İçeriğe git

Resim
- - - - -

Defending the Rift

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 Aralath

Aralath

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2011 - 06:30 ÖS

Arkadaşlar bu görevin nasıl olacağını bilen var mı? Abyssal Dephs de erunak tan alıyoruz görevi ve erunak ile konuşuyoruz.. Sonra bir cinematic giriyor ve kendimi denizaltının içinde buluyorum. Sonrasında tüm herkes kayboluyor ve nefesim tükeniyor ölüyorum.. Nedir bu işin çağresi bilen varmı? Yabancı forumları araştırdım ama bir bug varmış sanırım bunu öğrendim.. Bilen birisi varsa yardımcı olursa sevinirim..
  • 0

#2 spawn

spawn

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2011 - 08:03 ÖS

o quest maalesef biraz sıkıntılı bir bugdan ötürü doğru phase'e geçemiyorsun sana tavsiyem çarşamba günleri server resetten sonra yapman o zaman sorun kısa bir süre içinde olsa çözülmüş oluyor ve doğru phase'e geçebiliyorsun.
  • 0

#3 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 26 Ocak 2011 - 11:47 ÖÖ

cinematic ten sıkılıp wowu aşağı atarsan da öyle oluyor. cinematic i izlemene rağmen herkes kaybolmuşsa biraz bekle geri gelebiliyorlar. gelmiyorsa ölmeden abandon et, questi tekrar al.
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#4 Aralath

Aralath

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2011 - 01:29 ÖS

Ya aslında questi ilk başta yapıyordum herşey düzgündü. Bu aralar wow beni durduk yere disconnect etmeye başladı. Yine disconnect oldum.. Geri geldiğimde herşey kaynolmuştu. Abandon ettim her defasında kayboldular. Belki 15 kere denemişimdir.. Önerileriniz için teşekkürler :P
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı