İçeriğe git

Resim
- - - - -

Dizi Tavsiyesi

• Please log in to reply
Bu konuya 188 yanıt gönderildi

#1 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 18 Ocak 2011 - 09:09 ÖS

Bütün Dizi&Film&Müzik&Kitap bölümüne baktım dizi tavsiyesi ile ilgili bir konu bulamadım.(Eğer gözümden kaçtıysa kusura bakmayın :D ).Bende böyle bir konu açmaya kara verdim.Saatlerce wow oynamaktan sıkılan canlarımızı buradan birbirimizden aldığımız dizi tavsiyeleri ile şenlendirebiliriz diye düşünüyorum :D.Dizi wow oynamamızı engelleyecek kadar uzun olmayıp o an sıkılmış olan canlarımızı eğlendirecek kadar yeterli uzunluktadır.Bekliyorum tavsiyelerinizi... :)
  • 0

#2 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 18 Ocak 2011 - 09:58 ÖS

Sons of Anarchy
  • 0

#3 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 18 Ocak 2011 - 10:37 ÖS

Sons of Anarchy

ben onun ilk bölümüne baktım pek sarmadı fakat ileriki bölümlerin daha iyi oldugunu duydum biara tekrar bakıcam şu finaller gecince.. ama adının hakkını vermeyen bir yapıt oldugunuda duydum birkac yerden.. yinede ilk fırsatta en azından ilk sezonu bitirmeyi düşünüyorum..

ayrıca;

Hiç şüphesiz, biz oz 'u dünyanın en iyi dizisi olsun diye yarattık..

o kadarda iddialıyımdır...

Oz (TV series) - Wikipedia, the free encyclopedia
Oz (TV Series 1997–2003) - IMDb

şurada 1-2 video.;

trailer havasında birşey;
http://www.imdb.com/...y/vi1117454617/

dizinin acılış videosu;

sırf augustus hill karakterinin (tekerlikli sandalyedeki abimiz) dizi icerisinde kısa kısa girdiği paragraflar bile diziyi izlemek icin bir neden sayılabilir.

Attention;

Bu dizi WoW oynamıyorken doğan boş zamanlarda izlenmez, oz izlenmiyorken doğan boş zamandan dolayı WoW oynanır.. doğrusu hala bu kadar iyi ("iyi" kısmına argo bir kelime daha çok yakışıyor fakat malum f.kuralları) diziler cekiliyor olsaydı ben wow falan oynamazdım herhalde..

Konu Malkavian tarafından 18 Ocak 2011 - 11:01 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 18 Ocak 2011 - 10:59 ÖS

Spartacus diyorum ama izlemeyen yoktur herhalde :D Tudors da güzeldir
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#5 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 18 Ocak 2011 - 11:13 ÖS

Stargate'e sardım ben. Nerden bulduysam ilk filmini buldum arşivde, sonra sgu'yu indirdim, şimdi sg-1 indirmeye uğraşıyorum.
  • 0

#6 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2011 - 01:03 ÖÖ

Oz epey iyiymiş 1 bölüm izledim yarın devam ederim artık
  • 0

#7 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2011 - 02:12 ÖÖ

fx diye bir kanal var o kanalı izle :D

legend of the seeker izle :D
  • 0

#8 jediardeth

jediardeth

Centurion

• Members
  • 862 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2011 - 02:39 ÖÖ

izlemediysen mini dizileri bi izle önce pasifik sonra band of brothers o gazla zaten sons of anarchy de gideer spartacus de gider. how i met your mother ? big bang theory ? house ? abarttım mı..
  • 0

#9 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2011 - 02:43 ÖÖ

coupling..
  • 0

#10 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2011 - 02:59 ÖÖ

SuperNatural
  • 0

#11 ZoRi

ZoRi

Scout

• Members
  • 217 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2011 - 09:40 ÖÖ

SuperNatural

Kesinlikle tüm sezonlarını sırayla üşenmeden izlemenizi tavsiye edeceğim bir dizidir... Kimi bölümleri güldürür, kimi bölümleri zıplatır... Kimi zaman Sam'e söversiniz, kimi zaman Dean'e "ha ha ha herif tam piç ya adamım ya" dersiniz...

Bu arada V'yi tavsiye ederim etkili işliyolar konuyu...
  • 0

#12 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 19 Ocak 2011 - 10:01 ÖÖ

Big Bang Theory
House M.D
The Mentalist
Super Natural
Fringe

bunlari izlerken WOWdan geri kalma...
devamsizlikdan Guilden atmasinlar sonra :D

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#13 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2011 - 10:36 ÖÖ

Sevdiğim dizilerin bir .oğundan behsedilmiş.
Oz u cine5 te her perşembeyi iple şekerek izlerdim. Gerçekten de çok güzel bir dizidir. Birden yayından kaldırılmasına çok üzülmüştüm.
Spartacusu cnbce versiyonuyla değil, sansürsüz haliyle seyredin bence.
Fringe, i beğenmiştim ama, bir yerden sonra belki de seyrettiğim internet sitesinin sırayı şaşırmasından vb dolayı çok mantıksız gelmeye başladı.
Heroes ve Lost tan kimse bahsetmemiş sanırım, gerek yok diye düşündüler.
Smalville ve doktor who yu şiddetle öneririm. The walking dead için iyi diyorlar küçüklüğümden beri severim zombileri (içinde hep cıbıl bir hatun olur ve ölür)
Dexter bir fenomen ve malcolm in the middle dizisinin babasının oynadığı bir dizi var e2 de denk gelmediğim için bilmiyorum ama, ona da iyi diyorlar.

Bigbang theory, coupling ve how i met your mother komedi tarzını sevenler için süper. Ben according to jim i de pek beğenirim. Scrubs demezsem jd bana kızar. Two and a half man az kalsın aklımdan çıkıyordu.

Tabi bir türk dizisi olaraktan 7 numara. Bulabilirseniz çok iyidir.

Var bir sürü yahu. Uğraştırmayın beni.

ek: v nin ilk 3-4 bölümünü seyretmiştim sonra diziye ara verip tekrar yayınlamışlardı iyiydi. Sonra ne oldu onu da izlemeyi bıraktım.
  • 0

#14 Meteora*

Meteora*

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2011 - 10:44 ÖÖ

V
True Blood
Supernatural
Sons Of Anarchy
Dexter
Spartacus

benim sana önerebiliceklerim Spartacus'u karganın dediği gibi sansürsüz izlemenizi tavsiye ederim
  • 0

#15 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2011 - 05:15 ÖÖ

Bir yanlış anlaşılma oldu galiba ben kendime dizi önerisi istemedim. http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/cool.gif Sevdiğiniz hoşunuza giden dizi olursa paylaşın diye düşünmüştüm. :D Yani herkes faydalansın.Bu arada bende bir tane öneriyim daha yeni başladı 2. bölümünde ama hoşuma gitti 'shameless' +18'dir ona göre :D
  • 0

#16 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2011 - 05:18 ÖS

Leverage ı kesinlikle izlenmeli. Beğenilirse Human Target de izlenebilir arkasından.
Polisiye tarzı NCIS, Criminal Minds ve CSI serileri bence en iyileridir.
The Defenders diye bir şey buldum torrente yapıştım bu akşam bakıcam.
  • 0

#17 Sepiroth

Sepiroth

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 22 Ocak 2011 - 03:57 ÖS

Leverage bir hostile çakması. Onun kadar başarılı olmasada izlemeye değer.

Yani hiç biriniz "how i met your mother" izlemedimi? Vakit kaybetmeden başlayın hem kısa hemde espiriler legen bunun için bekleyin dary legendary... Anlayan anladı :)

House Hani dota oynarken mh kullananlara yakıştırdığımız iki harfli kısaltma bu doktor için en uygun olanıdır.

Yerli dizilerin en iyisi Sakarya fırat. Her izleyişimden sonra horde avına çıkarım :)
  • 0

#18 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 23 Ocak 2011 - 01:04 ÖÖ

the big bang theory bu hafta fena yarmış.. [4x13]
  • 0

#19 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 23 Ocak 2011 - 11:38 ÖÖ

behzat amirimden bahseden olmamış hiç ayıp valla çok ayıp. geçen hafta hrant dink suikastine yapılan gönderme falan epey güzeldi. güzel dizidir amirim "bi sus la" demeden ben bu konuyu kapatayım :)

oz süper diziydi cine 5 in şifreli olduğu zamanlarda şifresiz olarak yayınlaması biz türk insanına yaptığı bir kıyak olmalı. sonracığıma legend of the seeker vardır, her ne kadar bütün seriyi çekememiş olsalar da, ki yayından kaldırılması büyük hataydı.. reyting kaygısı, izlenmeye değer. fringe ve merlin güzeldir. fringe çok uzun olmasa da bana uzun gelen bir aradan sonra geri döndü merakla bekliyoruz. spartacus kesinlikle sansürsüz izlenmeli.

sonra efendim six feet under bahsi geçmemiş dizilerden, true blood ne kadar saçma olsa da alexander skarsgard yüzünden izlettirmiştir kendisini. flashforward güzeldi ama "süper zekalı" amerikan izleyicisine biraz büyük gelmiş olmalı ki bu da reyting kaygısına durduruldu. sons of anarchy fena sarmıştı beni ve son olarak bol boş zaman sahiplerine güzel vakit geçirtebileceğini düşündüğüm unnatural history geliyor aklıma.
  • 0

#20 asil456

asil456

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti

Yazma tarihi: 23 Ocak 2011 - 02:16 ÖS

Criminal Minds ve House güzel. Tavsiye ederim.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı