İçeriğe git

Resim
- - - - -

kitap alıcam ama bulamıyorum.

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 Kéymakér

Kéymakér

Senior Sergeant

• Members
  • 174 İleti

Yazma tarihi: 22 Şubat 2011 - 12:28 ÖS

Arkadaşlar ilgilenenler var mıdır bilemiyorum ama eric von danieken isimli 1970 li yıllard çıkmış olan 3 kitabından 2 sini buldum "Tanrıların arabaları" ve "Yoksa yanıldım mı?" isimli. Ama "tanrıların ayak izleri isimli" kitabını hala aramaktayım bulabiliceğim bi yer var mı önerebiliceğiniz? Muğlada okuyorum istanbula yakın bi yer değil o nedenle internetten bulabiliceğim bi site falan olursa çok daha iyi olur. Teşekkürler şimdiden.
  • 0

#2 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 22 Şubat 2011 - 07:33 ÖS

Arkadaşlar ilgilenenler var mıdır bilemiyorum ama eric von danieken isimli 1970 li yıllard çıkmış olan 3 kitabından 2 sini buldum "Tanrıların arabaları" ve "Yoksa yanıldım mı?" isimli. Ama "tanrıların ayak izleri isimli" kitabını hala aramaktayım bulabiliceğim bi yer var mı önerebiliceğiniz? Muğlada okuyorum istanbula yakın bi yer değil o nedenle internetten bulabiliceğim bi site falan olursa çok daha iyi olur. Teşekkürler şimdiden.

kitapyurdu.com a baktın mı ? internetten kitap bulamadı mı orda bulurum genelde.
  • 0

#3 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 29 Haziran 2011 - 06:32 ÖS

Beyazıda belki olur oda ikinci eli , sarraflar çarşısınıda dene bulamazsan.
edit. baya eskiymiş mesaj yeni farkettim , kusura bakmayın.

Konu efyu tarafından 29 Haziran 2011 - 06:33 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 Orghiem

Orghiem

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 30 Haziran 2011 - 03:21 ÖÖ

selam, bende geçen sene çok aramıştım. kadıköyden buldum. Bende şuan türkçe 15 tane kitabı var.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı