İçeriğe git

Resim
- - - - -

Uldum görevleri 61/108

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 Caesar

Caesar

Scout

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 29 Ocak 2011 - 12:55 ÖÖ

61. görevi yaptıktan sonra 2 adet dungeon görevi verdi başkada görev yoktu. Dungeon finder dan party bulup dungeon görevlerinide yaptım ama aynı şekilde kaldı. Hiç bir görev bulamıyorum haritanın heryerini gezdim ama görev yok.

LVL'im 84 ne yapmam gerekiyor?
  • 0

#2 Kusmuk

Kusmuk

Scout

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 30 Ocak 2011 - 10:44 ÖÖ

eger derdin 85 olmaksa twiglight highlands'a gitmeni tavsiye ederim achivement icinse yardımcı olamıycam
  • 0

#3 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 30 Ocak 2011 - 02:10 ÖS

var maalesef belki chaini kırmışsındır yada drop item questidir biemeyeceğim
  • 0

#4 Hietria

Hietria

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 31 Ocak 2011 - 02:45 ÖÖ

61/108 de isen, Obelik Of The Stars'da Harrison dolaşıyor. Bul onu ve konuş, questlerine devam edebilirsin.
  • 0

#5 ZoRi

ZoRi

Scout

• Members
  • 217 İleti

Yazma tarihi: 31 Ocak 2011 - 09:45 ÖÖ

Uldum un güneybatısında doğru git, orda prefabrikler planör ler vs. var orda questler var, devamı geliyor zaten, Halls of Origination un en üst katına kadar devam ediyorlar.
  • 0

#6 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 08 Şubat 2011 - 06:31 ÖS

uldum da biryerden sonra questler neredeyse tamamen bitiyor gibi ama daha önceden tanıştığın harrison jones ile bağlanan bir quest serisi var uldumun batı taraflarında.. ve vashjr dışındaki tüm cataclysm bölgelerinin questlerini zevkle bitiren biri olarak (vash ıda bugün yarın bitiririm herhalde) en leziz chain questlerin uldumda oldugunu söyleyebilirim..

harrison jones ftw!
  • 0

#7 cengznucel

cengznucel

Champion

• Members
  • 1.043 İleti
  • LocationBalıkesir - Bandırma

Yazma tarihi: 08 Şubat 2011 - 08:00 ÖS

Bende baraj gibi yerdeki görevi yapana kadar sinir sitres olmuştum.
  • 0

#8 Aysimla

Aysimla

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 16 Şubat 2011 - 04:50 ÖS

Uldumda 94 te takılmıştı q sonra bir şeklide buldum::))Şimdide vashjr 137/140 de takıldı inşallah bulurum..
  • 0

#9 Morgan

Morgan

Dükkan Sahibi

• Members
  • 134 İleti

Yazma tarihi: 22 Şubat 2011 - 01:26 ÖÖ

Bende baraj gibi yerdeki görevi yapana kadar sinir sitres olmuştum.

Evet oranın girişinin yandan olduğunu bulana kadar ben de bi paket sigara içmiştim.
  • 0

#10 ogun2597

ogun2597

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 17 Nisan 2011 - 05:13 ÖS

uldum da biryerden sonra questler neredeyse tamamen bitiyor gibi ama daha önceden tanıştığın harrison jones ile bağlanan bir quest serisi var uldumun batı taraflarında.. ve vashjr dışındaki tüm cataclysm bölgelerinin questlerini zevkle bitiren biri olarak (vash ıda bugün yarın bitiririm herhalde) en leziz chain questlerin uldumda oldugunu söyleyebilirim..

harrison jones ftw!

65/105 deyim

Harrisonla en son uçakla kaçtık ve oradan sonra Harrison görev vermemeye başladı, dediğin batı tarafınada baktım fakat görev görmedim...
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı