İçeriğe git

Resim
- - - - -

FLAC Player

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Rebell

Rebell

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.737 İleti
  • LocationViyana

Yazma tarihi: 24 Mart 2011 - 06:57 ÖS

Aslinda donanim yazilim bölümüne de acabilirdim ama burasi daha bir uygun göründü gözüme.

Kullandiginiz (bedava) iyi bir FLAC Player var mi?

Bir de FLAC vs mp3 hakkindaki ne düsünüyorsunuz? Ben cok da farkedemiyorum aradaki farki sanirim. :/
  • 0

#2 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 24 Mart 2011 - 07:05 ÖS

çok katmanlı ve kayıt kalitesinde cığır açmış albümler,müzikler söz konusu olduğunda flac tokatlıyor ve bu tokatlama hissedilebiliyor.. diğer türlüde flac tokatlıyor fakat daha az hissediliyor..

her türlü flac.. hatta ben bu flac aşkına the king of limbs albümünü torrentte sadece .flac hali ile bulabildiğimde düştüm.. iyikide düşmüşüm..

fakat özet geçmek gerekirse,.. arşivlerin ismi hala mp3 arşivi .. flac arşivi mantıklı bir hareket olmaz..

player konusunda , dün gece format attım geçen sefer ne indirdiğimi bile hatırlamıyorum zira codec i gören media player ile devam etmiştim..
  • 0

#3 Rebell

Rebell

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.737 İleti
  • LocationViyana

Yazma tarihi: 24 Mart 2011 - 07:23 ÖS

çok katmanlı ve kayıt kalitesinde cığır açmış albümler,müzikler söz konusu olduğunda flac tokatlıyor ve bu tokatlama hissedilebiliyor.. diğer türlüde flac tokatlıyor fakat daha az hissediliyor..

her türlü flac.. hatta ben bu flac aşkına the king of limbs albümünü torrentte sadece .flac hali ile bulabildiğimde düştüm.. iyikide düşmüşüm..

fakat özet geçmek gerekirse,.. arşivlerin ismi hala mp3 arşivi .. flac arşivi mantıklı bir hareket olmaz..

player konusunda , dün gece format attım geçen sefer ne indirdiğimi bile hatırlamıyorum zira codec i gören media player ile devam etmiştim..

Ben de WMP icin codec indirdim, ancak daha kullanisli bir player varsa diye sorayim istedim.

Bu arada gercekten sarki seciminde hata yapmistim. Simdi Infected Mushroom'un flac sarkilarini indirdim, üstüne bir de Razer Megalodon'umu taktim... Söyleyebilecegim tek sey: We gonna run run run to the cities of future, take what we can and bring it back home!

Flac'i bu kadar gec kesfedebilmenin pismanligi icerisindeyim...

Konu Rebell tarafından 24 Mart 2011 - 07:40 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 24 Mart 2011 - 08:21 ÖS

Arkadaşım sen Infected Mushroom falan dinliyorsan flac'i de mundar etme...Git kendini sevdirmeden,wolkman ile devam koçum hadi bakalım..Her önüne gelen üye oluyor bu foruma..Dingil misin anlamadım ki..
  • 0

#5 Rebell

Rebell

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.737 İleti
  • LocationViyana

Yazma tarihi: 24 Mart 2011 - 09:05 ÖS

Arkadaşım sen Infected Mushroom falan dinliyorsan flac'i de mundar etme...Git kendini sevdirmeden,wolkman ile devam koçum hadi bakalım..Her önüne gelen üye oluyor bu foruma..Dingil misin anlamadım ki..

Orc oynaya oynaya mental olarak da orclasmissin be Gökay'cim, 3 hafta kaldi, bu sefer de hastayim falan diye mazeret üretmezsen göstericem sana enfekte olmus mantari.

Sunu yazarken bile elim titredi, özledim ulan. :) En kötü ihtimal evine gelip corbani yapicam.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı