İçeriğe git

Resim
- - - - -

Hadi birazda oturduğumzu yerden para kazanalım [with Upload :) ]

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 despomania

despomania

Knight

• Members
  • 483 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2011 - 05:10 ÖS

Selamlar,
Son zamanların en popiler konularından biridir internet üzerindne para kazanma ve bu git gide daha da yayılacağa, coğalacağa benziyor. Bir çok upload sitesi var upload yaptıkca size xx lira ücret ödeyip bir nevi reklamını diğer yollara başvurmadan insanlar aracılğı ile yapmak isteyen siteler. Bunlardan bir taneside Hotfile. Eger sizde benim gibi internet ile cok fazla haşır neşirseniz belkide duymuşsunzudur bu siteleri ve bu yöntemleri. Eğer duymamışsanızda buradan sizlere duyurmak istiyorum.

Sitemiz ise HOTFILE

Resmi ekleyen

diğer sitelere göre Hotfile daha cok pri üyesi olan bir site yani bir pri üye sizin linklerinizi indirirse bu sadece 1 değil her indirme başına para kazanacaksınzı demekki buda büyük avantaj. O yuzden tafsiyem hotfile i kullanmanız.
Rapidshareden sonra en cok bilinen sitelerden biiridir Hotfile.
Fazla uzatmıcam hotfile'a uye olup dosya paylaşmak isteyen ise burdan olabilir ;

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA
üye olduktan sonra sağdaki Hesabım bolumunden "hesap düzenlemeye" girip paranızın nereye cekeceğinzi belirtin. Uye olurken doğru e-mail verin ki sonradan doğrulama kodları vs almanız gerektiğinde sorun cıkmasın....

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Not : Yüklediğim dosyaları nerede paylaşacağım gibi sorular aklınıza gelirse tiyo olarak forum siteleri sizin kaleniz olucakdır. Veya kendi siteniz. Ne kadar cok foruma veya siteye linklerinizi dağıtırsanız o kadar cok insana ulaşmış olur. Ama bunu yaparken de dikkat edin forum sahiplerini kızdırmayın :) görüntü kirliliği yapmayın mumkun mertebe aynı tarz linkerde ( örneğin bir oyunucunun birden fazla filmini yayınlayacaksanız aynı konu başlığı altında vermeye çalışın veya mp3 ise yayınlayacağınız dosya ve bu aynı tür ise örneğin rock, pop bunlarıda aynı konuda veremeye calışın ) yayımlamaya çalışın. Herkese Bol kazanç dilerim...

Umarım bu konunun bir sakıncası yoktur. Varsa şimdidden affola...

Konu despomania tarafından 08 Mayıs 2011 - 11:31 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir
imla

• 0

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2011 - 05:29 ÖS

Bu site ile birlikte paylaşılan linkler yönetim engeline takılabilir :)

#3 despomania

despomania

Knight

• Members
  • 483 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2011 - 06:06 ÖS

Turbobit normal upload sitesi yani rapidshare hotfile bla bla onlar gibi bir sıkıntı yok yani sitede ama bilemiyorum yinede yani benim sitem değil :) reklamda yapmıyorum ne bir yoneticisi nede calışanıyım..
Yonetime boyunumuz kıldan ince efendim :)

Bu arada uğraşmak isteyenler için 1,2 tiyo vereyim.. Oyunlar mp3 ler filmler ( ölzellikle tek link olanlar ) iyi hit yapıyor bilginize :)

• 0

#4 despomania

despomania

Knight

• Members
  • 483 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 06:26 ÖS

Üye olduktan sonra ayarlar bölümüne girip PayPal veya Webmoney üyeliğinizi siteye tanıtmanız gerekiyor ki upload etmeye başlamdan mutlaka bunu yapın. Ödemeleride PayPal veya Webmoney'ye yapıyorlar.

Bu kısım onemli bir kac arkdaş nedne para alamıyorum diye mesaj atmış bunu yapmazsanız alamazsınız arkadaşlar
  • 0

#5 despomania

despomania

Knight

• Members
  • 483 İleti

Yazma tarihi: 04 Nisan 2011 - 11:59 ÖÖ

Bu arada yeni bir site daha ekldim hotfile...

Konu despomania tarafından 04 Nisan 2011 - 04:41 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 despomania

despomania

Knight

• Members
  • 483 İleti

Yazma tarihi: 04 Nisan 2011 - 04:38 ÖS

Turbo bit için : Yeni Ödeme Tarihi : 10 Nisan - 15 Nisan Arasında

En Geç 8 Nisana Kadar Ödeme Talebinde Bulunun.Aksi Takdirde Ödemeniz Diğer Tarihe Sarkabilir.
  • 0

#7 despomania

despomania

Knight

• Members
  • 483 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2011 - 07:37 ÖS

size turbobiti onermiştim ama ondan hic memnun kalmadım o yuzden turbobit için yazdığım mesajları ve tanıtımı sildim. Hotfilenin cok fazla kullnıcısı var o yuzdn tamamen ona gectim.
Mesajllar ile bana odeme garantisi olup olmadğını soran tum arkadaşlar içinde tek bir cevap olması için resimleri buraya yapıştırıyorum....

bu son aldğım odeme yani bugun....

Resmi ekleyen

buda genel ...

Resmi ekleyen

hotfileda rank sistemi oldğu için yani biraz calışman gerektiği için ilk alınan odemelr biraz dusuk totalde bir ayda 200$ doları gecti aldğım odeme.. ee taş attımda kolum mu yordu ;)

• 0

#8 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2011 - 10:26 ÖS

Enem =/

Not: O değil de bu konuyu başka birisi açmış ve ben de ilk mesajımı oraya yazmamış mıydın yahu?! O.-

#9 despomania

despomania

Knight

• Members
  • 483 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2011 - 10:55 ÖÖ

Nasıl yani ;)

Hayır ben actımda turbobiti onerdim sonra editledim. 2 olarak hotfileyi yazdım ...
dunde editledim turbobiti TAMAMEN SİLDİM cunku son kullnıcıya download ederken bir eziyet adete 3,4 tane etaptan geciyorsun yok şifre yaz yok bekle 60 sn yok bilmem ne boyle salak sacma seyler adeta bıktırıyordu insanı...

Bende tamemen hotfileye dondum ..

Kesinlikle bu konuya eğilin derim yardıma ihtiyacı olan warsa msn emden falan bana ulaşsın referansım ile uye olun olmayın herturlu (bilgim dahilinde) yardım ederim....
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı