Resmi ekleyen

Fazla söze gerek var mı:D
  • 0

#44 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 02:59 ÖS

resimin üstüne söze gerek yok:))
  • 0

#45 Nakavt

Nakavt

Knight Lieutenant

• Members
  • 561 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 04:43 ÖS

bence o bir female dwarf , Blood elf femaleye dönüşmeye çalışırken yanlışlıkla male blood elf'e dönüşmüş blood elf male'nin bile kendi formundan daha güzel olduğuna kanaat getirip bi şansımı deneyeyim demiş :D (hayal gücünün sınırlarını zorladım :D )
  • -1

#46 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2011 - 05:40 ÖS

racial nerf geldi bile :D
  • 0

#47 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2011 - 12:17 ÖÖ

blood elfler gaydir. ayiran kardeştir.

bana gay deme. gay sensin. dediğinde sana :D neyse
  • 0

#48 Kratos

Kratos

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 05 Mart 2011 - 01:59 ÖS

blood elflere oyunda gay yaftası yapıştıranlarda sadece türklerdir bu arada =D
  • 0

#49 tetryl

tetryl

Knight

• Members
  • 333 İleti

Yazma tarihi: 05 Mart 2011 - 02:04 ÖS

eminmisin?
  • 0

#50 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 05 Mart 2011 - 03:42 ÖS

Gayladin sözünü ben ilk bir fransızdan duymuştum:rolleyes:
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#51 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 05 Mart 2011 - 04:39 ÖS

amanda aman topiccağıızııım hortlamışşş...

buarada kızılderililerden sonra blizzardında türk olduğu ortaya cıktı..
  • 0

#52 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 05 Mart 2011 - 05:10 ÖS

Onu biliyorduk zaten Malkavian, adamlar aydan korktukları için açıklayamıyorlardı...
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#53 GrimmJowJaggerJacK

GrimmJowJaggerJacK

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 30 Mayıs 2013 - 03:55 ÖÖ

Blood elf erkekleri kadar yakışıklı bir ırk gösterin bana !! Bir kere o kadar sert bakan birine gay denmesi aşırı saçma ya. Blood elfler savaşçı ruhlu bir ırk sadece kendi menfaatleri doğrultusunda haraket eden ve öylede olmalı bence yaşantı süren bir ırk. Blood elflere gay diyen arkadaşlar madem gay gibi görüyorsunuz blood elflere bunun sorunu blood elflerde değil ozaman onu çizen kişidedir ama alakasız konuşuyorsunuz gram zerre gay gibi olduklarını görsem asla blood elf char açmazdım tam aksine yakışıklı karizmatik ve ne item giyse üstüne yakışan bir ırk bide Dk açtınmı zaten olay bitmiştir ozaman zaten blood elflikle alakaları kalmıyor gözleri masmavi ve biliyorsunuz ki dk blood elfler gücünü demonlardan almıyor bu yüzünden daha çok high elflere benzerler...

Konu GrimmJowJaggerJacK tarafından 30 Mayıs 2013 - 03:56 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#54 GrimmJowJaggerJacK

GrimmJowJaggerJacK

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 30 Mayıs 2013 - 04:02 ÖÖ

Bide bizim Türk milleti çok özenti görüyolar birilerinden neymiş efendim belfler gaymiş falanmış filanmış hoppa onlarda aynı lafları söylüyolarlar ya biraz kendiniz olun arkadaşlar benim gittiğim cafenin sahibide wow oynuyor oda blood elf kız hastası ne char açsa blood elf kız açıyor ben erkek dk blood elf açtım benim chara habire gay diyor ya bi bırakın harbi bırakın bu zihniyet terketsin birader özentilik yapmılması gerek kirli sakal falan mı olması gerek humanlar gibi maymuna benziyorlar ;)
  • 0

#55 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 30 Mayıs 2013 - 11:46 ÖS

sanırım "gay"sin.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı