İçeriğe git

Resim
- - - - -

Love is in the Air Achievemnts Rehberi

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 setu2269

setu2269

Senior Sergeant

• Members
  • 167 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 06:05 ÖS

Be Mine! - Achievement - World of Warcraft

Ana şehirlerdeki vendorlardan Bag of Candies adlı kutuları love token ler ile alıyoruz sonra içlerini açıyor içinden 8 adet değişik şekerleme bulana kadar yiyoruz 2 kutu ile ben halllettim sanırım sizde halledersiniz

Charming - Achievement - World of Warcraft

Zindanlarda bg lerde veya quest yaparken ölüm vuruşu yaptığınızda Lovely Charm adında bir item sahibi olursunuz bu itemlerden 10 tane biriktirip üzerine sağ tıklayınca Lovely Charm Bracelets verecek size bunlardan 12 tane yapınca achievi alırsınız.. Öncesinde orgimardaki festival questlerini tamamlayıp Lovely Charm Collector's Kit itemini alınız..

Flirt With Disaster - Achievement - World of Warcraft

En uzunu bu sanırım.. İlk önce dungeonlardan Handful of Rose Petals düşürün ve üstünüze takın .. Sonra daily questlerden gelen int aglty stm veren parfumlerden kullanın sonra undercity'de Jeremiah Payson - NPC - World of Warcraft un yanına gidin.. Eskiden içiyorduk bunda da içicez sanırım sarhoş oluncaya kadar için Rose Petals - Wowhead Search giderken yanınızda bu itemden de götürün üstüne gökün jeremiahı seçip of handimiz rose petals ı kullanın ve sağ tıklayıp öpün .. achievi almış olacaksınız..

Fistful of Love - Achievement - World of Warcraft

Archievde gösterilen ırkları ve raceleri seçerek festival vendorundan aldığınız Rose Petals - Wowhead Search ları kullanın... Bg lerde karşı ırkları bulaiblirsiniz..

I Pitied The Fool - Achievement - World of Warcraft

Festival vendorundan I Pitied The Fool kutularından alıyoruz achiev de gösterilen yerlere gidip bunları kullanıyoruz kullanırken /pity yazıyoruz mutlaka..

Lonely? - Achievement - World of Warcraft

Vendordan piknik sepeti alıyoruz ve birde bir sevgili buluyoruz beraber dalarana gidip piknik yapıyoruz ve tamamlıyoruz :)

Lovely Luck Is On Your Side - Achievement - World of Warcraft

Vendordan Loveyly Dres Box kutularından alıp açıyoruz içinden çıkan kıyafeti giyip tamamlıyoruz..

My Love is Like a Red, Red Rose - Achievement - World of Warcraft

Dungeonlardan Bouquet of Ebon Roses veya Bouquet of Red Roses düşürüp kullanıyoruz ach gelecektir..

Nation of Adoration - Achievement - World of Warcraft

Günlük daily questler ile yapıyoruz bunu da .. Her şehrin liderine Lovely Charm Bracelet götürüp hediye etmemiz gerekiyor questlerden o şehirlerden alınıyor horde için emsala orgimar, undercity , stromwind ve thunder bulf şehirlerinde yapıyorsunuz.. bu questleri hergün yaaprak 20 tane love token de biriktirebilirsiniz..

Perma-Peddle - Achievement - World of Warcraft

Festival vendorundan ok atan aşk meleği goblin meleği petini alarak yapabilirsiniz :)

Shafted! - Achievement - World of Warcraft

Festival vendorundan 10 tane aşk oku alıp diğer oyuncular üstünde kullanınız race clas fark etmez..

Sweet Tooth - Achievement - World of Warcraft

Festival vendorundan Box of Chocolates - Item - World of Warcraft kutularından alın ve açın çıkan çikolataları yeyin ach tamamlanacaktır..

The Rocket's Pink Glare - Achievement - World of Warcraft

Festival vendorundan 10 tane Love Rocket - Item - World of Warcraft lerinden alın ve 20 saniye içinde hepsini kullanın..

Tough Love - Achievement - World of Warcraft

Dungeon aramdan festival dungeonunu seçip bekleyin dungeona girince bossu kesin ach i alın..

Elimden geldiği kadar iş arasında yazmaya çalıştım arkadaşlar açıkcası kolaylık olsun die kendim çok aradım bulamadım sonra bide ben yazayım dedim :)

Hatalar var ise affola ..
  • 0

#2 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2011 - 11:40 ÖS

Eline emeğine sağlık, düşünmeniz bile yeter. Fakat diğer topicde de soru-cevap uyguluyoruz kusurumuza bakmayın :) Burda da yapabiliriz gene de.

Fakat bazı achivelerin açıklamaları; yanlış olmasından ziyade, ayrıntılar ve detayları fazla olduğu için yetersiz kalmış.

Mesela Lovely? achisinin 1-2 isteği daha var.
Piknik sepeti kurulur, arkadaş çağırılır.
Arkadaş pikniğe katılır, piknik buffu kazanır.
Charın kafasının üstünde kocaman kalp resmi çıkana kadar oturulmaya devam edilir.
En sonunda Achivede belirtilen "festival keki"nden yenilir.

I pitied the Fool achisi için arkadaşların Youtube veya başka video paylaşım lsitelerinde achinin yapılışını seyretmelerini tavsiye ederim.
Çünkü Naxx'ın yapılışının Naxx'ın içinde (yani raidin içinde) yapıldığını kendi gözlerinizle görerek inanın.
  • 0

#3 borkenek

borkenek

Champion

• Members
  • 1.562 İleti

Yazma tarihi: 11 Şubat 2011 - 12:31 ÖÖ

be mine: şekere token vermeyin. elin oğluna her şekerden 3er tane çıkıyor. onlardan toplayın.

flirt with disaster: çiçeğe böceğe token vermeyin. dungeonlardan düsen bouquet of red (ebon olmuyor) rose la da yapiliyor bu.

fistful of love: aynı şekilde, çiçeğe token vermeyin

i pitied the fool: foola token vermeyin. başkasının fooluyla da oluyor.

lonely?: sepete token vermeyin. dalaranda gezin, piknik görürseniz çökün.

sweet tooth: çukulataya token vermeyin. (bkz: be mine!)

para tuzağı hep bunlar. sevgililer gününü de vendorlar uydurmuş.
  • 0

#4 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 11 Şubat 2011 - 10:03 ÖÖ

Love charmların en güzel farm yöntemi. icecrownda sol tarafta bir yer var (akşama haritadan bakarım. N ile başlıyor) orada risen ve summoned soldier gibi iskeletorlar var. 10 15 dakikada 20 30 tane toplayabiliyorsunuz. o da tüm şehhirlerin braceletına yeter.
Lonelyde milky butter gibi ismi olan bir çikolata yemelisiniz. Dğerlerini kabul etmiyor.
  • 0

#5 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 11 Şubat 2011 - 11:11 ÖS

Love charmların en güzel farm yöntemi. icecrownda sol tarafta bir yer var (akşama haritadan bakarım. N ile başlıyor) orada risen ve summoned soldier gibi iskeletorlar var. 10 15 dakikada 20 30 tane toplayabiliyorsunuz. o da tüm şehhirlerin braceletına yeter.
Lonelyde milky butter gibi ismi olan bir çikolata yemelisiniz. Dğerlerini kabul etmiyor.

Çok teşekkür ederim Karga, valla dediğin yöntem çok işe yaradı :)
10-15 dakikada 30-40 tane topladım valla :)
Yaptığım yer, icecrown'un batısında Scarlet askerleri gibi adamların olduğu scarlet manastırı gibi bi ada.
  • 0

#6 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 12 Şubat 2011 - 09:09 ÖÖ

Riciderim yaparken bilgi azlığından dolayı çok zorlanıyorum. Benden sonra gelenlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. yalnız f yle başlıyormuş o yer. Şimdi başka karakterde olduğumdan tam isme bakamadım.
Bu arada tamamladım achiyi. Bravo bana 2 yıl sürdü.
  • 0

#7 lombak

lombak

Scout

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 15 Şubat 2011 - 05:20 ÖS

I Pitied The Fool için henüz yapmayanlar için başka birinin çıkarttiğina da /pity oluyor arathi de benden önce çıkartan oldu onunki ile aldım arch bilsem token harcamazdım
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı