İçeriğe git

Resim
- - - - -

Argent Dawn reputation sorunu

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 firto10

firto10

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 29 Ocak 2011 - 12:40 ÖÖ

Agrent Dawn repusu kasmaya karar vermiştim geçen günlerde ancak ne yaptıysam kasamadım.

*Argent Dawn npclerinden questleri yaptım.
*Scholomance & Stratholme dglerini farmladım dg questlerini yaptım.
*Scourge Stonelarla kasmak için farmladım ancak verilmesi gereken npcde ole bi olay yok.

Wow offical forumlarında, wowhead ve burda yeterli bilgi bulamadım. (doğrusu çok detaylı bi araştırmada yapmadım ama)

Yardımcı olursanız sevinirim

İyi forumlar...
  • 0

#2 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 29 Ocak 2011 - 07:29 ÖÖ

Bununla ilgili geçen gün de bilgi vermiştim. Sistem catayla beraber değişti. Öncelikle fiona nın karavanını bulup, yanındaki belf ve cüce nin verdiği görevleri yapman lazım. Bunlar seni last hope chappela kadar götürecek zincirler. wowheadden yararlanabilirsin. Çok eğlenceli bir q zinciri. Sonunda seni mezarlıkta bir ruhun yanına götürecekler orada kendini ispat edeceksin ve ya buna benzer bir şey. sonrasında o abide scholomance ve stratholme q ları açılacak. Daily değil istediğin kadar tekrarlayabilrsin. her biri 2 k veriyor sanırım. O arada bir yerde de bayağı bir rep veriyormuş ama, ben revered olduğumdan bana bir şey vermemişti.
  • 0

#3 Hietria

Hietria

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 31 Ocak 2011 - 01:27 ÖÖ

Bununla ilgili geçen gün de bilgi vermiştim. Sistem catayla beraber değişti. Öncelikle fiona nın karavanını bulup, yanındaki belf ve cüce nin verdiği görevleri yapman lazım. Bunlar seni last hope chappela kadar götürecek zincirler. wowheadden yararlanabilirsin. Çok eğlenceli bir q zinciri. Sonunda seni mezarlıkta bir ruhun yanına götürecekler orada kendini ispat edeceksin ve ya buna benzer bir şey. sonrasında o abide scholomance ve stratholme q ları açılacak. Daily değil istediğin kadar tekrarlayabilrsin. her biri 2 k veriyor sanırım. O arada bir yerde de bayağı bir rep veriyormuş ama, ben revered olduğumdan bana bir şey vermemişti.

Orada bir mezar var, Argent Dawn a bağlılık yemini ediyorsun, neutral bile olsan direkt revered ediyor. Ondan sonraki quest zincirleri de revered'in sonuna kadar getiriyor. Stratholme'da da 1-2 run yaparak exalted olabiliyorsun.
  • 0

#4 arachnoid

arachnoid

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 18 İleti

Yazma tarihi: 28 Mart 2011 - 07:20 ÖÖ

evet çok kolayexaulted olunuo. ama quest serisini yapman lazım
  • 0

#5 doolittle

doolittle

Sergeant

• Members
  • 61 İleti

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2011 - 06:43 ÖÖ

güzel paylaşım hiç aklımda yokken gidip exalted olucam :)
  • 0

#6 warrinhell

warrinhell

Scout

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2011 - 08:08 ÖÖ

arkdslar ben ad repusunu catadan önce start ve scholo ite kasıodum ama catadan sonra ne dg ler nede q ler bana rep vermez oldu revered oldugum dan dicem ama bir sekilde repu vermesi lazım degilmi bu arada fiona nın karavan q lerini sonuna kadar bitirmedim bunla ilgili bi durum olabilirmi yardımcı olursanınz cok sevinirim reved da kaldı repu :)
  • 0

#7 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 12 Mayıs 2011 - 09:20 ÖS

arkdslar ben ad repusunu catadan önce start ve scholo ite kasıodum ama catadan sonra ne dg ler nede q ler bana rep vermez oldu revered oldugum dan dicem ama bir sekilde repu vermesi lazım degilmi bu arada fiona nın karavan q lerini sonuna kadar bitirmedim bunla ilgili bi durum olabilirmi yardımcı olursanınz cok sevinirim reved da kaldı repu :)

O görev serisi bitmeden dungeon görevleri açılmıyor. Bu nedenle de rep alamıyorsun. Seriyi kaldığı yerden devam edip bitir ve serinin sonunda alacağın 2 adet görevi sürekli tekrar at. Guild leveline göre görev başına 1000 veya 1100 rep alıcaksın. Bu şekilde exalted olabilirsin.

Dip not: Faction değiştirmeyi düşünen arkadaşlar Argent Crusade ve Argent Down için rep kasmasınlar. Faction değiştirdiğinizde her ikisi de siliniyor.
  • 0

#8 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 10 Mart 2013 - 02:58 ÖÖ

beyler ben bu karavanda bi yere kadar geldim "pamela redpath" ve " beezil linkspanner" kaldı ama karavanda quest yok yaptıgım son görevi verdikden sonra görev alamadım takıldım yani burada :S ayrıca haritada quest kalmadı ama toplamda 63 quest yaptım :S

Konu Bozoklum tarafından 10 Mart 2013 - 03:05 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#9 dagorak

dagorak

Sergeant

• Members
  • 50 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 09:54 ÖÖ

Catac zamanında değiştirdiler reveredden sonra stratholme yada sholomancede kasılamıyor sanrm bu repu quest yapmak lazım
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı