İçeriğe git

Resim
- - - - -

Mesleklerle ilgili lütfen yardımm

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 ozhi

ozhi

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2011 - 11:10 ÖS

Arkadaşlar ben daha wowda yeniyim şu an 46 level gnome mageyim oyuna başladığımda engineering kasmaya başladım çok zor olduğunu anlayıp 55 ken bıraktım sonra herb ve alchemy kastım herb 165 alchemy 80 ama biri bana çok yanlış yapmışsın alchemy seni bitirir dedi bana tailoring ve enchanting kas dedi ama ben bu saatten sonra bununla uğraşmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım?
  • 0

#2 fatih618

fatih618

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2011 - 09:35 ÖÖ

Eğer alchmey ile herb'i sıfırlamadıysan devam et derim . Çok yanlış falanda yapmamışsın lvl kasarken alchemy'nin potları çok işine yarar.zaten 85 olduğunda meslekleri beğenmezsen tekrar sıfırlayıp kasarsın.
  • 0

#3 sarpbora

sarpbora

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2011 - 10:21 ÖÖ

Nagrand serverinde herb ve alchemy combinasyonunda çok büyük paralar kazandım. Cataclsymde de kazanmaya devam ediyorum, sadece herb toplama işinde biraz sıkıntı oluyor( az çıkıyor ve toplayan çok olunca) o sorunuda uygun zamanlarda girerek hallediyorum...Bence herb ve alch ikilsisine devam et. Zaten bu ilk karekterinse mesleklerden birisinin toplayıcı olması her zaman daha iyidir, 85 olduktan sonra bozar ne istersen olursun...kolay gelsin
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı