İçeriğe git

Resim
- - - - -

WCM Top Skilled 2011

• Please log in to reply
Bu konuya 27 yanıt gönderildi

#1 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 29 Mart 2011 - 02:48 ÖS

final beyler http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/cool.gif ..oylasın wow ahalisi..swiftye oy vereni evinden alırız ona göre

WarcraftMovies.com - World of Warcraft Movies

3 kişiye oy kullanabiliyosunuz üye olmanız lazım tabi wcm'ye o da çok basit bi işlem zaten.

şahsen Akrios,Hydra ve Reckfula verdim ben oylarımı.

Konu elrohir35 tarafından 29 Mart 2011 - 02:53 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 29 Mart 2011 - 03:10 ÖS

final beyler http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/cool.gif ..oylasın wow ahalisi..swiftye oy vereni evinden alırız ona göre

WarcraftMovies.com - World of Warcraft Movies

3 kişiye oy kullanabiliyosunuz üye olmanız lazım tabi wcm'ye o da çok basit bi işlem zaten.

şahsen Akrios,Hydra ve Reckfula verdim ben oylarımı.

hydra, reckfull , Gforce a vermistim ben oylarımı :D
  • 0
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#3 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 09:34 ÖS

Hydra,reckfull,Akrios yaptım bende.Hydra 1.olmalı bence kalimist ve flynle ortalığı mahvettiler.Relentless sezonunda yanlış hatırlamıyorsam ilk 2 onlardandı
  • 0

#4 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 09:36 ÖS

Drakedog veya bebep'e verenin alnını karışlayalım:D
  • 0

#5 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 10:36 ÖS

sadece skill olarak bakarsan ben de hydra'ya rakip göremiyorum. reckful da o tarz bi adam ama hydra çok başka.
  • 0

#6 cengznucel

cengznucel

Champion

• Members
  • 1.043 İleti
  • LocationBalıkesir - Bandırma

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 11:11 ÖS

Türklerden de bişeyler bekliyoruz...
  • 0

#7 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 02:03 ÖS

1- hydra
2- bebep
3- reckful olcak gibi gorunuyo..

dün gforce ilk 5 te yoktu bugun ilk 5 e girmis diger ilk 5 uyeleri aynı kalm
  • 0
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#8 ekolii

ekolii

Corporal

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 02:56 ÖS

Klinda
  • 0

#9 Realchamp

Realchamp

Scout

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 03:20 ÖS

Akrios Hydra ve Swifty e verdim ben
  • 0

#10 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 04:18 ÖS

sadece skill olarak bakarsan ben de hydra'ya rakip göremiyorum. reckful da o tarz bi adam ama hydra çok başka.

Hydra'ya 1v1'de tek rakip flyndir kanımca...

Ayrıca bebepin top 3'de olması bile çok büyük hata.Çünkü vurtne tarzında sadece entertaining'e dayalı fire mage oynamasını ondan iyi bilen tonlarca mage gördüm.
  • 0

#11 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 07:47 ÖS

Ayrıca bebepin top 3'de olması bile çok büyük hata.Çünkü vurtne tarzında sadece entertaining'e dayalı fire mage oynamasını ondan iyi bilen tonlarca mage gördüm.

bence haksızsın bu yorumunda.kaçtane fire mage gösterebilirsin bana 2.5k yapmış sadece ve sadece fire oynayarak ki adam cidden fire ı kusursuz oynuyo.zaten tüm wotlk boyunca bi tane fire mage glad çıktı o da Healingproof.
  • 0

#12 tetryl

tetryl

Knight

• Members
  • 333 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 08:17 ÖS

gforce
bebep
reckful
  • 0

#13 tetryl

tetryl

Knight

• Members
  • 333 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 08:42 ÖS

flyn??

Healngproof vs Fln - World first winning Fln's duelling series By Healngproof - World of Warcraft Movies
  • 0

#14 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 10:12 ÖS

bebep bence çünkü çok birşeyi yapıp fire mage olarak arenada ciddi yerlere geldi digerlerine birsey diyemiycem ama bebep benim içindir ayrıdır mage oyuncusu olarak:)
  • 0
Nothing is true. Everything is Permitted

#15 wowa

wowa

Senior Sergeant

• Members
  • 206 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 10:34 ÖS

1-) BEBEP
2-) Reckful
3-) Gforce

Şeklinde benim sıralamam.
  • 0

#16 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 10:34 ÖS

flyn??

Healngproof vs Fln - World first winning Fln's duelling series By Healngproof - World of Warcraft Movies

Flynle proofu bir tutmak bile bir hata.Biri europe 1st oldu rmp ile bir tanesi faceroll combo oynadı.Flyn another,inflames gibi kişileri devirdi.Proof ise daha tüm maçları yendiğini bile kanıtlayamadı.Doom squad dueling tournament birinicisde yine flyndir bu arada o kadar yeteneğin arasında.1v1'de onun üstüne tanımam kaldıki hydra vs flyn duel yapmışlardı hydranın filminde o maçta bile hydra oom kalmıştı ve flynin mana poolu geniş hpsi düşüktü o anda maçın üstüne gitse hydrayıda yenmişti diyebilirim.
  • 0

#17 wowa

wowa

Senior Sergeant

• Members
  • 206 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 10:49 ÖS

Flynle proofu bir tutmak bile bir hata.Biri europe 1st oldu rmp ile bir tanesi faceroll combo oynadı.Flyn another,inflames gibi kişileri devirdi.Proof ise daha tüm maçları yendiğini bile kanıtlayamadı.Doom squad dueling tournament birinicisde yine flyndir bu arada o kadar yeteneğin arasında.1v1'de onun üstüne tanımam kaldıki hydra vs flyn duel yapmışlardı hydranın filminde o maçta bile hydra oom kalmıştı ve flynin mana poolu geniş hpsi düşüktü o anda maçın üstüne gitse hydrayıda yenmişti diyebilirim.

Arkadaşım adam 1v1 videosu koymuş oraya sen neyden bahsediyorsun faceroll comba dediğin adam senin fanatiği olduğun adamı ağlatmış şeklinde gördük biz videoda başka isimler verip fanatizm yapmanın çok manası yok bence tartışılacak birşeyde değil zaten zira konu WCM ile alakalı.
  • 0

#18 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 10:54 ÖS

Umarim hydra yada reckful kazanir
  • 0

#19 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 10:58 ÖS

Arkadaşım adam 1v1 videosu koymuş oraya sen neyden bahsediyorsun faceroll comba dediğin adam senin fanatiği olduğun adamı ağlatmış şeklinde gördük biz videoda başka isimler verip fanatizm yapmanın çok manası yok bence tartışılacak birşeyde değil zaten zira konu WCM ile alakalı.

Ne fanatizminden bahsediyorsun mantikli konusuyorum flyn wow sayesinde kendisine araba almistir kici kirik rnge dayali mage mage kazansa ne olur kaybetse ne olur kaldiki kaybetmedi bile diger videolari kaydetmemis.Proofa sor bakayim dunya sampiyonu olmusmu hic...Kendisiyle bu video konusunda roportajda kendisi bile demisti flyn benden daha iyi diye.
  • 0

#20 keepout

keepout

Scout

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2011 - 11:32 ÖS

mage-mage duelinde healngproof iyi olabilir ama genele bakarsak flyn tartışılmaz.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı