İçeriğe git

Resim
- - - - -

Pvp/pve gear

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 silogoya

silogoya

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2011 - 02:27 ÖÖ

Arkadaşlar öncelikle gearlar hakkında yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
1-pve pvp gearlar arasındaki fark nedir
2-hangisi daha iyidir
3-pvp gear pve realmde ya da pve gear pvp realmde giyilirmi özellikle heroic ve raidler de nasıl bi yan etkisi vardır
4-pve realmde lvl 85 tank paladinim var ve hangi gear giyeceğimi şaşırdım guildde sırf bu yuzden tartışma çıktı :D))
  • 0

#2 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2011 - 02:33 ÖÖ

güzel yere açmışsın konuyu.. wow-turk böylesine denk gelmemiştir herhalde forum tarihi boyunca..
  • 0

#3 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2011 - 03:08 ÖÖ

Şimdi biz burada biraz coşarız, sonra biri çıkar nereye yazıldığına bakmadan "ne dalga geçiyonuz, yardım etsenize ühü" der, sinirimi bozar...
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#4 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2011 - 03:11 ÖÖ

Nerde yazıldığından çok 85 palası olan bi adam pve gear pvp realmde giyilirmi diye soruyo ya pes valla.... :D
  • 0

#5 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2011 - 03:13 ÖÖ

PvP itemin resilience bonus olarak equip statı vardır bu resilience denilen dalga diğer oyuncuların sana vurduğu damagei azaltır(raidlerdeki bossların değil).PvP'de resiliencelı itemlar iyidir,PvE'de resilienceı olmayan itemlar iyidir.PvP server ile PvE serverın itemla alakası yoktur PvP serverda yolda gezen bi adama dalabilirsin ama PvE serverda dalamazsın tek fark budur raidlerdeki farklılıklara gelicek olursak PvP itemiyle raide girersen equip statı olarak raidlerde hiç işine yaramayan resilience statı alırsın buda senin tam verimle üzerine düşen görevi yapmanı zorlaştırır örneğin tanksan parry,dodge gibi statların eksik kalır dps isen yeteri kadar vuramazsın healersan healleyemezsin falan.

Tank paladinine equip statı parry,dodge olan itemlar takıcaksın resiliencelı değil çünki PvE'de hiç bir özelliği yok o statın.
  • 0

#6 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2011 - 01:17 ÖS

.
.
********** (<--Şu boyun altında olanlar pve gear alamaz.)
.
.
.
.
.
.
*********(<--Şu boyun altında olanlar pvp gear alamaz.)
.
.
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#7 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2011 - 01:42 ÖS

Ben ikisinide giyemem o zaman :D
  • 0

#8 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2011 - 02:03 ÖS

Dead Finger'ın (bak doğruda yazabiliyorum:D) tanıdıkları var, ayarlayacağız sana birşeyler:D
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#9 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 01 Mart 2011 - 02:12 ÖS

1-pve pvp gearlar arasındaki fark nedir
2-hangisi daha iyidir
3-pvp gear pve realmde ya da pve gear pvp realmde giyilirmi özellikle heroic ve raidler de nasıl bi yan etkisi vardır
4-pve realmde lvl 85 tank paladinim var ve hangi gear giyeceğimi şaşırdım guildde sırf bu yuzden tartışma çıktı ))

1- Gearlar pve ve pvp gear olarak ikiye ayrılır. pve gear haftanın çarşamba perşembe pazartesi ve salı günlerinde; pvp gear ise kalan günlerde ve salı gecesini çarşambaya bağlayan gecede giyinir.
2- Yukarıdaki günlerden farklı olarak eğer karşında gördüğün şey büyükse pve gear giyeceksin. Karşında gördüğün şey küçükse pvp gear giyeceksin(Taurenler büyük değil).
3- Giymezsen arkandan ağlar.
4- Sırf bu konuyla ilgili bile tartışma çıkabiliyorsa o guilde girmek isterdim. Çok eğlenceli olurdu.

5- Aa 5. soru yokmuş. Neyse ben kendim sorup kendim cevapliyim:
S: Konu kilitlenir mi?
C: Kilitlendi bile!

LÜTFEN FORUM KURALLARINI OKUYUNUZ SAYIN YENİ ÜYE
  • 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı