İçeriğe git

Resim
- - - - -

Samsung notebook RF 511-S77 duyan bilen?

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2011 - 11:48 ÖÖ

Şu an Güney Kore'deyim de bugün gezerken Samsung'un böyle bir modeliyle karşılaştım. Bu alet Türkiye'de satılıyor mu? Gören oldu mu hiç?
Demin biraz baktım internetten ama bu modelle ilgili adam gibi bir site yok, olanlar da korece :/

Sistem baya iyi, i7 işlemci, 4 gb ram, 2 gb ekran kartı falan var. Benim beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor. Fiyatı da 1600 dolar dedi indirimle falan. Zorlasam biraz daha iner gibi geldi.

Notebook piyasasından anlayan varsa söyleyebilir mi fiyat-performans-model üçlemesi iyi midir? Olmadı yarın alayım Türkiye'ye dönmeden.
  • 0

#2 Hae Mosu

Hae Mosu

Champion

• Members
  • 1.331 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2011 - 11:58 ÖS

evet var ama kod'u değisik sadece...

• 0

#3 Hae Mosu

Hae Mosu

Champion

• Members
  • 1.331 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2011 - 12:01 ÖÖ

bu arada piyasada da cok olan bi ürün değil türkiyede bulman biraz zor lakin buradan alacaksan yardımcı olurum fiyatı 2300 civarıydı bilgin olsun...
  • 0

#4 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2011 - 11:41 ÖÖ

2300 'lira' mı? Eğer öyleyse burada daha pahalıymış bea :S
Neyse, Türkiye'ye dönüp araştırayım ben bunu. Ay sonunda tekrar Kore'deyim nasılsa, o zaman alırım kafama yatarsa.

Sağolun efenm bilgi için.
  • 0

#5 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2011 - 01:08 ÖS

Phil, abi giderkene bize de şeyetesene belkim aldıracalarımız olur. Foto makinası, telefon, laptop vb. Burdan veririk parasını, sen bi koşu alıp gelirsin.
  • 0

#6 EmpuLa

EmpuLa

First Sergeant

• Members
  • 223 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2011 - 03:42 ÖS

Şu an Güney Kore'deyim de bugün gezerken Samsung'un böyle bir modeliyle karşılaştım. Bu alet Türkiye'de satılıyor mu? Gören oldu mu hiç?
Demin biraz baktım internetten ama bu modelle ilgili adam gibi bir site yok, olanlar da korece :/

Sistem baya iyi, i7 işlemci, 4 gb ram, 2 gb ekran kartı falan var. Benim beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor. Fiyatı da 1600 dolar dedi indirimle falan. Zorlasam biraz daha iner gibi geldi.

Notebook piyasasından anlayan varsa söyleyebilir mi fiyat-performans-model üçlemesi iyi midir? Olmadı yarın alayım Türkiye'ye dönmeden.

Asus N53JL-SZ030V : Notebook | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor
Benim cihaz bu işlemcisi i5 gerçi ama full HD...alıcağın model full HD değilse bence bununla ilgilenebilirsin..en azından için rahat olur...
  • 0

#7 Hae Mosu

Hae Mosu

Champion

• Members
  • 1.331 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2011 - 08:02 ÖS

Samsung RF510-S04TR Intel Core i7 720M 1.6 Ghz 6GB 640GB 15.6'' - Pc-ReYoN Alışverişlerinizdeki Yeni Pusulanız
Bahsettiğim cihaz bu benim phill fiyat bu sitede biraz yüksek gercide tüm özellikler belirtildiği gibi...

• 0

#8 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 10 Mart 2011 - 09:24 ÖÖ

Ooo bu 2 alet iyiymiş. Bir de şu an aklıma gelen bir olay var, yurtdışından alırsam taksit falan olmayacak. Fiyatlar da Türkiye'de daha uygun gibi.
En iyisi yine bizim memleketten almak.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı