İçeriğe git


Resim
- - - - -

Warcarft:Efsaneler


  • Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 Xelbelsel

Xelbelsel

    Scout

  • Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 21 Mart 2011 - 01:15 ÖÖ

Warcraft: Efsaneler Cilt 1


Resmi ekleyen

Warcraft: Sunwell Üçlemesi’nden sonra Warcraft evreninin büyüleyici öykülerinin yer aldığı muhteşem bir koleksiyonla tekrar karşınızdayız.

ŞEHİT
Richard Knaak ve Jae-Hwan Kim, Warcraft: Sunwell Üçlemesi’ni sürpriz bir biçimde devam ettiriyor. İlk kez Warcraft: Buz Gölgeleri’nde ortaya çıkan cesur tauren Trag Yücedağ yeniden doğuyor... Tabii bir metruk olarak.

YOLCULUK
Altın ve macera vaadiyle baştan çıkartılmış bir maceracı topluluğu, sıradan bir çiftçinin hayatını allak bullak ediyor ve onu ölüler ordusunun istilasına uğramış kabus şehir Andorhal’a sürüklüyor.

NASIL ARKADAŞ EDİNİRSİNİZ?
Lazlo Fitilalet sayısız icat yapmış bir gnom mühendistir ve işe yaramayan icatlarıyla evinde yaşamaktadır. Yanlış zamanda yanlış yerlerde bulunma üstadı olan Lazlo, yaşadığı kasabaya bir troll saldırdığında, onu durdurabilecek tek kişidir.

DÜRÜST BİR TİCARET
Nori Karaparmak, Thorium’dan Booty Koyu’na herkesin tanıdığı ve yeterli paraya herkese istediği silahı yapan büyük bir demir ustasıdır. Ancak kötü şöhretiyle tanınan katil Havoc’a sattığı kılıç yüzünden intikam öyküsü trajik bir biçimde başlar ve kanla sonuçlanır.

Yazar: Kolektif
Çeviren: Berk Ergin
Sayfa Sayısı: 172
Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık

----------------------------------------

Warcraft: Efsaneler Cilt 2


Resmi ekleyen

Çok satan Warcraft: Sunwell Üçlemesi ve Warcraft: Efsaneler’in 1. cildinin ardından Warcraft evreninin heyecan verici dünyasındaki yeni öykülerle bu serüvene devam ediyoruz.

KORKU
Richard Knaak ve Jae-Hwan Kim işbirliğinden bir metruk olarak yeniden doğan Trag Yücedağ, destanının ikinci kısmıyla karşınızda. Lich King’in iradesiyle savaşmaya çalışan Trag’e beklenmeyen bir yardım orkların efsane lideri Thrall’den geliyor. En iyi dostluklar kavgayla başlayanlardır...

SAVAŞÇI: BÖLÜNMÜŞ
Çılgın çekiç cücelerinin büyüttüğü yetim insan Lieren, uzun süre sonra gerçek ailesini bulmak ister. Ama soylu elflerin yetiştirdiği Loania adında bir ikiz kardeşi olduğunu keşfettiğinde, ikisinin çıktığı yolculuk sürpriz sonuyla bu iki kardeşi tekrar birleştirir.

GİDİLECEK YOLLAR
Genç bir şaman tauren olan Kova Genişboynuz, münzevi bir hayat yaşamaya kendini adamış ork kahini bulmak gibi tehlikeli bir göreve atanır. Görevine umutsuzlukla başlasa da Miles Maçabükücü adlı savaşçı gnom bu zorlu görevinde onun yanında olacaktır.

AİLE DEĞERLERİ
Jaruk Kanbeyi, öz kardeşi J’argg tarafından gözünü kan bürümüş adamlarıyla Draenor’daki draenei katliamının ortasında kalmış bir ork soylusudur. Fakat her şey, katliamdan kurtardığı Leena adındaki küçük bir draenei sayesinde değişecek ve savaş artık kardeşler arasında amansız bir takibe dönüşecektir.

Yazar: Kolektif
Çeviren: Berk Ergin
Sayfa Sayısı: 172
Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık

----------------------------------------

Warcraft: Efsaneler Cilt 3


Resmi ekleyen

Muhteşem Warcraft: Efsaneler serisi, Warcraft evreninden en son maceralarla devam ediyor.

İBLİS
Richard Knaak ve Jae-Hwan Kim ekibinin kaleme aldığı Trag Yücedağ’ın maceraları üçüncü cildimizde devam ediyor. Trag’in Lich King ile yüzleşme görevi onu Northrend’in derinliklerindeki buz tundra’lara çekiyor ve burada yeni dostlar edinmesini sağlıyor. Tabii yeni düşmanlar da...

BİRLİĞİN KANI
Bir büyücü kan elfi ve bir metruk savaşçı, kural tanımayan Scarlet Birliği komutanından intikam almanın peşine düşüyor. Kader bu gözünü kan bürümüş ikiliyi aynı yolda buluşturuyor... Ve ölüme sürüklüyor.

NOEL İÇİN GEREKEN BENDE
Ünlü yazar Christie Golden kolay para kazanmanın peşindeki goblin Krizz’in öyküsüyle aramızda. Söz konusu paraysa bir goblin, Kış Dede bile olur. Ama bu sıkıcı bayram, küçük bir gnom kız sayesinde hayli neşeli geçiyor.

AV HEYECANI
Azeroth’un en büyük avcısı Hemet Nesingwary kendini bir anda üç frostsaber yavrusunun koruyucusu olarak buluyor ve beş adet acımasız avcıya karşı savaşıyor.

Yazar: Kolektif
Çeviren: Berk Ergin
Sayfa Sayısı: 172
Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık
--------------------------------------

NoT:ALINTIDIR.

Not 2: Kitapları okumuş biri olarak Warcraft Dünyasını sevenlerin kesinlikle okumasını öneriyorum beğenmeniz dileği ile :)
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı