İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cataclysm Dungeon Problemi

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 ZoRi

ZoRi

Scout

• Members
  • 217 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2011 - 09:24 ÖÖ

Arkadaşlar Vals'jir de su altında Abyssal Depths girdabının içindeki dungeon a (Throne of the Tides) kadar olan bütün görevleri yaptım, instance ın iç tarafındaki NPC den dungeon görevlerini bile aldım.

Lakin ger gör ki dungeon queue listesinde bu dungeon ın adını bile göremiyorum. şu an 84 olduğum için item level sorunu olacağını sanmıyorum. Nedenini bilen birisi benimle bunu paylaşırsa müteşekkir olurum, teşekkür ederim.

Edit: Şimdi bir ingilizce forumdan gördüm, ToT normal versiyon 80-83 arası dungeon olarak gözüktüğü için ben 84 olarak göremiyorum, şimdilik sadece 85 de Hc'sine girebilecek durumdayım.

Normal olarak yapılması için şu an manual olarak parti bulmak gerekiyor (achievement için). Ama bu gereği ortadan kaldıracaklarmış, hayırlısı.

Konu melodist tarafından 24 Ocak 2011 - 10:40 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 guardian99

guardian99

First Sergeant

• Members
  • 432 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2011 - 12:11 ÖS

Kendin pişir kendin ye olmuş :( Kolay gelsin.
  • 0

#3 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2011 - 12:36 ÖS

yanılmıyorsam 84 ve 85 lvlde throne of tides ve blacrock caverns dungeonları düşük lvlde kaldığı için görükmüyor. en son 83 lvlde o dungeonu görebiliyon. 85 lvl olduğunda hc moddan görebilin ancak onları. yada kendin party kurup gideceksin.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı