İçeriğe git

Resim
- - - - -

Love is in the Air

• Please log in to reply
Bu konuya 36 yanıt gönderildi

#1 lombak

lombak

Scout

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 08 Şubat 2011 - 07:00 ÖS

Love is in the Air için de daha öncekiler gibi biri hazırlayabilirse çok güzel olur

hazırlayan kişiye şimdiden teşekkürler :)
  • 0

#2 Hangman2

Hangman2

First Sergeant

• Members
  • 300 İleti

Yazma tarihi: 08 Şubat 2011 - 09:01 ÖS

Şu an için bug kaynıyor bu event :) Düzeltmezlerse "Love Fool" tittle'ını almak imkansız :)
  • 0

#3 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 08 Şubat 2011 - 09:05 ÖS

foruma birkaç gündür ulaşamıyorum (bilmiyorum sizlerde de aynı durum var mı)
Belki de forum birkaç gün kapalı olduğundan (tahmin sadece) forumda love festivali ile ilgili çalışma yapılamadı.

Şimdilik festivalin daily questlerini yapıp love token ve lovely charm bracelet biriktirin yeter. Forumda festival ile ilgili bi Türkçe Guide hazırlandığında tokenleri ve braceletleri ona göre harcayabilirsiniz.

Zaten Love is in the air festivali, rezalet ve keppazelik festivaline döndü !!!

80 lwl üzeri charlara "dangerious achisi" ile alakalı daily açılmıyor ve Ironforge Kralı'na bracelet questini teslim edemiyoruz.
NPC den satın alamadığım itemleri "/run BuyMerchantItem(itemin bulunduğu sıranın numarası)" diye almak da ayrı bi sefalet !...

Buggların fixleneceğini ümit ediyorum.

Edit : festivalin bazı achilerini anlamadığım için Türkçe Guide hazırlayamayacağım...
  • 0

#4 lombak

lombak

Scout

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 08 Şubat 2011 - 09:41 ÖS

evet o sorunlarin bende farkindayim horde tarafinda da thunder buff da var Quest teslim edilemiyor ama yarin 4.0.6 ile bu sorunlarin duzelecegini tahmin ediyorum

en azindan gidip 80 level dungeondan cicek buldum ona buna veriyorum ve 3 sevedir niye ugrasmadim bunlara onada sasiyorum tabi :)
  • 0

#5 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 02:36 ÖS

soru cevap yaosak olur mu? wowhead, ticket açma vb yöntemlerle ve geçmişten gelen bir miktar achiyle sadece iki achi eksiğim kaldı. Biri için günlük görev biriktirmem lazım.( Pity olanlı) Fakat Flirt with disaster mıdır ne karın ağrısıysa, yapamadım arkadai. Ticket açıyorum fixlenecek diyorlar foruma yönlendiriyorlar forumları iğrenç bir şey.

Perfume aldım cologne aldım, red rose petal aldım hatta gidip kelesethi 4-5 kere kesip buketini de aldım. Olmuyor...
  • 0

#6 guardian99

guardian99

First Sergeant

• Members
  • 432 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 03:01 ÖS

Flirt with disaster için önce sarhoş olmak gerekiyordu diye hatırlıyorum.
  • 0

#7 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 03:10 ÖS

Neyyyyyyyy. Boşuna mı şeyetmişim o kadan? Akşama sarhoş kafaylan bir deneyeyim.
Yalnız ben mi, karakter mi sarhoş olacak? Yanlış yapmayalım.
  • 0

#8 Sampsa

Sampsa

Sergeant

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 03:10 ÖS

soru cevap yaosak olur mu? wowhead, ticket açma vb yöntemlerle ve geçmişten gelen bir miktar achiyle sadece iki achi eksiğim kaldı. Biri için günlük görev biriktirmem lazım.( Pity olanlı) Fakat Flirt with disaster mıdır ne karın ağrısıysa, yapamadım arkadai. Ticket açıyorum fixlenecek diyorlar foruma yönlendiriyorlar forumları iğrenç bir şey.

Perfume aldım cologne aldım, red rose petal aldım hatta gidip kelesethi 4-5 kere kesip buketini de aldım. Olmuyor...

Flirt with disaster için sarhoş olup, parfüm sıkıcaksın bahsettiği parfüm love token ile satılanlardan değil sta,int,agi vesaire buff veren itemdan istiyor bunuda yaptıktan sonra Jeremiah Payson'ın üstünde handful of rose petals kullanıcaksın daha sonra /kiss.
  • 0

#9 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 03:33 ÖS

Ben ally ım. Srazz diye bir gnome var.
O dediklerini nereden bulacağım?
  • 0

#10 Sampsa

Sampsa

Sergeant

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 05:08 ÖS

Parfümler dailyler ile geliyor. Handful of rose petals'ı love token ile ana şehirlerdeki festival vendorlarından alabilirsin.
  • 0

#11 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 05:22 ÖS

O karton kutular mı? Gerçi onlar varken de yaptım ama, neyse deneyeceğiz gene.
Sarhoş olmak için özel bir içkiye gerek yok değil mi?
  • 0

#12 Sampsa

Sampsa

Sergeant

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 09:17 ÖS

Geç oldu biraz ama parfüm bunlar Lovely Orgrimmar Card - Item - World of Warcraft bütün içkilerden birer tane içmiştim emin değilim.
  • 0

#13 KGozmo

KGozmo

Sergeant

• Members
  • 190 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 10:30 ÖS

Arkadaşlar yeni patchle o çiçeğin drobumu kalktı yoksa yine aynı princedenmi düşücek yada düsmesi için üstümde bişimi olması lazım :S
  • 0

#14 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 11:07 ÖS

Yaptım. Diktim kafaya bir kaç şişe bir şeyler. Hem perfume hem denilem kartlardan karıştırdım.
  • 0

#15 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 11:25 ÖS

Alliance için Sraaz achisi :
İlk iş olarak 1 token fiyatına VICTORY parfümü (75 AP) alın.
Ardından 30 tane içki alın, smashed olana kadar epey bi miktar içkiye ihtiyacınız olacak.
Pahalı içkilere gerek de yok, lunar npclerinden 15 copperlık moonglowlar sarhoş edebiliyor.
Üstelik Ebon Rose veya Red Rose dungeondan düşürmeniz de zorunlu değil. Bu achive dungeondan düşen roseler olmadan da yapılabiliyor.Üzerinde dungeon rosesi olmayan bir charımın üzerinde test ettim, char achiyi aldı.
Geriye kalan tek malzeme 5 token fiyatındaki handful of roseler. Bunlardan 1 adet 5li almanızda fayda var.

Gelelim adım adım yapılışa :
1) Ironforge'ye gelip Sraaz bebesini buluyoruz.
2) /kiss diye basit bir macro yazıp macroyu skill barınızın herhangi bir yerine (veya istediğiniz bir yere) yerleştiriyoruz.
3) VICTORY (75 attack power) parfümünden bir adet içiyoruz.
4) Sraaz bebesinin peşinden koştura koştura moonglow içkilerini içiyoruz.
5) İçkileri hızlı hızlı teker teker tüketmeye başlıyoruz. Ta ki sol-alt yazı köşesinde "smashed" yazısını görene dek.
6) Handul of rose 5li iteminden 1 adet Sraaz 'a tıklayıp iteme sağ tıklıyoruz.
7) macroya tıklıyoruz.

Not : Ebon Rose "kesinlikle ama kesinlikle" işinize yaramıyor. Bizzat test ettim. Fakat Red Roseden emin değilim.
Not : /kiss diye macro yazmak zorunlu değil. Direk /kiss diye klavyeden de yazabilirsiniz. Ama yazarken veya macro tıklarken Sraaz yumurcağına tıklamanız zorunlu.

Yöntem ve açıklamalar Wowhead 'daki commentlerden alıntıdır.
Bu arada achiyi yapana kadar benim charın kafa 1 milyon oldu :)

Konu Salvatore tarafından 10 Şubat 2011 - 11:30 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#16 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 11:46 ÖS

Ya o kadar şey yazıyorum da benim de 1-2 sorum olacak :
Bu piknik çadırı kurma achisinde Dalarn olması şart mı ?
Bi de senin kurduğun pikniğe birisi tıklayıp geldiğinde, kurduğun piknikten atılma gibi bişey var mı ?
Bir de piknik achisinde belirtilen keki sadece piknik sahibi mi, yoksa ikisi mi, yoksa pikniğe misafir gelen mi yiyecek ?

Teşekkürler. Of the Love Fool 'a doğru :) ardından diğer festivallerle Violet Drakeye :):)
  • 0

#17 Sampsa

Sampsa

Sergeant

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 11 Şubat 2011 - 12:16 ÖÖ

Dalaranda olman şart.
Atma var mı bilmiyorum.
Kim yerse achievementı alır.
  • 0

#18 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 11 Şubat 2011 - 10:05 ÖÖ

Pkinik sepetini kur biri oturunca sen de otur. kalpler çıkınca milky butter ya da butter milky isimli çikolatayı ye. Diğeri achi yapmıyorsa yemesine gerek yok.
Dalaran şart.
  • 0

#19 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 11 Şubat 2011 - 10:58 ÖÖ

Milletin kafasında kalp işaretlerini görünce The Sims oynuyorlar sandım :) aha dedim az sonra ortalıkta wooohoooo sesleri doluşacak, meğersem achievemntiş de rahatladım :) :)
  • 0

#20 wizincanus

wizincanus

First Sergeant

• Members
  • 295 İleti

Yazma tarihi: 11 Şubat 2011 - 08:17 ÖS

I Pitied The Fool

yav bi bu kaldı dün akşam wintergrasp a gittim `fakat kutuyu açtıgımda açmış saymadı :) direk kaleyemi açmak gerek anlamadım
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı