İçeriğe git

Resim
- - - - -

Doping Adsl Hakkında

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 kankapower

kankapower

Scout

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 02 Mart 2011 - 01:42 ÖS

Arkadaşlar doping adsl kullananlar var mı? Var ise biraz bilgi verirseniz sevinirim.

Bugün aradılar ve bir sürü şey söylediler,her zaman olduğu gibi tanıtım yaptılar.

Tarifelerden filan bahsettiler.

Şuan ttnet kullanıyorum ve alt yapı sağlayıcısının da ttnet olduğunu gördüm.

Bu adsl'den memnun musunuz,görüşlerinizi bekliyorum.
  • 0

#2 mindtrap

mindtrap

Senior Sergeant

• Members
  • 115 İleti

Yazma tarihi: 03 Mart 2011 - 09:03 ÖÖ

sebastian aslında gelişmiş modern ülkelerde örneğin İtalyanın Milano kentinde belediyeler su hatları içinden fiber üfleyerek sorunları çözmüşlerdir metro ethernet vardır fakat Türkiyede durum biraz farklı şöyleki halen yasa var ve yasa diyorki Türk Telekom adalar arası iletişim hakkını saklı tutar bu nedenle kardeşim bütün adsl sağlayıcılar ttnet'in altyapısını kullanmaktalar (sanırım fiber üzerinden internet bir tek superonline'da var oda adsl değil modemi farklı bildiğim kadarıyla)
Kısaca doping adsl isminide duymamışım şimdiye kadar e ttnet'inde altyapısını kullanıyorsa değmez 2 seneedir ttnet abonesiysen ara aboneliğine kampanya yapsınlar %40 indirim 6 ay gibi güzellikler yapıyorlar yaklaşık aynı paraya gelir.
Elimden geldiğince networkcü olarak yardımcı olmaya çalıştım umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • 0

#3 kankapower

kankapower

Scout

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 03 Mart 2011 - 03:00 ÖS

sebastian aslında gelişmiş modern ülkelerde örneğin İtalyanın Milano kentinde belediyeler su hatları içinden fiber üfleyerek sorunları çözmüşlerdir metro ethernet vardır fakat Türkiyede durum biraz farklı şöyleki halen yasa var ve yasa diyorki Türk Telekom adalar arası iletişim hakkını saklı tutar bu nedenle kardeşim bütün adsl sağlayıcılar ttnet'in altyapısını kullanmaktalar (sanırım fiber üzerinden internet bir tek superonline'da var oda adsl değil modemi farklı bildiğim kadarıyla)
Kısaca doping adsl isminide duymamışım şimdiye kadar e ttnet'inde altyapısını kullanıyorsa değmez 2 seneedir ttnet abonesiysen ara aboneliğine kampanya yapsınlar %40 indirim 6 ay gibi güzellikler yapıyorlar yaklaşık aynı paraya gelir.
Elimden geldiğince networkcü olarak yardımcı olmaya çalıştım umarım yardımcı olabilmişimdir.

2 seneden fazla süredir kullanıyorum.Daha 3 gün önce 49 lira yatırdım ve şimdi 53 lira olmuş (sınırsız paket /1024).

Şu da var aynı pakete millet 49 lira öderken de ben 45 lira ödüyordum.49 lirayı 2 aydır ödüyorum.

Bu ay'dan itibaren'de 53 lira olmuş.Doping'in de fiyatları cazip geldi o yüzden bi araştırma yapayım dedim.

Evet fiber internet yapısı superonline'ye ait.Bu arada antalya merkez'de olmasına da sevindim. :P

Sağol bilgiler için.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı