İçeriğe git

Resim
- - - - -

unuttuğum bir karakter

• Please log in to reply
Bu konuya 20 yanıt gönderildi

#1 misterrium

misterrium

Sergeant

• Members
  • 63 İleti

Yazma tarihi: 30 Ocak 2011 - 12:03 ÖS

arkadaşlar ya warcraftta asil kandan gelip önceden belli etmeyen daha sonrada olaylar buyudukçe kanının gerçekliği ortaya cıkıp krallıkta varisliğe giden bir adam vardı? hatırlayan?
  • 0

#2 PsikoTrex

PsikoTrex

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 30 Ocak 2011 - 11:51 ÖS

Aragon değilmiydi o ya =) Lotr =)
  • 0

#3 Baylarx

Baylarx

First Sergeant

• Members
  • 475 İleti

Yazma tarihi: 31 Ocak 2011 - 12:01 ÖÖ

Aragon değilmiydi o ya =) Lotr =)

Looooool dememi bekliyosan yanılıyosun, çünkü demiyicem
  • 0
Steam Account: Manodin (Ekleyiniz)

#4 PsikoTrex

PsikoTrex

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 31 Ocak 2011 - 12:33 ÖÖ

Ya aklıma Lotr geldi bunda sinirlenecek ne var.. Aynı hikaye işte hatırlayamadım wowdakini aklıma Yüzüklerin efendisi geldi =)
  • 0

#5 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 31 Ocak 2011 - 12:42 ÖÖ

vrynn in öyle bir hikayesi var. gladyatorlükten krallığa
  • 0

#6 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 31 Ocak 2011 - 03:15 ÖÖ

e thrall işte..babası frostwolf kabilesinin lideri,ama bi human tarafından bebekken alınıyo gladyötör olarak yetiştiriliyo,sonra bütün orcları topliyip örgütlüyo orgimara yerleşiyo felan filan..

tam anlatamadım ama thrall o thrall:)
  • 0

#7 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 31 Ocak 2011 - 05:09 ÖÖ

Orklarda asil kan yoktur...Kabilenin her üyesi şef olabilir babadan oğula geçen bir sistem değil....Thrall zaten kabilenin şefi olmuyor.....Kabilenin şefi yaşlı şaman Drekthar....Orgrim ölünce onun Çekicini ve Tunçtan zırhını alıp orkları özgürlüklerini kazandırıyor....Orgrim ölünce ikinci komutan olarak orkların başına geçiyor....Dikkat ettiyseniz Orgrimmardaki Grommash hold bir saray değil sanki ordugah şeklindedir...Stormwindteki Varian sarayıyla karşılaştırın.Soylu kan Draneor kültürüne ya da şaman toplumların kültürüne yabancı bir kavram...

Konu Shamanisticure tarafından 31 Ocak 2011 - 05:18 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#8 reminder

reminder

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 39 İleti

Yazma tarihi: 31 Ocak 2011 - 02:03 ÖS

Şaman kültürüne sahip ırklarda (cüceler hariç) aristokrasi yada aristokratların üstün olduğu bir yönetim biçimi yoktur.
  • 0

#9 misterrium

misterrium

Sergeant

• Members
  • 63 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2011 - 01:33 ÖS

cüceleride sonradan eklediler yani race-class kombinasonları baya saçmaladı loreda cüceleri ben şaman kültürüne katmıyorum
  • 0

#10 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2011 - 04:17 ÖS

Bu Bronzbeardlar ne ayak o vakit?
aynı şey Taurenler için de geçerli. Orclarda da Garrosh kimin oğlu? Yani babadan oğula durumu her ırkta var bana göre. Thrall ın babası da şefti neticesinde.
  • 0

#11 Lehster

Lehster

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2011 - 04:50 ÖS

Anduin Lothar olabilir mi? Kendisi başlarda Stormwind generaliyken sonrasında Arathor sülalesinin sonuncusu olduğu ortaya çıkıyor.
  • 0

#12 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2011 - 06:49 ÖS

Anduin Lothar olabilir mi? Kendisi başlarda Stormwind generaliyken sonrasında Arathor sülalesinin sonuncusu olduğu ortaya çıkıyor.

Aragorn, J. R. R. Tolkien'in kurgusal Orta Dünya evreninde bir karakter.

İnsan ırkından Dúnedain Arathorn ve Gilraen’nin oğlu.

ek olarak ben daha azerothda oy pusulası görmedim..

Konu Malkavian tarafından 01 Şubat 2011 - 07:03 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#13 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2011 - 07:21 ÖS

cüceleride sonradan eklediler yani race-class kombinasonları baya saçmaladı loreda cüceleri ben şaman kültürüne katmıyorum

Senin katmaman ile olmuyor be koç =)
Dwarflarda zaten var olan birşey shamanlık yeni olmadılar yani olması çok bile gecikti....
  • 0

#14 misterrium

misterrium

Sergeant

• Members
  • 63 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2011 - 12:15 ÖÖ

hah ya :) sonunda
  • 0

#15 misterrium

misterrium

Sergeant

• Members
  • 63 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2011 - 12:16 ÖÖ

Bu Bronzbeardlar ne ayak o vakit?
aynı şey Taurenler için de geçerli. Orclarda da Garrosh kimin oğlu? Yani babadan oğula durumu her ırkta var bana göre. Thrall ın babası da şefti neticesinde.

orclarda klan liderini yenen veya malup eden kişi başa geçer kanla alakası yoktur.
  • 0

#16 misterrium

misterrium

Sergeant

• Members
  • 63 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2011 - 12:18 ÖÖ

Senin katmaman ile olmuyor be koç =)
Dwarflarda zaten var olan birşey shamanlık yeni olmadılar yani olması çok bile gecikti....

nerde var dwarflarda shamanlık ya. doğayla hiç bir bağları yokki. titanların yarattığı metalik yaratılar. sonradan curse of flesh yuzunden kuculup derileri vucutları etleşiyor. dwarflarda hiç olmadıki shamanlık
  • 0

#17 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2011 - 01:06 ÖÖ

Earthen ring birliğinde wildhammer dwarflarıda olduğu içindir belki de:p
  • 0

#18 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2011 - 06:47 ÖÖ

nerde var dwarflarda shamanlık ya. doğayla hiç bir bağları yokki. titanların yarattığı metalik yaratılar. sonradan curse of flesh yuzunden kuculup derileri vucutları etleşiyor. dwarflarda hiç olmadıki shamanlık

Wildhammer clan - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft
  • 0

#19 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2011 - 10:59 ÖÖ

Aragorn, J. R. R. Tolkien'in kurgusal Orta Dünya evreninde bir karakter.

İnsan ırkından Dúnedain Arathorn ve Gilraen’nin oğlu.

ek olarak ben daha azerothda oy pusulası görmedim..

Orgrimmarı Garrosh'un başkanlığında Tribal Chifdom yönetiyor...

Darnassus Tyrande başkanlığında Electid Concul yönetiyor.....

Thunderbluffı Baine liderliğinde Spiritual hierarchy yönetiyor...

Gilneas mutlak monarşi ile yönetiliyor.Hanedan soyu Greymane....

Goblinler Ticaret Karterleri tarafından yönetiliyor.....

Exodar'ı Velen başkanlığında Theocracy yani papazlar kurulu diyebileceğimiz günümüz türkçesine teokrası olarak gelen bir biçimde yönetiliyor.

İronforge Bronzbeard hanedanı ve Senato ile yonetiliyordu. artık 3 çekiç yönetimi var.....(Aristokrasi var ama Senetoda var)

Mutlak monarşi ve Aristokratların üstün olduğu biçimi ile yönetiliyor. Stormwinde yönetimde Hereditary monarchy and the House of Nobles.....Hanedan Soyu Wyrmler....Soylular evindeki hanedanlar kimler bilemiyorum....

Troll ve Gnome hükümetleri hakkında bir şey bulamadım.....Muhtemelen daha yeni devlet yapılanmasına geçtikleri için uzun süredir mülteci kaldılar....

Aklıma bir şey daha takıldı Kezan adası batıyor mu yoksa Lav püskürmesi yüzünden mi adadan kaçıyorlardı....Ada batsa haritada olmaması lazım...Aslında bende battığını düşünüyorum ama belki Undermine'ı görme şansımız hala vardır....

Konu Shamanisticure tarafından 02 Şubat 2011 - 11:17 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#20 zipzop_tr

zipzop_tr

Senior Sergeant

• Members
  • 194 İleti

Yazma tarihi: 09 Şubat 2011 - 08:35 ÖS

"lolol" diyerek sözlerime başlamak istiyorum.

Dwarfların doğa ile alakası yok öyle mi? Doğrudur, adamlar doğadaki taşların toprakların ta kendileriydi çünkü. Şimdi curse of flesh deme bana çünkü oyunda gördüğün gibi oyunda kısa bir süreliğine de olsa eski formlarına dönebiliyorlar. Irksal özellikleri bu.

titanların yarattığı metalik yaratıklar demek. o zaman "stoneform" ne ayak? hadi metalik yaratıklar olsun diyelim. metal doğa üstü birşey mi arkadaşım?

o kadar wowwiki çevirisi yapıyoruz burada. biraz okuyun ayıptır bilader.

Konu zipzop_tr tarafından 09 Şubat 2011 - 08:41 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı